Rama i drejtohet opozitës në Parlament: Ju kam lënë Zotin

para 2 jave - Zhurnal

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë fjalës së tij në foltoren e Parlamentit teksa ka folur për ndërtimin e Portit të Durrësit i është drejtuar me tone të ashpra opozitës të cilës i ka thënë: Ju kam lënë...

Rama i drejtohet opozitës në Parlament: Ju kam lënë Zotin

para 2 jave - Koha.mk

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë fjalës së tij në foltoren e Parlamentit teksa ka folur për ndërtimin e Portit të Durrësit i është drejtuar me tone të ashpra opozitës të cilës i ka thënë: Ju kam lënë...

Rama: Shqipëria e 2030-s do të ketë 4 porte turistike dhe 2 porte moderne tregtare

para 2 jave - Aktuale

Kryeministri Edi Rama, gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend ku u diskutua për projektin për Portin e Durrësit, bëri me dije se Shqipëria në vitin 2030 do të ketë katër porte turistike të klasit të...

“Për të zezat, ju kam lënë Zotin”/ Rama i përgjigjet akuzave për Portin e Durrësit: Alabbarin duhet ta prisni me lule ju!

para 2 jave - Top Channel

Me tone të ashpra, me vargjet e Fan Nolit dhe Faik Konicës iu është përgjigjur Rama sot në Kuvend akuzave të opozitës për projektin e Portit të ri të Durrësit. Nga foltorja, Rama tha se opozita po tjetërson...

Rama i drejtohet opozitës në Parlament: Ju kam lënë Zotin

para 2 jave - Klan

Rama i drejtohet opozitës në Parlament: Ju kam lënë Zotin Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë fjalës së tij në foltoren e Parlamentit teksa ka folur për ndërtimin e Portit të Durrësit i është drejtuar...

Rama: Shqipëria e vitit 2030 do të ketë 4 porte turistike dhe 2 porte moderne tregtare

para 2 jave - Klan

Rama: Shqipëria e vitit 2030 do të ketë 4 porte turistike dhe 2 porte moderne tregtare Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend teksa po diskutohet për Portin e Durrësit është shprehur...

Rama: Shqipëria e 2030-s do të ketë 4 porte turistike dhe 2 porte moderne tregtare

para 2 jave - Opinion

Kryeministri Edi Rama, gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend ku u diskutua për projektin për Portin e Durrësit, bëri me dije se Shqipëria në vitin 2030 do të ketë katër porte turistike të klasit të...

Porti i Durrësit/ Rama sulmon opozitën: Keni mendje hajduti, akuzuat një investitor të respektuar botërisht

para 2 jave - Klan

Porti i Durrësit/ Rama sulmon opozitën: Keni mendje hajduti, akuzuat një investitor të respektuar botërisht Në një fjalim të gjatë në Parlament, Kryeministri Edi Rama u ka kthyer përgjigje akuzave të opozitës...

“Keni mendje hajdutësh”, Rama për Portin e Durrësit: Investim 2.1 miliard euro. Si mund të akuzoni Alabarin, një personalitet global

para 2 jave - ABC News

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “Porti i ri Turistik i Durrësit merr sot vulën e Kuvendit për të nisur jetësimin hap pas hapi, si investimi më i madh i huaj në historinë e vendit, i cili do ta kthejë...

Rama: Kam bërë 3 vite e kusur ecejake tek Princi i Kurorës për Portin e ri të Durrësit

para 2 jave - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër në Kuvend, pas akuzave për korrupsion nga ana e opozitës lidhur me projektin e Portit të ri të Durrësit. Rama tha se të gjitha këto janë shpifje dhe sipas tij bëhen...

“Vëllezërit Karriç në bashkëpunim me Lulzim Bravën…”, Rama: Kam bërë 3 vite e kusur ecejake tek Princi i Kurorës për Portin e ri të Durrësit

para 2 jave - Panorama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër në Kuvend, pas akuzave për korrupsion nga ana e opozitës lidhur me projektin e Portit të ri të Durrësit. Rama tha se të gjitha këto janë shpifje dhe sipas tij bëhen...

“Me padurim po numëroj orët derisa të votohet marrëveshja”, Rama: Një Esat ...

para 2 jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Kuvend nuk i ka kursyer kritikat ndaj opozitës si edhe kreut të PD Sali Berisha. Rama i është përgjigjur kritikave lidhur me Portin e Durrësit, ndërsa theksoi se...

Porti i Durrësit, Rama në Kuvend:Me padurim po numëroj orët derisa të votohet marrëveshja

para 2 jave - Opinion

Kryeministri Edi Rama po mban fjalën e tij në seancën e sotme plenare ku po diskutohet për projektin e Portit të Durrësit. Nga foltorja Rama u shpreh se po pret me padurim  derisa të votohet marrëveshja...

Rama sulmon opozitën: Keni mendje hajduti, akuzuat një investitor të respektuar botërisht

para 2 jave - Java News

Në një fjalim të gjatë në Parlament, Kryeministri Edi Rama u ka kthyer përgjigje akuzave të opozitës për draft marrëveshjen për ndërtimin e Portit të ri të Durrësit nga kompania e investitorit nga Dubai,...

“Porti i vjetër i Durrësit do zhduket nga faqja e dheut përgjithmonë”, Rama: Pres me padurim të votohet marrëveshja

para 2 jave - Albeu

Kreu i qeverisë Edi Rama, gjatë fjalës së tij në Kuvend, u shpreh se siç kanë zhdukur malin me plehra në Porto Romano do të zhdukin dhe portin e vjetër të Durrësit për t’i hapur rrugë punimeve të investimit...

Akuzat për Portin e Durrësit, Rama nuk tërhiqet: Me shumë padurim dhe me gëzim po numëroj orët derisa të votohet kjo marrëveshje

para 2 jave - Panorama

Kryeministri Edi Rama doli sot në Kuvend, për të dhënë se janë të vendosur se nuk do të tërhiqen nga projekti i Portit të Durrësi, madje ai u shpreh se mezi po pret të vijë momenti kur ta votojnë. Nga...

“Porti më spektakolar në Mesdhe”, Rama i ashpër ndaj opozitës: Jeni si gomaricat e Faik Beut

para 2 jave - ABC News

I ashpër ka qenë Edi Rama në përgjigjen e tij kundër opozitës për sa i përket debatit për Portin e Durrësit. Rama tregoi në foltoren e Kuvendit, disa pamje të portit aktual të Durrësit, duke theksuar se...

“Esatët janë mes nesh”, Rama-opozitës: Jeni ‘Lidhja e të Poshtërve’. Porti i vjetër i Durrësit është plagë urbane

para 2 jave - Java News

Akuzave për portin e Durrësit kryeministri Edi Rama i është përgjigjur opozitës se porti do të jetë një motor ekonomie që do të sjellë një vlerë prej mld euro në PBB. Nga Foltorja e Kuvendit, Kryeministri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK