15 të vdekur nga një përleshje mes të burgosurve në Ekuador

para 2 muajve - Koha.net

Të paktën 15 të burgosur kanë mbetur të vdekur si pasojë e një përleshjeje që ndodhi në një nga burgjet më të mëdha të Ekuadorit, në Latacunga. Agjencia kombëtare e burgjeve Snai, tha se të burgosurit...

Vritet në burg “El Patroni”, ishte i dyshuari kryesor për vrasjen e një shqiptari në Ekuador

para 2 muajve - Bota Sot

Është vrarë mizorisht, një nga bosët më të mëdhenj të krimit në Ekuador. Leandro Norero Tiguas, i njohur ndryshe si “El Patron”, iu pre koka gjatë një trazire në burg. Ai u arrestua në muajin maj, për...

Ekzekutohet “El Patron” brenda burgut të Ekuadorit, lidhja e tij me vrasjen e Ergys Dashit

para 2 muajve - Gazeta Express

Shefi i krimit Leandro Antonio ‘El Patron’ Norero Tigua u ekzekutua gjatë një trazire brenda një burgu të Ekuadorit më 3 tetor. Vrasja e tmerrshme është filmuar në video. Leandro Antonio Norero Tigua,...

Vritet në burg “El Patroni”, ishte i dyshuari kryesor për vrasjen e një shqiptari në Ekuador

para 2 muajve - GazetaBlic

Është vrarë mizorisht, një nga bosët më të mëdhenj të krimit në Ekuador. Leandro Norero Tiguas, i njohur ndryshe si “El Patron”, iu pre koka gjatë një trazire në burg. Ai u arrestua në muajin maj, për...

Përleshje në burgun më të madh të Eukadorit, mes 15 të vrarëve dhe bosi i drogës

para 2 muajve - Ora news

Një përplasje mes të burgosurve në një nga burgjet më të mëdha të Ekuadorit - në Latacunga - ka lënë të vdekur të paktën 15 të burgosur, raportojnë autoritetet. Agjencia kombëtare e burgjeve Snai tha se...

Ekzekutohet në Ekuador Leandro Norero, bosi mafioz që urdhëroi vrasjen e Ergys Dashit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Raportohet ekzekutimi në burg i Leandro Noreros; për të cilin në rrethet e malavitës flitej si bosi qe urdhëroi ekzekutimin e shqiptarit Ergys Dashi. Hashtag.al ka parë një video ku Norero është copëtuar...

Horror në burg/ I pritet koka trafikantit kryesor të drogës

para 2 muajve - NOA

TIRANË- Horror në burg. Leandro Antonio Norero Tigua u ekzekutua në mënyrë makabre brenda burgut në Ekuador. ‘Shefit’ të krimit iu pre koka gjatë një trazire brenda institucionit të vuajtjes së dënimit...

Ekzekutohet brenda burgut të Ekuadorit “El Patronit”, lidhja e tij me ekzekutimin e Ergys Dashit

para 2 muajve - Albeu

Shefit të krimit Leandro Antonio ‘El Patron’ Norero Tigua iu pre koka gjatë një trazire brenda një burgu të Ekuadorit më 3 tetor. Vrasja e tmerrshme është filmuar në video. Leandro Antonio Norero Tigua,...

Ekzekutim mafioz, 'El Patronit' i prihet koka në burg, lidhja me vrasjen e Ergys Dashit në Ekuador

para 2 muajve - Syri

Ekzekutohet në mënyrë makabre Leandro Antonio Norero Tigua brenda burgut në Ekuador. I cilësuar si ‘shef’ i krimit Leandro Norero Tiguas iu pre koka gjatë një trazire brenda institucionit të vuajtjes së...

“El Patronit” i pritet koka në burg, lidhja e tij me ekzekutimin e Ergys Dashit për pazare droge në Ekuador

para 2 muajve - Java News

Ekzekutohet në mënyrë makabre Leandro Antonio Norero Tigua brenda burgut në Ekuador. I cilësuar si ‘shef’ i krimit Leandro Norero Tiguas iu pre koka gjatë një trazire brenda institucionit të vuajtjes së...

“El Patronit” i prihet koka në burg, lidhja e tij me ekzekutimin e Ergys Dashit për pazare droge në Ekuador

para 2 muajve - Java News

Ekzekutohet në mënyrë makabre Leandro Antonio Norero Tigua brenda burgut në Ekuador. I cilësuar si ‘shef’ i krimit Leandro Norero Tiguas iu pre koka gjatë një trazire brenda institucionit të vuajtjes së...

Ekzekutim “horror”, “El Patronit” i prihet koka brenda burgut të Ekuadorit, lidhja e tij me ekzekutimin e Ergys Dashit për pazare droge

para 2 muajve - FaxWeb

Shefit të krimit Leandro Antonio ‘El Patron’ Norero Tigua iu pre koka gjatë një trazire brenda një burgu të Ekuadorit më 3 tetor. Vrasja e tmerrshme është filmuar në video. Leandro Antonio Norero Tigua,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK