Kina shton masat kufizuese pas rritjes rekorde të rasteve me COVID-19

para 2 jave - RTK

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Rriten rastet me COVID në Kinë

para 2 jave - RTK

Shpërthime të Covid-it janë raportuar në disa qytete të mëdha, përfshirë kryeqytetin Pekinin dhe qendrën jugore tregtare Guangzhou. Të mërkurën, vendi regjistroi 31,527 raste, numri më i lartë se nga kulmi...

COVID-19 në Kinë, numër rekord i rasteve në mbarë vendin

para një jave - Infokusi

Kina ka regjistruar numrin më të madh të rasteve me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë. Kjo, pavarësisht masave të rrepta të vendosura për të eliminuar virusin. Ka pasur shpërthime në disa qytete të mëdha...

Çudia/ Rekord rastesh me Covid në Kinë megjithë masat e forta dhe vaksinimin

para një jave - Bild

Kina ka regjistruar sërish një numër të lartë të rasteve me Covid, pavarësisht masave të rrepta për të eliminuar koronavirusin dhe vaksinimit masiv. Infektimet kanë përfshirë kryesisht Pekinin si dhe qendrën...

Kina shton masat kufizuese pas rritjes rekorde të rasteve me COVID-19

para 2 jave - Alsat-M

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Çudia/ Rekord rastesh me Covid në Kinë megjithë masat e forta dhe vaksinimin

para 2 jave - Indeks.mk

Kina ka regjistruar sërish një numër të lartë të rasteve me Covid, pavarësisht masave të rrepta për të eliminuar koronavirusin dhe vaksinimit masiv. Infektimet kanë përfshirë kryesisht Pekinin si dhe qendrën...

Kina shton masat kufizuese pas rritjes rekorde të rasteve me COVID-19

para 2 jave - Kallxo

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Kina “mbërthehet” nga Covid-19, regjistrohet numri më i madh i rasteve prej disa kohësh

para 2 jave - Panorama

Kina ka regjistruar numrin më të madh të rasteve të përditshme me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime në disa qytete të mëdha,...

Kina shton masat kufizuese pas rritjes rekorde të rasteve me COVID-19

para 2 jave - Zeri

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Rritja rekord e rasteve me COVID-19, Kina shton masat kufizuese

para 2 jave - BalkanWeb

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Rritja rekord e rasteve me Covid/ Kina shton masat kufizuese

para 2 jave - Syri

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Çudia/ Rekord rastesh me Covid në Kinë megjithë masat e forta dhe vaksinimin

para 2 jave - Vizion Plus

Kina ka regjistruar sërish një numër të lartë të rasteve me Covid, pavarësisht masave të rrepta për të eliminuar koronavirusin dhe vaksinimit masiv. Infektimet kanë përfshirë kryesisht Pekinin si dhe qendrën...

Kinë, numër rekord i rasteve me Covid-19

para 2 jave - Bota Sot

Kina regjistroi numrin më të madh të rasteve me Covid-19 që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime në disa qytete të mëdha, duke përfshirë...

Kina shton masat kufizuese pas rritjes rekorde të rasteve me COVID-19

para 2 jave - Evropa e Lirë

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Kina arrin numër rekord rastesh me COVID-19

para 2 jave - Zeri

Këtë të enjte Kina ka shënuar numër rekord të rasteve me COVID-19, pavarësisht masave të rrepta. Sipas të dhënave nga Komisioni Kombëtar i Shëndetësisë, të infektuar ishin 31.444, nga të cilat 27.517 ishin...

Kina arrin numër rekord të rasteve me COVID-19

para 2 jave - Zeri

Këtë të enjte Kina ka shënuar numër rekord të rasteve me COVID-19, pavarësisht masave të rrepta. Sipas të dhënave nga Komisioni Kombëtar i Shëndetësisë, të infektuar ishin 31.444, nga të cilat 27.517 ishin...

Kinezët revoltohen nga mbylljet prej Covid: Po Kupa e Botës, mos po bëhet në ndonjë planet tjetër?!

para 2 jave - Syri

Mediat shtetërore kineze i kanë kushtuar vëmendje të madhe Kkampionatit Botëror të Futbollit, këtë javë, por ndeshjet po nxisin zhgënjim te njerëzit në këtë vend, që po lihen jashtë festimeve. Përveç faktit...

Covid në Kinë: Shifra rekord të rasteve me koronavirus në mbarë vendin

para 2 jave - Syri

Kina ka regjistruar numrin më të madh të rasteve të përditshme me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime infektimi në disa qytete...

Kinë, numër rekord i rasteve me COVID-19

para 2 jave - ATV Live

Kina regjistroi numrin më të madh të rasteve me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime në disa qytete të mëdha, duke përfshirë...

Kina shton masat kufizuese pas rritjes rekorde të rasteve me COVID-19

para 2 jave - Lajm

Kufizimet shkaku i pandemisë COVID-19 po vendosen në të gjithë Kinën, përfshirë një qytet ku punëtorët e një fabrike u përleshën këtë javë me policinë, pasi numri i rasteve të COVID-19 po thyen rekorde...

Kinë, numër rekord i rasteve me Covid-19

para 2 jave - KosovaPress

Kina regjistroi numrin më të madh të rasteve me Covid-19 që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime në disa qytete të mëdha, duke përfshirë...

Kina regjistron numrin më të lartë të rasteve me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë

para 2 jave - Shenja

Kina ka regjistruar numrin më të lartë ditor të rasteve me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta për ta frenuar një rritje të tillë, shkruan BBC. Një rritje e konsiderueshme...

Kina regjistron numrin më të lartë të rasteve me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë

para 2 jave - Koha.net

Kina ka regjistruar numrin më të lartë ditor të rasteve me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta për ta frenuar një rritje të tillë, shkruan BBC. Një rritje e konsiderueshme...

Përhapja në qytetet më të mëdha/ Rastet e reja me Covid në Kinë arrijnë një rekord të ri

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kina ka regjistruar numrin më të madh të rasteve të përditshme me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime me disa qytete të mëdha...

Kina regjistron numrin më të lartë të rasteve me Covid-19 që nga fillimi i pandemisë

para 2 jave - Klan

Kina regjistron numrin më të lartë të rasteve me Covid-19 që nga fillimi i pandemisë Kina ka regjistruar numrin më të lartë të rasteve me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta...

Përhapja në qytetet më të mëdha/ Rastet e reja me Covid në Kinë arrijnë një rekord të ri

para 2 jave - Syri

Kina ka regjistruar numrin më të madh të rasteve të përditshme me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime me disa qytete të mëdha...

Rastet e reja me Covid në Kinë arrijnë një rekord të rri, shpërthime në qytetet më të mëdha

para 2 jave - ABC News

Kina ka regjistruar numrin më të madh të rasteve të përditshme me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime me disa qytete të mëdha...

Mbi 31 mijë raste me Covid në Kinë, më i larti që nga fillimi i pandemisë

para 2 jave - Arbresh

Është kthyer makthi i koronavirusit në Kinë, ku të mërkurën rastet e reja shënuan maksimumin e tyre të të gjitha kohërave në baza ditore që nga shpërthimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta. Sipas...

Kina regjistron numrin më të lartë të rasteve me Covid-19 që nga fillimi i pandemisë

para 2 jave - Almakos

Kina ka regjistruar numrin më të lartë të rasteve me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta për të eliminuar koronavirusin. Ka shpërthime me disa qytete të mëdha duke përfshirë...

Rikthehet Covid-19, Kina regjistron rastet më të larta ditore që nga fillimi i pandemisë

para 2 jave - Albeu

Kina ka regjistruar numrin më të madh të rasteve të përditshme me Covid që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht masave të rrepta të krijuara për të eliminuar virusin. Ka shpërthime me disa qytete të mëdha...

Kupa e Botës 2022: Reagimet në Kinë ndaj tifozëve pa maska: A jemi në të njëjtin planet me Katarin

para 2 jave - Syri.net Kosova

Imazhet televizive të spektatorëve të Kupës së Botës 2022 pa maska mbrojtëse kanë zemëruar kinezët të cilët janë ende nën kufizimet e rrepta të vendosura nga politika "zero Covid" e Pekinit. "Disa po shohin...

Kupa e Botës 2022: Reagimet në Kinë ndaj tifozëve pa maska: A jemi në të njëjtin planet me Katarin

para 2 jave - Syri

Imazhet televizive të spektatorëve të Kupës së Botës 2022 pa maska mbrojtëse kanë zemëruar kinezët të cilët janë ende nën kufizimet e rrepta të vendosura nga politika "zero Covid" e Pekinit. "Disa po shohin...

Kina njofton vdekjen e parë nga COVID-19 në pothuajse 6 muaj

para 2 jave - Telegrafi

Kina njoftoi të dielën vdekjen e saj të parë të re nga COVID-19 në gati gjysmë viti pasi masa të reja të rrepta janë vendosur në Pekin dhe në të gjithë vendin për të shmangur shpërthimet e reja. Sipas...

Kina regjistron vdekjen e parë nga COVID-19 pas 6 muajsh

para 2 jave - ATV Live

Pandemia e koronavirusit ka marrë jetën e parë në Kinë që nga 26 maji të dielën. Sipas Komisionit Kombëtar të Shëndetësisë, një 87-vjeçar nga Pekini ka ndërruar jetë si pasojë e infeksionit. Ky ishte fataliteti...

Kina regjistron vdekjen e parë nga COVID-19 pas 6 muajsh

para 2 jave - KosovaPress

Pandemia e koronavirusit ka marrë jetën e parë në Kinë që nga 26 maji të dielën. Sipas Komisionit Kombëtar të Shëndetësisë, një 87-vjeçar nga Pekini ka ndërruar jetë si pasojë e infeksionit. Ky ishte fataliteti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK