Detaje të rënda/ Përdhunoi ish-gruan në Greqi, shqiptari e kërcënoi se do e hidhte nga ura

para 2 muajve - Ina

Detaje të rënda janë zbardhur nga përdhunimi i 28- vjeçari nga ish- bashkëshorti i saj shqiptar. Gjithçka ka ndodhur në orët e para të së mërkurës kur 33-vjeçari shkoi me makinën e tij drejt shtëpisë së...

Detaje të rënda/ Përdhunoi ish-gruan në Greqi, shqiptari e kërcënoi se do e hidhte nga ura

para 2 muajve - Syri

Detaje të rënda janë zbardhur nga përdhunimi i 28- vjeçari nga ish- bashkëshorti i saj shqiptar. Gjithçka ka ndodhur në orët e para të së mërkurës kur 33-vjeçari shkoi me makinën e tij drejt shtëpisë së...

Zbulohen detaje tronditëse/ Shqiptari përd*hunoi ish-gruan në Greqi, i dogji flokët, e kërcënoi se do e hidhte nga ura

para 2 muajve - NOA

GREQI- Zbulohen detaje tronditëse nga përdhunimi i gruas nga shqiptari në Greqi. Media greke citon se një 28-vjeçare greke ka përjetuar tmerr nga bashkëshorti i saj 33-vjeçar shqiptar. Ky i fundit, fillimisht...

Përdhunoi dhe dogji ish-gruan/ Detaje mbi ngjarjen në Greqi, shqiptari donte ta hidhte nga ura

para 2 muajve - Java News

Detaje të rënda janë zbardhur nga përdhunimi i 28- vjeçari nga ish- bashkëshorti i saj shqiptar. Gjithçka ka ndodhur në orët e para të së mërkurës kur 33-vjeçari shkoi me makinën e tij drejt shtëpisë së...

Përdhunoi dhe dogji ish-gruan, detaje të reja mbi ngjarjen në Greqi: Shqiptari donte ta hidhte nga ura

para 2 muajve - FaxWeb

Detaje të rënda janë zbardhur nga përdhunimi i 28- vjeçari nga ish- bashkëshorti i saj shqiptar. Gjithçka ka ndodhur në orët e para të së mërkurës kur 33-vjeçari shkoi me makinën e tij drejt shtëpisë së...

Shqiptari rrëmben me forcë bashkëshorten, e përdhunon e më pas e lë të lirë

para 2 muajve - Fakte

Policia greke është vënë në kërkim të një shqiptari. 28-vjeçari, po kërkohet nga i gjithë Peloponezi pasi ka rrëmbyer bashkëshorten greke, ka abuzuar seksualisht e më pas e ka lënë të lirë. ‘Protothema’...

Shqiptari rrëmben me forcë bashkëshorten, e përdhunon e më pas e lë të lirë

para 2 muajve - News33

Policia greke është vënë në kërkim të një shqiptari. 28-vjeçari, po kërkohet nga i gjithë Peloponezi pasi ka rrëmbyer bashkëshorten greke, ka abuzuar seksualisht e më pas e ka lënë të lirë. ‘Protothema’...

Rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten, arrestohet shqiptari në Greqi

para 2 muajve - Albeu

Pas disa orësh kërkime ka rënë në prangat e policisë, shqiptari që rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten e tij greke në Korinth të vendit fqinj. Sipas denoncimit të 28-vjeçares, autori kishte parkuar...

Rrëmbeu, përdhunoi dhe i vuri flakën ish-gruas, arrestohet shqiptari në Greqi

para 2 muajve - Vizion Plus

Arrestohet 33-vjeçari shqiptar që rrëmbeu, dhunoi fizikisht dhe perdhunoi ish-gruan e tij në Greqi Pas prangosjes, ai është marrë në pyetje nga hetuesit, ka pranuar  ngjarjen e rëndë dhe menjehere është...

(VIDEO) Me pranga në duar dhe kokën mbuluar me xhaketë, momenti kur futet në automjetin e policisë shqiptari që përdhunoi ish-partneren greke

para 2 muajve - Panorama

Ky është momenti kur dërgohet në paraburgim shqiptari, i cili rrëmbeu dhe përdhunoi ish-gruan e tij në Korinthi të Greqisë. Në video shihet momenti kur futet në automjetin e policisë me pranga në duar...

Rrëmbeu, përdhunoi dhe tentoi të djegë ish-gruan, arrestohet 33-vjeçari shqiptar pas disa orësh kërkime

para 2 muajve - Panorama

Është arrestuar 33-vjeçari shqiptar, i cili përdhunoi ish-bashkëshorten e tij greke dhe tentoi ta digjte të gjallë. Raportohet se ai ka pritur ish-gruan jashtë banesës së saj në Almyri dhe sapo ajo ka...

Publikohet foto e të riut shqiptar që rrëmbeu, përd*hunoi dhe donte të digjte ish-bashkëshorten në Greqi

para 2 muajve - NOA

Greqi- Bie në prangat e policisë shqiptari që rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten e tij greke në Korinth. Sipas denoncimit të 28-vjeçares, autori kishte parkuar automjetin jashtë banesës së saj në...

FOTO/ Rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten, arrestohet shqiptari në Greqi

para 2 muajve - ABC News

Pas disa orësh kërkime ka rënë n ë prangat e policisë, shqiptari që rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten e tij greke në Korinth të vendit fqinj. Sipas denoncimit të 28-vjeçares, autori kishte parkuar...

Rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten, arrestohet shqiptari në Greqi

para 2 muajve - ABC News

Pas disa orësh kërkime ka rënë n ë prangat e policisë, shqiptari që rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten e tij greke në Korinth të vendit fqinj. Sipas denoncimit të 28-vjeçares, autori kishte parkuar...

Rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten, arrestohet shqiptari në Greqi

para 2 muajve - Syri

Pas disa orësh kërkime ka rënë në prangat e policisë, shqiptari që rrëmbeu dhe përdhunoi ish-bashkëshorten e tij greke në Korinth të vendit fqinj. Sipas denoncimit të 28-vjeçares, autori kishte parkuar...

Shqiptari tmerron Greqinë/ Përdhunon ish-gruan, e zhvesh në rrugë dhe tenton ta djegë me çakmak

para 2 muajve - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peloponez, Greqi, ku një shqiptar ka dhunuar fizikisht e seksualisht ish-gruan e tij greke. Mediat greke bëjnë me dije se burri shqiptar prej disa orësh qëndronte në makinë...

Shqiptari rrëmben me forcë bashkëshorten, e përdhunon e më pas e lë të lirë

para 2 muajve - Zhurnal

Policia greke është vënë në kërkim të një shqiptari. 28-vjeçari, po kërkohet nga i gjithë Peloponezi pasi ka rrëmbyer bashkëshorten greke, ka abuzuar seksualisht e më pas e ka lënë të lirë. ‘Protothema’...

Shqiptari ‘bën namin’ në Greqi/ Përdhunon ish-gruan, e zhvesh në rrugë dhe tenton ta djegë me çakmak

para 2 muajve - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peloponez, Greqi, ku një shqiptar ka dhunuar fizikisht e seksualisht ish-gruan e tij greke. Mediat greke bëjnë me dije se burri shqiptar prej disa orësh qëndronte në makinë...

Shqiptari rrëmben me forcë bashkëshorten, e përdhunon e më pas e lë të lirë

para 2 muajve - Medial

Policia greke është vënë në kërkim të një shqiptari. 28-vjeçari, po kërkohet nga i gjithë Peloponezi pasi ka rrëmbyer bashkëshorten greke, ka abuzuar seksualisht e më pas e ka lënë të lirë. ‘Protothema’...

FOTO/ Rrëmbeu, përdhunoi dhe tentoi të djegë ish-bashkëshorten, arrestohet 33-vjeçari shqiptar

para 2 muajve - Java News

Është arrestuar 33-vjeçari shqiptar, i cili përdhunoi ish-bashkëshorten e tij greke dhe tentoi ta digjte të gjallë. Raportohet se ai ka pritur ish-gruan jashtë banesës së saj në Almyri dhe sapo ajo ka...

Tmerr në Greqi, 33-vjeçari shqiptar rrëmben ish-bashkëshorten e përdhunon d...

para 2 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje tronditëse është raportuar në Greqi. Një 33-vjeçar ka rrëmbyer ish-bashkëshorten, e ka dhunuar dhe më pas përdhunuar. Mediat greke shkruajnë se 33-vjeçari shqiptar është shpallur në kërkim...

Greqi, 33-vjeçari shqiptar rrëmben ish-gruan, i djeg flokët dhe e përdhunon

para 2 muajve - Shekulli

Publikuar më 03.10.2022 nga Shekulli Një 33-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga policia helenase pasi ka rrëmbyer, përdhunuar dhe ka tentuar të djegë të gjallë ish-bashkëshorten e tij. Autori...

E rëndë në Greqi/ 33-vjeçari shqiptar rrëmben ish-gruan e tij, e përdhunon dhe tenton ta djegë të gjallë

para 2 muajve - Panorama

Burri e futi me forcë 28-vjeçaren në makinë dhe e goditi me grusht në kokë gjatë rrugës Një 33-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga policia helenase pasi ka rrëmbyer, përdhunuar dhe ka tentuar...

Shqiptari rrëmben me forcë bashkëshorten, e përd’hunon e më pas e lë të lirë

para 2 muajve - NOA

Greqi- Policia greke është vënë në kërkim të një shqiptari. 28-vjeçari, po kërkohet nga i gjithë Peloponezi pasi ka rrëmbyer bashkëshorten greke, ka abuzuar seksualisht e më pas e ka lënë të lirë. ‘Protothema’...

Shqiptari rrëmben bashkëshorten, abuzon me të seksualisht dhe e lë të shkojë

para 2 muajve - Syri

Policia në Greqi është duke kërkuar nëpër të gjithë Peloponezin për të gjetur një shqiptar që dyshohet se i ka torturuar bashkëshorten e tij greke. Sipas asaj që raportojnë mediat në vend, autori i dyshuar...

E rëndë në Greqi, shqiptari rrëmben bashkëshorten, abuzon me të seksualisht dhe e lë të shkojë

para 2 muajve - ABC News

Policia në Greqi është duke kërkuar nëpër të gjithë Peloponezin për të gjetur një shqiptar që dyshohet se i ka torturuar bashkëshorten e tij greke. Sipas asaj që raportojnë mediat në vend, autori i dyshuar...

Shqiptari rrëmben me forcë bashkëshorten, e përdhunon e më pas e lë të lirë

para 2 muajve - Daily News

Policia greke është vënë në kërkim të një shqiptari. 28-vjeçari, po kërkohet nga i gjithë Peloponezi pasi ka rrëmbyer bashkëshorten greke, ka abuzuar seksualisht e më pas e ka lënë të lirë. ‘Protothema’...

(VIDEO) Rrëmbeu, përdhunoi dhe torturoi ish gruan, dalin pamjet e arrestimit të 33-vjeçarit shqiptar

para 2 muajve - FaxWeb

33-vjeçari shqiptar që rrëmbeu, shkoi ta djegë të gjallë dhe përdhunoi gruan e tij , është arrestuar teksa janë publikuar edhe pamjet kur vihet ne pranga. Sipas aktakuzës, autori i ka vendosur një bombë...

Shqiptari rrëmben me forcë bashkëshorten, e përdhunon e më pas e lë të lirë

para 2 muajve - InFokus

Policia greke është vënë në kërkim të një shqiptari. 28-vjeçari, po kërkohet nga i gjithë Peloponezi pasi ka rrëmbyer bashkëshorten greke, ka abuzuar seksualisht e më pas e ka lënë të lirë. ‘Protothema’...

“Horror” në Greqi! I riu shqiptar rrëmben ish-gruan, e përdhunon dhe më pas e djeg të gjallë

para 2 muajve - FaxWeb

Policia në Greqi është duke kërkuar nëpër të gjithë Peloponezin për të gjetur një shqiptar që dyshohet se i ka torturuar ish-bashkëshorten e tij greke. Sipas asaj që raportojnë mediat në vend, autori i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK