Sulmet kibernetike/ Këlliçi: Shteti komplet i rrënuar

para 2 muajve - Syri

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi, ka folur mbi sulmet kibernetike. I ftuar në emisionin “Quo Vadis”, Këlliçi është shprehur se janë paguar mbi 400 milionë euro për sistemin e sigurisë kibernetik, i cili...

Belind Këlliçi: Shteti i rrënuar nga siguria kibernetike, qindra milionë euro të shpërdoruara

para 2 muajve - Indeks.mk

“Shteti është rrënuar nga siguria kibernetike”. Kështu është shprehur deputeti i PD Belind Këlliçi, teksa ka komentuar sulmet e fundit që janë bërë nga Irani në sistemin e-Albania dhe Policinë e Shtetit....

Belind Këlliçi: Shteti i rrënuar nga siguria kibernetike, qindra milionë euro të shpërdoruara

para 2 muajve - Ditari.mk

“Shteti është rrënuar nga siguria kibernetike”. Kështu është shprehur deputeti i PD Belind Këlliçi, teksa ka komentuar sulmet e fundit që janë bërë nga Irani në sistemin e-Albania dhe Policinë e Shtetit....

Belind Këlliçi: Shteti i rrënuar nga siguria kibernetike, qindra milionë euro të shpërdoruara

para 2 muajve - Politiko.mk

“Shteti është rrënuar nga siguria kibernetike”. Kështu është shprehur deputeti i PD Belind Këlliçi, teksa ka komentuar sulmet e fundit që janë bërë nga Irani në sistemin e-Albania dhe Policinë e Shtetit....

Belind Këlliçi: Shteti i rrënuar nga siguria kibernetike, qindra milionë euro të shpërdoruara

para 2 muajve - Bild

“Shteti është rrënuar nga siguria kibernetike”. Kështu është shprehur deputeti i PD Belind Këlliçi, teksa ka komentuar sulmet e fundit që janë bërë nga Irani në sistemin e-Albania dhe Policinë e Shtetit....

Belind Këlliçi: Shteti i rrënuar nga siguria kibernetike, qindra milionë euro të shpërdoruara

para 2 muajve - Vizion Plus

“Shteti është rrënuar nga siguria kibernetike”. Kështu është shprehur deputeti i PD Belind Këlliçi, teksa ka komentuar sulmet e fundit që janë bërë nga Irani në sistemin e-Albania dhe Policinë e Shtetit....

Belind Këlliçi: Shteti i rrënuar nga siguria kibernetike, qindra milionë euro të shpërdoruara

para 2 muajve - Revista

“Shteti është rrënuar nga siguria kibernetike”. Kështu është shprehur deputeti i PD Belind Këlliçi, teksa ka komentuar sulmet e fundit që janë bërë nga Irani në sistemin e-Albania dhe Policinë e Shtetit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK