Mbyllja e kolegjit turk “Mehmet Akif”, shtyhet seanca në Gjykatën Administr...

më 10.2022 - BalkanWeb

Shtyhet në Gjykatën Administrative kërkesa e Fondacionit Gylistan për sigurimin e padisë për kolegjin Mehmet Akif Ersoy. Kujtojmë se Kolegjit iu revokua licenca. Qeveria vendosi që të mbyllë pas 26 vitesh...

Mbyllja e kolegjit “Mehmet Akif”, Gjykata Administrative shtyn seancën

më 10.2022 - ABC News

Gjykata Administrative ka shtyrë per ne 7 tetor seancën e shqyrtimit të sigurimit të padisë të bërë nga kolegji “Mehmet Akif” kundër Këshillit të Ministrave për mbylljen e shkollës. Seanca u shty për saktësimin...

Mbyllja e kolegjit turk ‘Mehmet Akif’, shtyhet seanca në Gjykatën Administrative

më 10.2022 - Syri

Shtyhet në Gjykatën Administrative kërkesa e Fondacionit Gylistan për sigurimin e padisë për kolegjin Mehmet Akif Ersoy. Kujtojmë se Kolegjit iu revokua licenca. Qeveria vendosi që të mbyllë pas 26 vitesh...

Mbyllja e kolegjit turk “Mehmet Akif”, shtyhet seanca në Gjykatën Administrative

më 10.2022 - Panorama

Mbyllja e kolegjit turk “Mehmet Akif”, shtyhet seanca në Gjykatën Administrative. Vijon… © Panorama.al

Mbyllja e shkollës “Mehmet Akif”, shtyhet seanca në gjykatën administrative

më 10.2022 - FaxWeb

Është shtyrë seanca në gjykatën adminisrative ku po trajtohet çështja e mbylljes së kolegjit “Mehmet Akif”. Fondacioni “Gulistan” ka kërkuar që të jetë pjesë e seancës gjyqësore. Kolegji u mbyll në fillim...

Evis Kushi për mbylljen e kolegjit “Mehmet Akif”: Pronarët shkelën ligjin

më 10.2022 - Gazeta Tema

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi në seancën e sotme parlamentare foli dhe një herë për shkaqet që çuan në mbylljen e kolegjit turk “Mehmet Akif Ersoy”. Në fjalën e saj, Kushi theksoi se kolegji...

'Mehmet Akif’ për ne është edhe shtëpi, kemi ende shpresa’/ Flasin nxënëset e kolegjit turk

më 10.2022 - Syri

Kolegji “Mehmet Akif” dhe “Zubeyde Hanim”, pjesë e Turgut Ozal, u mbyllën pak ditë më parë, nën argumentuat aspak binDëse të Minstrisë së Arsimit. Fillimisht nga Ministria e Arsimit u dha urdhri për mbylljen...

Mbyllja e “Mehmet Akif”, Kushi: Edhe shkollës time i doli pronari por nuk dola në protestë

më 10.2022 - FaxWeb

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka folur nga Kuvendi për mbylljen e gjimnazit “Mehmet Akif”. Ajo tregoi historinë se si shkolla e saj ishte mbyllur por nuk kishin protestuar. Sipas saj pronarët e shkollës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK