Nga 1 dhjetori, Facebook po ndryshon disa gjëra në profile

para 2 jave - Alsat-M

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacion nga profilet, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se duke filluar nga muaji i ardhshëm do të heqë katër fusha...

Nga 1 dhjetori, Facebook po ndryshon disa gjëra në profile

para 2 jave - Ina

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacion nga profilet, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se duke filluar nga muaji i ardhshëm do të heqë katër fusha...

'Facebook' merr vendimin: Do largojë të dhënat për orientimin seksual, pikëpamjet politike e fetare

para 2 jave - Syri

Duke filluar nga 1 dhjetori, Facebook do të heqë një sërë detajesh personale në bio që përdoruesit mund t’i ndajnë në profilet e tyre. Këto fusha përfshijnë si “I/e interesuar për”, që tregon orientimin...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

para 2 jave - Insajderi.org

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Nga dhjetori, Facebooku do të bëjë disa ndryshime

para 2 jave - Ekonomia Online

Duke filluar nga 1 dhjetori, Facebook do të heqë një sërë detajesh personale në bio që përdoruesit mund t’i ndajnë në profilet e tyre. Këto fusha përfshijnë si “I/e interesuar për”, që tregon orientimin...

Nga 1 dhjetori, Facebook po ndryshon disa gjëra në profile

para 2 jave - Flaka

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacion nga profilet, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se duke filluar nga muaji i ardhshëm do të heqë katër fusha...

Nga 1 dhjetori, Facebook po ndryshon disa gjëra në profile

para 2 jave - Bota Sot

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacion nga profilet, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se duke filluar nga muaji i ardhshëm do të heqë katër fusha...

Nga 1 dhjetori, Facebook po ndryshon disa gjëra në profile

para 2 jave - Tetova Sot

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacion nga profilet, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se duke filluar nga muaji i ardhshëm do të heqë katër fusha...

Nga 1 dhjetori, Facebook po ndryshon disa gjëra në profile

para 2 jave - KosovaPress

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacion nga profilet, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se duke filluar nga muaji i ardhshëm do të heqë katër fusha...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

para 2 jave - News33

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

'Facebook' merr vendimin: Do largojë të dhënat për orientimin seksual, pikëpamjet politike e fetare

para 2 jave - Syri.net Kosova

Duke filluar nga 1 dhjetori, Facebook do të heqë një sërë detajesh personale në bio që përdoruesit mund t’i ndajnë në profilet e tyre. Këto fusha përfshijnë si “I/e interesuar për”, që tregon orientimin...

Facebook-u me një ndryshim nga një dhjetori

para 2 jave - Zeri

Duke filluar nga 1 dhjetori, Facebook-u do të heqë një sërë detajesh personale në bio, që përdoruesit mund t’i ndajnë në profilet e tyre. Këto fusha përfshijnë si “I/e interesuar për”, që tregon orientimin...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

para 2 jave - Ina

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

para 2 jave - Alsat-M

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

para 2 jave - Albeu

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori

para 2 jave - Koha.mk

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

para 2 jave - Zhurnal

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori

para 2 jave - Flaka

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike . Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori

para 2 jave - Gazeta Metro

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

para 2 jave - Tetova Sot

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe politike. Facebook ka njoftuar përdoruesit se do të heqë katër fusha informacioni nga profili duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK