Zgjedhjet 2023/ Edi Rama mbledh kryebashkiakët

para 2 muajve - Vizion Plus

Nje dite pas pjesemarrjes ne takimin e pare te Komunitetit Politik Evropian ne Prage, ne 7 dhe 8 tetor kryeministri Edi Rama mbledh kryebashkiaket. Per dyte dite, ne Durres mes kryesocialistit Edi Rama...

Zgjedhjet 2023/ Edi Rama mbledh kryebashkiakët

para 2 muajve - Revista

Një ditë para pjesëmarrjes në takimin e parë të Komunitetit Politik Evropian në Pragë, në 7 dhe 8 tetor kryeministri Edi Rama mbledh kryebashkiakët. Për dy ditë, në Durrës mes kryesocialistit Edi Rama...

Zgjedhjet 2023/ Edi Rama mbledh kryebashkiakët

para 2 muajve - Bild

Një ditë para pjesëmarrjes në takimin e parë të Komunitetit Politik Evropian në Pragë, në 7 dhe 8 tetor kryeministri Edi Rama mbledh kryebashkiakët. Për dy ditë, në Durrës mes kryesocialistit Edi Rama...

Rama: Rutte për samitin e Pragës

para 2 muajve - Klan Macedonia

HARTOJNË NJË KONCEPT TË RI PËR TË ARDHMEN E EVROPES Kryeministri Rama ka deklaruar se kete te merkure ne Prage do te jetezohet komuniteti i ri politik evropian me pjesmarrjen e me shume se 40 shteteve...

Reforma zgjedhore, Gjiknuri: Të hapur të diskutojmë brenda rekomandimeve! Alibeaj pro propozimit të Mediut

para 2 muajve - FaxWeb

Alibeaj : Jam dakort me propozimin e Mediut, qe nje veprimtari ne grup e eksperteve duhet të promovohet, pa i hequr individualitetin. Materiali te konsultohet me njeri tjetrin dhe ata që kanë një opininon...

Akademiku rus në Gjenevë, Dr. Alexander Likhotal: Putin, nëse nuk është persekutuar deri tash, ai mund ta shtyp sustën e bombës atomike!

para 2 muajve - Open-TV

Gjenevë, 3 tetor -Bashkebiseduesi yne kësaj radhe eshte nje akademik i njohur rus i cili vjen nga Moska dhe ligjeron ne Universitetet e Zvicres. Eshe ky Prof.dr. Alexander Likhotal, një ish-keshilltari...

Degët e veriut të PD-së, festojnë në Krujë ndalimin e “pushtimit” të Sali Berishës

para 2 muajve - Gazeta Tema

Degët e PD-së së veriut, që i bënë rezistencë “invazionit” të Sali Berishës për muaj me radhë, janë mbledhur sot për të celebruar suksesin. Takimin e kanë zhvilluar në Krujë, një tjetër “zonë lirë”. Këto...

Alija si Salija

para 2 muajve - Ina

Arsim Zekolli Sfide e Ali Ahmetit per perzgjedhje ne BDI eshte e lehte per definim. Integristi numero due duhet te vendos mes dy opcioneve: te vendos kombetarisht, ose te vendos politikish. Vendimi politik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK