LDK kundërshton vendimin e qeverisë për uljen e pagave të gjyqtarëve e prokurorëve

më 11.2022 - Kallxo

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka kundërshtuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve. Qeveria e Kosovës të mërkurën mori vendim që t’ua ulë pagat prokurorëve...

LDK-ja kundërshton uljen e pagave: Qeveria e goditi rëndë sistemin e drejtësisë

më 11.2022 - Koha.net

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manaj, në një konferencë për medie të enjten ka thënë se me vendimin për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve,...

LDK: Kjo qeveri, e vetmja në botë që në kohën e inflacionit të lartë i ul pagat

më 11.2022 - Syri.net Kosova

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manja përmes një konference për media tha se LDK-ja është kundër zvogëlimit të pagave në drejtësi. Ai u shpreh...

LDK: Ulja e pagave, goditje ndaj institucioneve të pavarura kushtetuese

më 11.2022 - Bota Sot

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka shprehur kundërshtimin ndaj vendimit të Qeverisë në lidhje me projektligjin për zyrtarët publikë dhe Këshillin e Pavarur Civil të Kosovës. Deputeti i LDK-së, Shkëmb...

LDK-ja kundër zvogëlimit të pagave në drejtësi: Qeveria e goditi sistemin, shqyrtimi i rasteve do të ngadalësohet

më 11.2022 - Zeri

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manja në një konferencë për medie tha se me vendimin për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve, Qeveria...

LDK kundërshton uljen e pagave për prokurorë e gjyqtarë

më 11.2022 - RTK

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) kundërshton vendimin e fundit të Qeverisë së Kosovës për uljen e pagave të prokurorëve dhe gjyqtarëve. Në një konferencë për media, koordinatori i Departamentit për Rend...

LDK kundër zvogëlimit të pagave në drejtësi: Qeveria e goditi sistemin, shqyrtimi i rasteve do të ngadalësohet

më 11.2022 - GazetaBlic

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manja në një konferencë për medie tha se me vendimin për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve, Qeveria...

LDK: Qeveria e Kosovës e vetmja në botë që në kohë të inflacionit i zvogëlon pagat

më 11.2022 - Infokusi

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manja, në një konferencë për medie ka thënë se me vendimin për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve, qeveria...

LDK: Ulja e pagave, goditje ndaj institucioneve të pavarura kushtetuese

më 11.2022 - Lajmi.net

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka shprehur kundërshtimin ndaj vendimit të Qeverisë në lidhje me projektligjin për zyrtarët publikë dhe Këshillin e Pavarur Civil të Kosovës. Deputeti i LDK-së, Shkëmb...

LDK: Kjo qeveri, e vetmja në botë që në kohën e inflacionit të lartë i ulë pagat

më 11.2022 - Infokusi

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manja përmes një konference për media tha se LDK-ja është kundër zvogëlimit të pagave në drejtësi. Ai u shpreh...

LDK: Me uljen e pagave, Qeveria goditi rëndë sistemin e drejtësisë

më 11.2022 - KosovaPress

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manaj, tha se me vendimin për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve, Qeveria i dha goditjen më të rëndë...

LDK-ja kundër zvogëlimit të pagave të gjyqtarëve dhe prokurorëve: Qeveria Kurti e goditi sistemin e drejtësisë

më 11.2022 - Epoka e Re

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manaj në një konferencë për medie, ka thënë se me vendimin për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve,...

LDK: Ulja e pagave, goditje ndaj institucioneve të pavarura kushtetuese

më 11.2022 - KosovaPress

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka shprehur kundërshtimin ndaj vendimit të Qeverisë në lidhje me projektligjin për zyrtarët publikë dhe Këshillin e Pavarur Civil të Kosovës. Deputeti i LDK-së, Shkëmb...

LDK: Ulja e pagave, goditje ndaj institucioneve të pavarura kushtetuese

më 11.2022 - Fakti Ditor

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka shprehur kundërshtimin ndaj vendimit të Qeverisë në lidhje me projektligjin për zyrtarët publikë dhe Këshillin e Pavarur Civil të Kosovës. Deputeti i LDK-së, Shkëmb...

LDK: Kjo qeveri, e vetmja në botë që në kohën e inflacionit të lartë i ul pagat

më 11.2022 - Gazeta Metro

Koordinatori i Departamentit për Rend dhe Ligj në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manja përmes një konference për media tha se LDK-ja është kundër zvogëlimit të pagave në drejtësi. Ai u shpreh...

LDK: Ulja e pagave, goditje ndaj institucioneve të pavarura kushtetuese

më 11.2022 - ATV Live

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka shprehur kundërshtimin ndaj vendimit të Qeverisë në lidhje me projektligjin për zyrtarët publikë dhe Këshillin e Pavarur Civil të Kosovës. Deputeti i LDK-së, Shkëmb...

LDK kundër zvogëlimit të pagave në drejtësi: Qeveria e goditi sistemin, shqyrtimi i rasteve do të ngadalësohet

më 11.2022 - Ekonomia Online

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manja në një konferencë për medie tha se me vendimin për uljen e pagave të prokurorëve e gjyqtarëve, Qeveria i dha goditjen më të rëndë sistemit...

Oda e Avokatëve-Qeverisë: Ulja e pagave është kthim prapa, pasojat i bartin qytetarët

më 11.2022 - Syri.net Kosova

Oda e Avokatëve të Kosovës, ka reaguar rreth uljes së pagave të gjyqtarëve dhe prokurorëve, duke shqetësimin në lidhje me këtë vendim të ri të qeverisë. Nëpërmjet një komunikate për media, nga OAK shtohet...

OAK: Zbritja e pagave për gjyqtarë dhe prokurorë nënkupton kthim prapa

më 11.2022 - RTK

Oda e Avokatëve të Kosovës si organizatë e pavarur profesionale e avokatëve, pjesë përbërëse e sistemit të drejtësisë në Kosovë, duke pasur qëllim kryesor avancimin e sundimit të ligjit në Kosovë dhe duke...

Oda e Avokatëve-Qeverisë: Të trajtohet çështja me seriozitet, Gjyqtarët dhe Prokurorët meritojnë paga të dinjitetshme

më 11.2022 - GazetaBlic

Oda e Avokatëve të Kosovës ka shprehur shqetësimin e saj pas vendimit të Qeverisë së Republikës së Kosovës për uljen e pagave të gjyqtarëve dhe prokuorëve gjersa i ka bërë thirrje kësaj të fundit, që ta...

Oda e Avokatëve e shqetësuar me vendimin e Qeverisë që zbrit pagat për Gjyqtarët e Prokurorët

më 11.2022 - Zeri

Oda e Avokatëve të Kosovës (OAK) është shprehur e shqetësuar për zbritjen e pagave të Gjyqtarëve dhe Prokurorëve sipas vendimit të Qeverisë së Kosovës. Sipas OAK-së, pushteti Ekzekutiv, duhet të mbështes...

Oda e Avokatëve: Ulja e pagave për gjyqtarët e prokurorët është kthim prapa, pasojat i bartin qytetarët

më 11.2022 - Infokusi

Oda e Avokatëve të Kosovës, ka shprehur shqetësim lidhur me vendimin për uljen e pagave të gjyqtarëve dhe prokurorëve. Përmes një komunikate për media, nga OAK thuhet se, pushteti ekzekutiv duhet të mbështes...

Oda e Avokatëve – Qeverisë: Ulja e pagave është kthim prapa, pasojat i bartin qytetarët

më 11.2022 - Lajmi.net

Oda e Avokatëve të Kosovës, ka reaguar rreth uljes së pagave të gjyqtarëve dhe prokurorëve, duke shqetësimin në lidhje me këtë vendim të ri të qeverisë. Nëpërmjet një komunikate për media, nga OAK shtohet...

Ulja e pagave, reagon Oda e Avokatëve: Pasojat bien në kurriz të qytetarit

më 11.2022 - Insajderi.org

Oda e Avokatëve të Kosovës ka shprehur shqetësimin e saj për zbritjen e pagave të Gjyqtarëve dhe Prokurorëve sipas vendimit të Qeverisë së Kosovës. Sipas reagimit, aty thuhet se “pushteti Ekzekutiv, duhet...

Oda e Avokatëve i reagon Qeverisë: Ulja e pagave është kthim prapa, pasojat i bartin qytetarët

më 11.2022 - Gazeta Metro

Oda e Avokatëve të Kosovës, ka reaguar rreth uljes së pagave të gjyqtarëve dhe prokurorëve, duke shqetësimin në lidhje me këtë vendim të ri të qeverisë. Nëpërmjet një komunikate për media, nga OAK shtohet...

OAK i reagon Qeverisë: Zbritja e pagave për Gjyqtarë dhe Prokuror nënkupton kthim prapa

më 11.2022 - Arbresh

Oda e Avokatëve të Kosovës si organizatë e pavarur profesionale e avokatëve, pjesë përbërëse e sistemit të drejtësisë në Kosovë, duke pasur qëllim kryesor avancimin e sundimit të ligjit në Kosovë, dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK