Mungesë e vezëve në Britani

para 2 jave - Zhurnal

Britania e Madhe është përballur me një problem të ri në furnizimin me ushqime, pasi ka mungesë të vezëve. Sipas mediave britanike, për shkak të gripit të shpendëve dhe rritjes së kostove të prodhimit,...

Mungesë e vezëve në Britani

para 2 jave - Alsat-M

Britania e Madhe është përballur me një problem të ri në furnizimin me ushqime, pasi ka mungesë të vezëve. Sipas mediave britanike, për shkak të gripit të shpendëve dhe rritjes së kostove të prodhimit,...

Britania e Madhe përballet me mungesë të madhe të vezëve

para 2 jave - Fakti Ditor

Britania e Madhe është përballur me një problem të ri në furnizimin me ushqime, pasi ka mungesë të vezëve. Sipas mediave britanike, për shkak të gripit të shpendëve dhe rritjes së kostove të prodhimit,...

Mungesë e vezëve në Britani

para 2 jave - Pika

Britania e Madhe është përballur me një problem të ri në furnizimin me ushqime, pasi ka mungesë të vezëve. Sipas mediave britanike, për shkak të gripit të shpendëve dhe rritjes së kostove të prodhimit,...

Mungesë e vezëve në Britani

para 2 jave - KosovaPress

Britania e Madhe është përballur me një problem të ri në furnizimin me ushqime, pasi ka mungesë të vezëve. Sipas mediave britanike, për shkak të gripit të shpendëve dhe rritjes së kostove të prodhimit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK