Berisha-Ramës: More peng Bashën me dosjen ruse

para 2 muajve - Ina

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha duke folur dje në sallën e parlamentit ka hedhur akuza të shumta ndaj Edi Ramës dhe qeverisë që ai drejton. Berisha e akuzoi Ramën se ndërsa flet për krizë,...

Berisha-Ramës: More peng Bashën me dosjen ruse, ekziston një dosje tjetër në Mitrokhin, shko e shikoje

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha duke folur në sallën e parlamentit ka hedhur akuza të shumta ndaj Edi Ramës dhe qeverisë që ai drejton. Berisha e akuzoi Ramën se ndërsa flet për krizë, udhëton...

Berisha-Ramës: More peng Bashën me dosjen ruse, ekziston një tjetër dosje në Mitrokinë, shko e shikoje

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha duke folur në sallën e parlamentit ka hedhur akuza të shumta ndaj Edi Ramës dhe qeverisë që ai drejton. Berisha e akuzoi Ramën se ndërsa flet për krizë, udhëton...

Berisha-Ramës: More peng Bashën me dosjen ruse, ekziston një dosje tjetër në Mitrokhin, shko e shikoje

para 2 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha duke folur në sallën e parlamentit ka hedhur akuza të shumta ndaj Edi Ramës dhe qeverisë që ai drejton. Berisha e akuzoi Ramën se ndërsa flet për krizë, udhëton...

"Hajdutë si ju nuk ka parë bota!" Berisha denoncon në Kuvend tenderin 34 mln euro të KESH që u mbyll për dy orë

para 2 muajve - Ora news

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, akuzoi qeverinë Rama për vjedhje të qytetarëve shqiptarë. Edhe krizën energjitike për të cilën flet qeveria, ai e lidhi po me këtë shkak. Berisha solli rastin...

Berisha-Ramës: More peng Bashën me dosjen ruse, ekziston një tjetër dosje në Mitrokinë, shko e shikoje

para 2 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha duke folur në sallën e parlamentit ka hedhur akuza të shumta ndaj Edi Ramës dhe qeverisë që ai drejton. Berisha e akuzoi Ramën se ndërsa flet për krizë, udhëton...

“Nuk takojnë dot asnjë qytetarë”/ Berisha në Kuvend: Rama fluturime me shpenzime deri në 300 mijë euro! Qeveri që ka kusht vetëm vjedhjen

para 2 muajve - Panorama

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kreun e qeverisë, Edi Ramën se zhvillon fluturime me aeroplan privat me shpenzime që shkojnë deri në 300 mijë euro. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha iu drejtua...

“Shqipëria nuk ka krizë energjitike”, Berisha: E krijon qeveria duke vjedhur

para 2 muajve - ABC News

Kryetari i PD-së, Sali Berisha nga Foltorja e Kuvendit deklaroi se në Shqipëri nuk ekziston krizë energjitike. Berisha: Nuk shoh dot të bëni një takim me qytetarët ju. Sikur problemi i qytetarëve nuk janë...

Berisha akuza Ramës: Ndërton instalacion 4 mln euro! Fluturimet me avion i shkojnë deri në 300 mijë euro

para 2 muajve - Bota Sot

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha akuzon kryeministrin Rama dhe qeverinë e tij se nxjerrin forma nga më të ndryshmet për të vjedhur qytetarët shqiptarë. Gjatë një bashkëbisedim me të larguarit...

“Si kryeministër kam përdorur makinë të një ish-ministri socialist”- Berisha akuza Ramës: Ndërton instalacion 4 mln euro! Fluturimet me avion i shkojnë deri në 300 mijë euro

para 2 muajve - Panorama

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha akuzon kryeministrin Rama dhe qeverinë e tij se nxjerrin forma nga më të ndryshmet për të vjedhur qytetarët shqiptarë. Gjatë një bashkëbisedim me të larguarit...

“Edi Rama arkitekti i të gjitha vjedhjeve”, Berisha: Bën fluturime me shpenzime deri në 300 mijë euro

para 2 muajve - FaxWeb

Kryetari i PD-së, Sali Berisha nga Foltorja e Kuvendit deklaroi se në Shqipëri nuk ekziston krizë energjitike. Berisha denoncoi se është qeveria ajo që po vjedh, ndersa denoncoi se brenda dy orëve janw...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK