Gjobitet me 300 euro 21-vjeçari që voziti 129 km/h në Ferizaj

para një muaji - Syri.net Kosova

L.C, 21-vjeçar, është gjobitur me 300 euro nga Policia e Kosovës në fshatin Bibaj të Ferizajt, për shkak të tejkalimit të shpejtësisë mbrëmjen e së martës. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës nëpërmjet...

Në zonën 40 voziti 129 km/h, gjobitet 300 euro dhe i konfiskohet patentë-shoferi për gjashtë muaj

para një muaji - Telegrafi

Policia Rajonale në Ferizaj në orën 02:00 të mëngjesit ka ndaluar një veturë në Ferizaj në rrugën magjistrale Ferizaj-Gjilan në fshatin Bibaj’’ të Ferizajt, për tejkalim të shpejtësisë. Sipas PK-së, në...

Voziti 129 km/h në zonën e 40 km/h, kjo është gjoba që iu shqiptua 21-vjeçarit në Ferizaj

para një muaji - Zeri

Sot në orën 02:00 të mëngjesit policia ka ndaluar shoferin, i cili me automjetin e udhëtarëve ka shkaktuar kundërvajtje në komunikacion, tejkalim i shpejtësisë në rrugën magjistrale Ferizaj-Gjilan, saktësisht...

Në zonën 40 voziti 129 km/h, shoferit i hiqet patentë-shoferi për gjashtë muaj

para një muaji - GazetaBlic

Policia e ka gjobitur një vozitës me heqjen e patentë-shoferit për gjashtë muaj, për shkak të tejkalimit të shpejtësisë. 21 vjeçari, L.C kishte vozitur 129 km/h në zonë ku shpejtësia maksimale e lejuar...

Voziti me 129 km/h në zonën e 40 km/h, kjo është gjoba që i shqiptoi Policia 21-vjeçarit në Ferizaj

para një muaji - Zeri

Sot në ora 02:00 të mëngjesit Policia ka ndaluar shoferin i cili me automjetin e udhëtarëve ka shkaktuar kundërvajtje në komunikacion, tejkalim i shpejtësisë në rrugën magjistrale Ferizaj-Gjilan, saktësisht...

Voziti 129 km/h, gjobitet 300 euro dhe 6 muaj heqje patente

para një muaji - RTK

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, sot në ora 02:00 të mëngjesit ka ndaluar shoferin i cili me automjetin e udhëtarëve shkaktoi kundërvajtje në komunikacion, tejkalim i shpejtësisë në...

Gjobë ndaj shoferit për tejkalim të shpejtësisë

para një muaji - Bota Sot

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, sot në ora 02:00 të mëngjesit ka ndaluar shoferin i cili me automjetin e udhëtarëve shkaktoi kundërvajtje në komunikacion, tejkalim i shpejtësisë në...

Voziti 130 km/h në zonën ku lejohej 40 km/h në dy të natës, gjobitet me 300 euro 21-vjeçari në Ferizaj

para një muaji - Lajmi.net

L.C, 21-vjeçar, është gjobitur me 300 euro nga Policia e Kosovës në fshatin Bibaj të Ferizajt, për shkak të tejkalimit të shpejtësisë mbrëmjen e së martës. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës nëpërmjet...

Gjobitet me 300 euro shoferi për tejkalim të shpejtësisë në Ferizaj

para një muaji - ATV Live

Policia Rajonale e Komunikacionit Rrugor në Ferizaj, sot në ora 02:00 të mëngjesit ka ndaluar shoferin i cili me automjetin e udhëtarëve shkaktoi kundërvajtje në komunikacion, tejkalim i shpejtësisë në...

Shqiptohen 287 sanksione për tejkalim të shpejtësisë së lejuar

para një muaji - Klan Macedonia

Gjatë ditës së djeshme (03.10.2022) Ministria e Punëve të Brendshme realizoi kontrollim të përforcuar aksional në tërë terrirorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut  për sanksionimin e shoferëve të cilët...

287 gjoba për tejkalim të shpejtësisë

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 3 tetor – Gjatë ditës së djeshme Ministria e Punëve të Brendshme realizoi kontrollim të përforcuar aksional në tërë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e shoferëve të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK