Nata e dytë e Këngës Magjike

para 2 jave - Klan

Nata e dytë e Këngës Magjike Emocione të forta priten edhe sonte Nga prapaskena, aty nisi mbrëmë nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike”, për të treguar emocionet e artistëve dhe përgatitjet e fundit...

Artisti estonez që nuk mundi të vinte në Kënga Magjike, videomesazh nga spitali

para 2 jave - Klan

Artisti estonez që nuk mundi të vinte në Kënga Magjike, videomesazh nga spitali Stefan, artisti nga Estonia i cili këtë vit përfaqësoi vendin e tij në Eurovizion, nuk mundi të ishte pjesë e fazës gjysmëfinale...

Kodet e artistëve të natës së dytë gjysmëfinale në “Kënga Magjike”, kur mund të votohet

para 2 jave - Klan

Kodet e artistëve të natës së dytë gjysmëfinale në “Kënga Magjike”, kur mund të votohet Pas përfundimit të garës në kategorinë “New Artist”, Ardit Gjebrea bëri publike kodet e votimit të artistëve për...

Skenografia e “Këngës Magjike” i besohet prej 14 vitesh Gaetano Castelli-t, Ardit Gjebrea kujton takimin e parë me të

para 2 jave - Klan

Skenografia e “Këngës Magjike” i besohet prej 14 vitesh Gaetano Castelli-t, Ardit Gjebrea kujton takimin e parë me të Përpara se të vijonte me artistin e radhës në “Kënga Magjike”, moderatori Ardit Gjebrea...

“Shikoja ty, nga të shkoja, shikoja Oltën nga të shkoja”, partneret venë në ‘dilemë’ Gjebrean

para 2 jave - Klan

“Shikoja ty, nga të shkoja, shikoja Oltën nga të shkoja”, partneret venë në ‘dilemë’ Gjebrean Ka nisur mbrëmjen e kësaj të mërkure nata e dytë gjysmëfinale e festivalit Kënga Magjike, në Tv Klan. Që në...

“Kënga Magjike”, Gjebrea: Festivali nuk i premton askujt asgjë. Prej 23 vitesh parimi është…

para 2 jave - Klan

“Kënga Magjike”, Gjebrea: Festivali nuk i premton askujt asgjë. Prej 23 vitesh parimi është… Prej 23 vitesh, festivali “Kënga Magjike” ka sjellë për publikun një sërë prodhimesh artistike dhe artistë që...

Nis ndryshe nata e dytë gjysmëfinale e Kënga Magjike

para 2 jave - Klan

Nis ndryshe nata e dytë gjysmëfinale e Kënga Magjike “Kënga Magjike” nuk nisi transmetimin në Tv Klan drejt e nga skena e Pallatit të Koncerteve, por nga një ambient tjetër i tij. Moderatori Ardit Gjebrea...

Sonte nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike”

para 2 jave - Klan

Sonte nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike” Nata e dytë e “Këngës Magjike” do të vijojë me prezantimin e 25 pjesëmarrësve të tjerë shqiptarë dhe të huaj në kategoritë “Big” dhe New”. Njësoj si në...

Sonte nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike”

para 2 jave - Lapsi

Nata e dytë e “Këngës Magjike” do të vijojë me prezantimin e 25 pjesëmarrësve të tjerë shqiptarë dhe të huaj në kategoritë “Big” dhe New”. Njësoj si në mbrëmjen e parë gjysmëfinale, artistët e rinj do...

Nata e parë e “Këngës Magjike” në Tv Klan

para 2 jave - Klan

Nata e parë e “Këngës Magjike” në Tv Klan Në skenë, emra të njohur të muzikës shqiptare dhe të huaj Nata e parë e festivalit të Kënga Magjike nisi ashtu siç quhet me magji. 10 artistët e rinj nga vendi...

Kodet e artistëve të natës së parë, si mund të votohet

para 2 jave - Klan

Kodet e artistëve të natës së parë, si mund të votohet Pas përfundimit të garës nga Mamagama si pjesë e kategorisë “New Artist”, Ardit Gjebrea tregoi kodet e votimit të artistëve të natës së parë. “Numri...

Nis nata e parë e Kënga Magjike, dy bukuroshet që shoqërojnë Ardit Gjebrean

para 2 jave - Albeu

Siç është tashmë traditë e “Këngës Magjike”, netët e spektaklit kanë dy bashkëprezantuese bukuroshe krah Ardit Gjebreas. Këtë vit, Olta Beqiri dhe Eva Murati i kanë shtuar hijeshinë garës së këngës. Olta...

Nis “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea na njeh me formulën e këtij viti

para 2 jave - Klan

Nis “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea na njeh me formulën e këtij viti Nisi këtë të martë edicioni i 23 i festivalit “Kënga Magjike”. Ardit Gjebrea në nisje të festivalit magjik na shpjegoi formulën e këtij...

Gjebrea e thotë me krenari: Artistët e huaj nga 13 shtete e thonë të gjithë në shqip “Kënga Magjike”

para 2 jave - Klan

Gjebrea e thotë me krenari: Artistët e huaj nga 13 shtete e thonë të gjithë në shqip “Kënga Magjike” Ka nisur mbrëmjen e kësaj të marte edicioni i 23-të i festivalit “Kënga Magjike” që transmetohet në...

Nis nata e parë e Kënga Magjike, dy bukuroshet që shoqërojnë Ardit Gjebrean

para 2 jave - Klan

Nis nata e parë e Kënga Magjike, dy bukuroshet që shoqërojnë Ardit Gjebrean Siç është tashmë traditë e “Këngës Magjike”, netët e spektaklit kanë dy bashkëprezantuese bukuroshe krah Ardit Gjebreas. Këtë...

Nis sot në Tv Klan “Kënga Magjike”, zbulohet surpriza e parë e festivalit

para 2 jave - Klan

Nis sot në Tv Klan “Kënga Magjike”, zbulohet surpriza e parë e festivalit Në pak minuta do të nisë edicioni i 23-të i festivalit “Kënga Magjike” që do të transmetohet në Tv Klan. Artistë të rinj, vendas...

Gjebrea e thotë me krenari: Artistët e huaj nga 13 shtete e thonë të gjithë në shqip “Kënga Magjike”

para 2 jave - InfoShqip

Ka nisur mbrëmjen e kësaj të marte edicioni i 23-të i festivalit “Kënga Magjike” që transmetohet në Tv Klan. Krah Ardit Gjebreas, këtë edicion qëndrojnë dy bukuroshet Eva Murati dhe Olta Beqiri. Artistë...

Kënga Magjike 2022 kombinon risitë, artistë të mëdhenj e të rinj, në 4 netë plot magji!

para 2 jave - Koha.mk

Nis së shpejti Kënga Magjike 2022, festivali ndërkombëtar i muzikës, me mbështetjen e ONE & ALbtelecom! Festivali “Kënga Magjike” sjell përsëri në skenë përjetimet mahnitëse që dhuron muzika dhe spektakli....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK