Kush tha që Zuckerberg po tërhiqet nga kompania e tij!

para 2 jave - Alsat-M

Zëdhënësi i Meta Platforms Inc, Andy Stone tha në një postim në Twitter të martën se një raport mbi dorëheqjen e Shefit Ekzekutiv, Mark Zuckerberg vitin e ardhshëm ishte i rremë. Faqja e lajmeve The Leak...

Zëdhënësi i Meta-s mohon raportimet për dorëheqjen e Zuckerberg nga kompania

para 2 jave - Zhurnal

Zëdhënësi i Meta Platforms Inc, Andy Stone tha në një postim në Twitter të martën se një raport mbi dorëheqjen e Shefit Ekzekutiv, Mark Zuckerberg vitin e ardhshëm ishte i rremë. Faqja e lajmeve The Leak...

Zëdhënësi i “Meta”-s mohon raportimet për dorëheqjen e Zuckerbergut nga kompania

para 2 jave - Ina

Zëdhënësi i Meta Platforms Inc, Andy Stone tha në një postim në Twitter të martën se një raport mbi dorëheqjen e shefit ekzekutiv, Mark Zuckerberg, vitin e ardhshëm ishte i rremë. Faqja e lajmeve The Leak...

Zëdhënësi i “Meta”-s mohon raportimet për dorëheqjen e Zuckerbergut nga kompania

para 2 jave - Zeri

Zëdhënësi i Meta Platforms Inc, Andy Stone tha në një postim në Twitter të martën se një raport mbi dorëheqjen e shefit ekzekutiv, Mark Zuckerberg, vitin e ardhshëm ishte i rremë. Faqja e lajmeve The Leak...

Zëdhënësi i Meta-s mohon raportimet për dorëheqjen e Zuckerberg nga kompania

para 2 jave - Zeri

Zëdhënësi i Meta Platforms Inc, Andy Stone tha në një postim në Twitter të martën se një raport mbi dorëheqjen e Shefit Ekzekutiv, Mark Zuckerberg vitin e ardhshëm ishte i rremë. Faqja e lajmeve The Leak...

“Zuckerberg do largohet nga drejtimi”, zyrtari i kompanisë Meta...

para 2 jave - BalkanWeb

Zyrtarët e kompanisë Meta kanë mohuar zërat se miliarderi i rrjeteve sociale Mark Zuckerberg po planifikon të largohet nga posti i CEO i kompanisë që ai ka krijuar. Raportohet se burimet e brendshme thanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK