Gjyqi për çështje pronësie përfundon me grushte në Fier, dhunohet avokati

para një jave - Top Channel

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore, aty ku pasi kanë dalë nga godina...

Grushta avokatit në Gjykatën e Fierit/ Një persona përfundon në spital, tjetri në polici (EMRAT)

para një jave - Indeks.mk

Policia e Fierit ka dalë me reagimin zyrtar për sherrin e ndodhur në ambientet e gjykatës së qytetit, ku dy persona kanë rrahur avokatin. Sipas bluve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40 të kësaj të enjte,...

Grushta avokatit në Gjykatën e Fierit/ Një persona përfundon në spital, tjetri në polici (EMRAT)

para një jave - Ditari.mk

Policia e Fierit ka dalë me reagimin zyrtar për sherrin e ndodhur në ambientet e gjykatës së qytetit, ku dy persona kanë rrahur avokatin. Sipas bluve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40 të kësaj të enjte,...

Dhunohet avokati jashtë ambienteve të Gjykatës

para një jave - Aktuale

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar në një sherr mes tre personave, mes të cilëve ka qenë i përfshirë dhe një avokat. Sipas policisë janë konfliktuar dhe janë goditur me grushte, shtetasit J. V.,...

EMRAT/ Plas sherri mes palëve pas gjyqit për pronën, nuk shpëton nga dajaku as avokati në Fier

para një jave - Syri

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore, aty ku pasi kanë dalë nga godina...

Fier/ Dhunohet avokati jashtë ambienteve të Gjykatës

para një jave - Opinion

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar në një sherr mes tre personave, mes të cilëve ka qenë i përfshirë dhe një avokat. Sipas policisë janë konfliktuar dhe janë goditur me grushte, shtetasit J. V.,...

Pas gjyqit për pronën, plas sherri mes palëve, rrihet avokati në Fier

para një jave - BalkanWeb

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore, aty ku pasi kanë dalë nga godina...

Para togave të zeza për çështje pronësie/ 4 persona rrahin avokatin në ambientet e gjykatës

para një jave - Zhurnal

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore. Pasi kanë dalë nga godina e gjykatës,...

Grushta avokatit në Gjykatën e Fierit/ Një persona përfundon në spital, tjetri në polici (EMRAT)

para një jave - Vizion Plus

Policia e Fierit ka dalë me reagimin zyrtar për sherrin e ndodhur në ambientet e gjykatës së qytetit, ku dy persona kanë rrahur avokatin. Sipas bluve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40 të kësaj të enjte,...

4 veta fut e bjer avokatit. I arerston policia

para një jave - NOA

Fier- Rrihet nga pala kundërshtare avokati në Fier. Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur sot pranë gjykatë së Fierit në përfundim...

Video- Para togave të zeza për çështje pronësie/ Avokati rrihet në ambientet e gjykatës së Fierit

para një jave - Vizion Plus

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore. Pasi kanë dalë nga godina e gjykatës,...

Pas gjyqit për pronën, plas sherri mes palëve në Fier: “Dajakut” nuk i shpëton as avokati (VIDEO)

para një jave - Albeu

Një gjyq për cështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore, aty ku pasi kanë dalë nga godina...

Dhunohet avokati, sherri pas seancës gjyësore për një çështje pronash. Disa persona të shoqëruar në Komisariat

para një jave - Panorama

Ka përfunduar me dhunimin e një avokati një seancë gjyqësore në Fier këtë të enjte. “News24” bën me dije se ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit, pas një seance për çështje pronash. Sapo kanë dalë...

Sherr në Gjykatën e Fierit pas një çështjeje për pronat, avokati i dhunuar përfundon në spital

para një jave - Java News

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Pasi kanë dalë nga godina e gjykatës, palët janë konfliktuar me njëra tjetrën, duke u goditur me grushte ndërsa...

Grushte dhe shkelma në Fier, rrihet avokati, 4 veta në polici

para një jave - ABC News

Një gjyq për cështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur sot pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore. Fill pas përfundimit të seancës...

Video- Para togave të zeza për çështje pronësie/ 4 persona rrahin avokatin në ambientet e gjykatës

para një jave - Vizion Plus

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore. Pasi kanë dalë nga godina e gjykatës,...

Grushta avokatit në Gjykatën e Fierit/ Një persona përfundon në spital, tjetri në polici (EMRAT)

para një jave - Bild

Policia e Fierit ka dalë me reagimin zyrtar për sherrin e ndodhur në ambientet e gjykatës së qytetit, ku dy persona kanë rrahur avokatin. Sipas bluve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40 të kësaj të enjte,...

Grushte dhe shkelma në Fier, rrihet avokati, 4 veta në polici

para një jave - Pika

Një gjyq për cështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur sot pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore. Fill pas përfundimit të seancës...

Sherr në gjykatën e Fierit, avokati përfundon në spital

para një jave - Arbresh

Një gjyq për çështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Pasi kanë dalë nga godina e gjykatës, palët janë konfliktuar me njëra tjetrën, duke u goditur me grushte ndërsa...

Grushte dhe shkelma në Fier, rrihet avokati, 4 veta në polici

para një jave - Lapsi

Një gjyq për cështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur sot pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore. Fill pas përfundimit të seancës...

Sherr për pronën pranë gjykatës së Fierit, dhunohet avokati, 4 të shoqëruar në polici

para një jave - FaxWeb

Një gjyq për cështje pronësie ka përfunduar me dhunimin e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pranë gjykatë së Fierit në përfundim të një seance gjyqësore, aty ku pasi kanë dalë nga godina...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK