Europol: Arrestohen 142 të dyshuar për krime kibernetike

para 2 jave - Koha.net

Në një aksion të koordinuar, të udhëhequr nga Britania e Madhe dhe të mbështetur nga Europol dhe Eurojust, janë arrestuar 142 të dyshuar për krime kibernetike. Autoritetet gjyqësore dhe policore në Evropë,...

Europol: Arrestohen 142 të dyshuar për krime kibernetike

para 2 jave - Syri

Në një aksion të koordinuar, të udhëhequr nga Britania e Madhe dhe të mbështetur nga Europol dhe Eurojust, u arrestuan 142 të dyshuar për krime kibernetike. Autoritetet gjyqësore dhe policore në Evropë,...

Europol: Arrestohen 142 të dyshuar për krime kibernetike

para 2 jave - ATV Live

Në një aksion të koordinuar, të udhëhequr nga Britania e Madhe dhe të mbështetur nga Europol dhe Eurojust, u arrestuan 142 të dyshuar për krime kibernetike. Autoritetet gjyqësore dhe policore në Evropë,...

Europol: Arrestohen 142 të dyshuar për krime kibernetike

para 2 jave - Bota Sot

Në një aksion të koordinuar, të udhëhequr nga Britania e Madhe dhe të mbështetur nga Europol dhe Eurojust, u arrestuan 142 të dyshuar për krime kibernetike. Autoritetet gjyqësore dhe policore në Evropë,...

Arrestohen 142 kriminelë në tre kontinente – duke imituar korporata dhe duke nxjerrë miliona

para 2 jave - Alsat-M

Agjencitë gjyqësore dhe të zbatimit të ligjit në Evropë, Australi, Shtetet e Bashkuara, Ukrainë dhe Kanada hoqën një faqe interneti që lejonte mashtruesit të imitonin korporatat ose kontaktet e besuara...

Europol: Arrestohen 142 të dyshuar për krime kibernetike

para 2 jave - KosovaPress

Në një aksion të koordinuar, të udhëhequr nga Britania e Madhe dhe të mbështetur nga Europol dhe Eurojust, u arrestuan 142 të dyshuar për krime kibernetike. Autoritetet gjyqësore dhe policore në Evropë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK