Enver Peci zgjidhet gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur Enver Pecin gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese. Enver Peci mori 66 vota të deputetëve dhe emri i tij pritet t’i presidentes Vjosa Osmani për dekretim. Peci ishte i vetmi që arriti...

Kuvendi zgjodhi Enver Pecin për gjykatës në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - OraInfo

Me 66 vota për Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur Enver Pecin për gjyqëtar në Gjykatën Kushtetuese . Emri i tij duhet të shkojë te Presidentja e Kosovës për t’u dekretuar. Peci aktualisht është kryetar i Gjykatës...

Kuvendi zgjodhi Enver Pecin për gjykatës në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - Reporteri

Enver Peci, Kryetar i Gjykates Supreme Me 66 vota për Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur Enver Pecin për gjyqëtar në Gjykatën Kushtetuese, raporton gazeta online Reporteri.net. Emri i tij duhet të shkojë te...

Enver Peci zgjedhet gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese

para 2 jave - RTK

Enver Peci, me 66 vota për, u zgjodh gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese. Kuvendi i Kosovës pas miratimit të një marrëveshjeje ndërkombëtare, deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë vazhduar me votimin për dy...

Kuvendi zgjedh Enver Pecin gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - Kallxo

Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur kandidatin Enver Peci gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese. Peci ka marrë 66 vota të deputetëve në raundin e parë të votimeve në seancën e sotme të Kuvendit. Pas këtij votimi,...

Enver Peci propozohet nga Kuvendi për gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kuvendi ka propozuar Enver Pecin për gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese, pasi ky mori 66 vota, nga 87 deputetë që votuan gjithsej, nga të cilat tri fletëvotime ishin të pavlefshme. Pas Enver Pecit, Dukagjin...

Enver Peci zgjedhet gjyqtar në Kushtetuese

para 2 jave - GazetaBlic

Kuvendi i Kosovës e ka zgjedhur njërin nga gjyqtarët e Gjykatës Kushtetues. Ai është Enver Peci me 66 vota të deputetëve dhe i propozohet emri i tij, presidentes Vjosa Osmani për dekretim. Peci ishte i...

Enver Peci zgjidhet gjyqtar në Kushtetuese

para 2 jave - Zeri

Kuvendi i Kosovës e ka zgjedhur njërin nga gjyqtarët e Gjykatës Kushtetues. Ai është Enver Peci me 66 vota të deputetëve dhe i propozohet emri i tij, presidentes Vjosa Osmani për dekretim. Peci ishte i...

Kuvendi i propozon presidentes emërimin e Enver Pecit gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese

para 2 jave - Lajmi.net

Kuvendi i Kosovës i ka propozuar presidentes së vendit emërimin e Enver Peci gjyqtar i gjykatës Kushtetuese. Pas procedurës së vetmit të fshehtë, Evner Peci ka marrë 66 vota që janë të mjaftueshme për...

Ky është gjyqtari i ri Gjykatës Kushtetuese

para 2 jave - Infokusi

Enver Peci është zgjedhur gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese nga Kuvendi i Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Peci është i vetmi i cili arriti të dominojë me 66 vota pro të deputetëve. Ai gjithashtu pritet të...

Votimi për gjyqtarin e Kushtetueses vazhdon pas pauzës së Kuvendit

para 2 jave - KosovaPress

Në dy raunde Kuvendi i Kosovës ka dështuar të zgjedhë gjyqtarin e dytë të Gjykatës Kushtetuese. Asnjë nga kandidatët nuk i ka marrë votat e mjaftueshme për t’u zgjedhur ndërsa do të ketë edhe një përpjekje...

Enver Peci zgjedhet gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese

para 2 jave - Bota Press

Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur Enver Pecin gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese. Enver Peci mori 66 vota të deputetëve dhe emri i tij pritet t’i presidentes Vjosa Osmani për dekretim. Peci ishte i vetmi që arriti...

Enver Peci zgjedhet gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese

para 2 jave - Arbresh

Enver Peci, me 66 vota për, u zgjodh gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese. Kuvendi i Kosovës pas miratimit të një marrëveshjeje ndërkombëtare, deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë vazhduar me votimin për dy...

Kuvendi i propozon presidentes emërimin e Enver Pecit gjyqtar i Gjykatës Kushtetuese

para 2 jave - KosovaPress

Kuvendi i Kosovës i ka propozuar presidentes së vendit emërimin e Enver Peci gjyqtar i gjykatës Kushtetuese. Pas procedurës së vetmit të fshehtë, Evner Peci ka marrë 66 vota që janë të mjaftueshme për...

Enver Peci propozohet nga Kuvendi për gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - Gazeta Metro

Kuvendi ka propozuar Enver Pecin për gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese, pasi ky mori 66 vota, nga 87 deputetë që votuan gjithsej, nga të cilat tri fletëvotime ishin të pavlefshme. Pas Enver Pecit, Dukagjin...

Enver Peci zgjidhet gjyqtar në Kushtetuese

para 2 jave - Insajderi.org

Kuvendi i Kosovës e ka zgjedhur njërin nga gjyqtarët e Gjykatës Kushtetues. Ai është Enver Peci me 66 vota të deputetëve dhe i propozohet emri i tij, presidentes Vjosa Osmani për dekretim. Peci ishte i...

Enver Peci propozohet nga Kuvendi për gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - Epoka e Re

Kuvendi ka propozuar Enver Pecin për gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese, pasi ka marrë 66 vota, nga 87 deputetë që kanë marrë pjesë në votim, prej tyre tri fletëvotime ishin të pavlefshme. Pas këtij votimi,...

Enver Peci propozohet për gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - Arbresh

Kuvendi i Kosovës në seancën e sotme ka propozuar Enver Pecin për gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese. Kjo pasi që Peci mori 66 vota, nga 87 deputetë që votuan gjithsej, nga të cilat tri fletëvotime ishin...

Enver Peci zgjidhet gjyqtar në Kushtetuese

para 2 jave - Ekonomia Online

Kuvendi i Kosovës e ka zgjedhur njërin nga gjyqtarët e Gjykatës Kushtetues. Ai është Enver Peci me 66 vota të deputetëve dhe i propozohet emri i tij, presidentes Vjosa Osmani për dekretim. Peci ishte i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK