I ofron ryshfet 20 euro policit, dërgohet në mbajtje

para 2 muajve - RTV 21

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë, pasi që i njëjti në kontroll të dokumenteve i ka ofruar zyrtarit policor 20 euro me qëllim që t’i mundësohet kalimi i kufirit. Rasti ka ndodhur...

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë, pasi i ofroi policit në Kosovë 20 euro ryshfet

para 2 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka arrestuar të hënën në mbrëmje në pikë-kalimin kufitar të Vermicës një shtetas të Shqipërisë. Policia ka njoftuar të martën, se arrestimi është bërë nën dyshimin se ai i ka ofruar zyrtarit...

Arrestohen dy gra në Prizren për prostitucion

para 2 muajve - Koha.net

Dy gra janë arrestuar në Prizren për mundësim ose detyrim në prostitucion. Policia në raportin 24-orësh të martën, njoftoi se ato janë dërguar në mbajtje pas intervistimit nga prokurori. “Janë arrestuar...

Arrestohen dy gra, akuzohen për prostitucion

para 2 muajve - Alsat-M

Policia në Prizren ka arrestuar dy gra pasi dyshohen se kanë mundësuar ose kanë detyruar të kryejnë prostitucion dhe janë bashkë autore. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarat janë dërguar...

Arrestohet sepse tentoi ta korruptojë policin e Kosovës me 20 euro

para 2 muajve - RTK

Policia njofton se ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë. Kjo pasi i njëjti ka tentuar të korruptojë policin kufitar të Kosovës. Sipas njoftimit zyrtar, rasti ka ndodhur në pikën kufitare në Vërmicë....

Arrestohen dy gra në Prizren pasi mundësuan prostitucion

para 2 muajve - Bota Sot

Policia në Prizren ka arrestuar dy gra pasi dyshohen se kanë mundësuar ose kanë detyruar të kryejnë prostitucion dhe janë bashkë autore. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarat janë dërguar...

Prizren: Arrestohen dy femra për detyrim në prostitucion

para 2 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë arrestuar dy të dyshuara femra kosovare nën dyshimin për mundësin ose detyrim në prostitucion. Kështu është njoftuar përmes raportit të përditshëm të PK-së, ku është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK