Jo më furnizim me gaz dhe naftë/ Rusia së shpejti me vendime të reja pas vendosjes së kufirit të çmimeve

më 11.2022 - Top Channel

Rusia ka deklaruar se do të ndërpresë furnizimin me gaz dhe naftë të vendeve që mbështesin kufirin e çmimeve. Më parë Kremlini ka sinjalizuar se do t’i kundërpërgjigjet vendeve që vendosin një kufi çmimi...

Rusia njofton se cilave vende nuk do t'u ofrojë më naftë dhe gaz

më 11.2022 - Koha.net

Kremlini ka thënë të enjten se Rusia nuk ka plane të shpërndajë naftë në vendet që mbështesin kufirin mbi çmimet e naftës ruse, shkruan CNN. "Ndikimi i përcaktimit të kufirit të sipërm të çmimit të naftës...

Bie çmimi i naftës bruto në tregjet ndërkombëtare: Një fuçi shitet nën 86 dollarë!

më 11.2022 - Infokusi

Çmimi i naftës bruto ra me më shumë se 3% në mesin e njoftimeve se grupi i G7-tës planifikon të vendosë një tavan mbi kuotimin e naftës ruse, ndërsa rezervat amerikane u mbushën më shpejt nga ç’e prisnin...

Jo më furnizim me gaz dhe naftë/ Rusia së shpejti me vendime të reja pas vendosjes së kufirit të çmimeve

më 11.2022 - Infokusi

Rusia ka deklaruar se do të ndërpresë furnizimin me gaz dhe naftë të vendeve që mbështesin kufirin e çmimeve. Më parë Kremlini ka sinjalizuar se do t’i kundërpërgjigjet vendeve që vendosin një kufi çmimi...

Rënie e madhe e çmimit të naftës në tregun botëror

më 11.2022 - Koha.net

Çmimet e naftës ranë me më shumë se katër për qind sot pasi G7-a frenoi çmimet e naftës ruse dhe pasi inventarët e karburanteve në SHBA u rritën më shumë se sa pritej. Një fuçi naftë Brent për dërgesë...

Çmimet e naftës në bursa bien me mbi 3%

më 11.2022 - Klan

Çmimet e naftës në bursa bien me mbi 3% Çmimet ranë nga vendimi i G7-s për caktimin e një çmimi tavan për naftën ruse Çmimet e naftës ranë me mbi 3% të mërkurën, duke vazhduar vargun e tregtisë së paqëndrueshme....

Çmimet e naftës në bursa bien me mbi 3%

më 11.2022 - Albeu

Cmimet e naftës ranë me mbi 3% të mërkurën, duke vazhduar vargun e tregtisë së paqëndrueshme. Kontratat me zbatim në të ardhmen për naftën Brent ranë me 2.95 Dollarë, ose 3.3%, duke bërë që një fuçi natë...

Në tregun ndërkombëtar, nafta bie nën 86 dollarë

më 11.2022 - Syri.net Kosova

Çmimet e naftës së papërpunuar ranë nën 86 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare nën ndikimin e informacionit se kufiri i çmimit të naftës ruse të planifikuar nga grupi G7 duhet të jetë më i lartë se çmimi...

Nafta bie nën 86 dollarë

më 11.2022 - Bota Sot

Çmimet e naftës së papërpunuar ranë nën 86 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare nën ndikimin e informacionit se kufiri i çmimit të naftës ruse të planifikuar nga grupi G7 duhet të jetë më i lartë se çmimi...

Çmimet e naftës së papërpunuar ranë nën 86 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare

më 11.2022 - Alsat-M

Çmimet e naftës së papërpunuar ranë nën 86 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare nën ndikimin e informacionit se kufiri i çmimit të naftës ruse të planifikuar nga grupi G7 duhet të jetë më i lartë se çmimi...

Vazhdon të bie çmimi i naftës

më 11.2022 - Infokusi

Çmimet e naftës së papërpunuar ranë nën 86 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare nën ndikimin e informacionit se kufiri i çmimit të naftës ruse të planifikuar nga grupi G7 duhet të jetë më i lartë se çmimi...

Nafta bie nën 86 dollarë

më 11.2022 - ATV Live

Çmimet e naftës së papërpunuar ranë nën 86 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare nën ndikimin e informacionit se kufiri i çmimit të naftës ruse të planifikuar nga grupi G7 duhet të jetë më i lartë se çmimi...

Nafta bie nën 86 dollarë

më 11.2022 - KosovaPress

Çmimet e naftës së papërpunuar ranë nën 86 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare nën ndikimin e informacionit se kufiri i çmimit të naftës ruse të planifikuar nga grupi G7 duhet të jetë më i lartë se çmimi...

Vendet më të fuqishme në botë do të shpallin sot një vendim të rëndësishëm për naftën ruse

më 11.2022 - Panorama

Vendet anëtare të G7-s kanë planifikuar të shpallin një tavan mbi çmimin e naftës së papërpunuar ruse të mërkurën, raporton Politico. Ideja është amerikane, pasi BE-ja mori një vendim pranverën e kaluar...

G7 pritet të shpall sot çmimin tavan për naftën ruse

më 11.2022 - GazetaBlic

Vendet anëtare të G7-s kanë planifikuar të shpallin një tavan mbi çmimin e naftës së papërpunuar ruse të mërkurën, raporton Politico. Ideja është amerikane, pasi BE-ja mori një vendim pranverën e kaluar...

Vendet më të fuqishme në botë do të shpallin sot një vendim të rëndësishëm për naftën ruse

më 11.2022 - Koha.net

Vendet anëtare të G7-s kanë planifikuar të shpallin një tavan mbi çmimin e naftës së papërpunuar ruse të mërkurën, raporton Politico. Ideja është amerikane, pasi BE-ja mori një vendim pranverën e kaluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK