E mban larg syrit të publikut prej kohësh, Klaudia Pepa zbulon detajin e ëmbël për të dhe partnerin

më 10.2022 - Syri

Balerina Klaudia Pepa prej vitesh e ka ndërtuar karrierën e saj në Itali, ndërsa sa i pëket jetës së saj private ajo nuk ka preferuar të ndajë informacione me publikun. “Epo, një shok e kam edhe unë” –...

E mban larg syrit të publikut prej kohësh, Klaudia Pepa zbulon detajin e ëmbël për të dhe partnerin

më 10.2022 - Panorama

Panoramaplus.al / Balerina Klaudia Pepa prej vitesh e ka ndërtuar karrierën e saj në Itali, ndërsa sa i pëket jetës së saj private ajo nuk ka preferuar të ndajë informacione me publikun. “Epo, një shok...

Kjo është kënga ime e dashurisë – Abc News

më 10.2022 - Ditari.mk

schedule 22:56 – 3 Tetor, 2022 Klaudia Pepa jeton dhe vepron prej vitesh në Itali por kohët e fundit është rikthyer si anëtare e jurisë së “Dance Albania”. Duke komentuar performancën e konkurrentes Cindy...

A është ai këtu? Jo! A është në këtë planet? Po! Klaudia Pepa konfirmon lidhjen e dashurisë

më 10.2022 - NOA

Klaudia Pepa ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie pas performancës së modeles Cindy Marina në “Dance Albania” nën ritmet e këngës “Perfect” të Ed Sheeran. Balerina dhe anëtarja e jurisë së “Dance...

Kush ia ka “rrëmbyer” zemrën? Klaudia Pepa konfirmon lidhjen: Kjo është kënga ime e dashurisë

më 10.2022 - ABC News

Klaudia Pepa jeton dhe vepron prej vitesh në Itali por kohët e fundit është rikthyer si anëtare e jurisë së “Dance Albania”. Duke komentuar performancën e konkurrentes Cindy Marina, e cila kërceu nën ritmet...

“Të gjithë në Klan po ankohen”, Alketa: Na dërgojnë letra për këtë konkurrente në Dance Albania

më 10.2022 - Klan

“Të gjithë në Klan po ankohen”, Alketa: Na dërgojnë letra për këtë konkurrente në Dance Albania Orgesa Zaimi shkëlqeu në Dance Albania në Tv Klan mbrëmjen e kësaj të hëne. Ajo mori pikë të larta nga juria...

Klaudia Pepa konfirmon lidhjen e dashurisë: Kjo muzika është kënga ime e dashurisë

më 10.2022 - Klan

Klaudia Pepa konfirmon lidhjen e dashurisë: Kjo muzika është kënga ime e dashurisë Klaudia Pepa ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie pas performancës së modeles Cindy Marina në “Dance Albania”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK