Gjykata e Apelit rrëzon sërish ish-ministrin

para 2 jave - Klan

Gjykata e Apelit rrëzon sërish ish-ministrin Lefter Koka kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e ish-ministrit Lefter Koka për një masë më të butë sigurie...

Apeli i GJKKO vendos masë të dytë 'arrest me burg' për Alqi Bllakon

para 2 jave - Syri

Apeli i Gjykatës së Posaçme ka pranuar kërkesën e SPAK për ish-deputetin Alqi Bllako. Gjykata ka vendosur masë sigurie “arrest me burg “ është ish-deputetin edhe për inceneratorin e Elbasanit. Mëherë SPAK...

Apeli i Posaçëm vendos arrest me burg për të dytën herë për Alqi Bllakon

para 2 jave - Top Channel

Apeli i Posaçëm ka vendosur arrest me burg (të dytë) për ish-deputetin Alqi Bllako për inceneratorin e Elbasanit. Prokuroia e Posaçme SPAK u drejtua gjykatës me kërkesë për një masë sigurie ndaj Bllakos...

Bllako “arrest në burg” edhe për inceneratorin e Elbasanit

para 2 jave - Klan

Bllako “arrest në burg” edhe për inceneratorin e Elbasanit Gjykata e Apelit vendos masën e sigurisë “arrest me burg” për Alqi Bllakon për inceneratorin e Elbasanit. Alqi Blloko ndodhet në qeli për akuzat...

Afera e inceneratorëve/ Gjykata e Posaçme e Apelit pranon kërkesën e SPAK, lë në burg Alqi Bllakon

para 2 jave - Vizion Plus

Apeli i GJKKO-së ka pranuar kërkesën e SPAK-ut për masën arrest me burg për ish-deputetin e PS të përfshirë në aferën e inceneratorëve, Alqi Bllako. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit i kërkoi Gjykatës...

Apeli i GJKKO-së pranon kërkesën e SPAK, Alqi Bllakos i jepet tjetër masë “arrest me burg”

para 2 jave - Panorama

Gjykata e Posaçme e Apelit ka caktuar një masë të re sigurie për ish-deputetin socialist, Alqi Bllako, në lidhje me akuzat për inceneratorin e Elbasanit. Bllako akuzohet për “shpërdorim detyre” dhe “korrupsion”,...

Gjykata e lë sërish pas hekurave/ Apeli i Posaçëm cakton masë të re sigurie...

para 2 jave - BalkanWeb

Gjykata e Posaçme e Apelit cakton masë të re sigurie për Alqi Bllakon, në lidhje me akuzat për inceneratorin e Elbasanit. Komunikohet në mënyrë të përmbledhur se, sot më datë 24.11.2022, në Gjykatën e...

Apeli pranon kërkesën e SPAK për masë të dytë sigurie, arrest me burg për Alqi Bllakon

para 2 jave - Syri

Apeli i Gjykatës së Posaçme ka pranuar kërkesën e SPAK për ish-deputetin Alqi Bllako. Gjykata ka vendosur masë sigurie “arrest me burg “ për ish-deputetin edhe për inceneratorin e Elbasanit. SPAK iu drejtua...

Apeli i Posaçëm cakton masë të re sigurie për Alqi Bllakon

para 2 jave - Opinion

Gjykata e Posaçme e Apelit ka caktuar masë të re sigurie për Alqi Bllakon, në lidhje me akuzat për inceneratorin e Elbasanit, përveç atij të Fierit për të cilin u arrestua fillimisht. “Komunikohet në mënyrë...

Kërkesa e SPAK për inceneratorin e Elbasanit, Apeli vendos arrest me burg për Bllakon

para 2 jave - Albeu

Gjykata e Apelit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për ish-deputetin e PS, Ali Bllako, pasi është pranuar kërkesa e SPAK. SPAK kërkoi që Bllako të dënohej edhe për inceneratorin e Elbasanit...

Alqi Bllakos i caktohet një tjetër masë “arresti me burg”, Apeli i GJKKO pranon kërkesën e SPAK

para 2 jave - ABC News

Apeli i GJKKO ka pranuar kërkesën e SPAK, për të caktuar një masë të dytë “arresti me burg” për Alqi Bllakon. Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e...

Inceneratori i Elbasanit, Apeli i Posaçëm lë në qeli ish-deputetin Alqi Bllako

para 2 jave - Java News

Gjykata e Posaçme e Apelit cakton masë të re sigurie për Alqi Bllakon, në lidhje me akuzat për inceneratorin e Elbasanit. Komunikohet në mënyrë të përmbledhur se, sot më datë 24.11.2022, në Gjykatën e...

Apeli rrëzon kërkesën e ish-ministrit Koka për masë më të butë sigurie

para 2 jave - Syri

Të enjten, Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e ish-ministrit Lefter Koka për një masë më të butë sigurie lidhur me masën e “arrestit me burg” për inceneratorin e Fierit. Koka kërkon masë më...

Kërkoi zbutje të masës së sigurisë, Apeli rrëzon kërkesën e Lefter Kokës

para 2 jave - Albeu

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e ish-ministrit Lefter Koka për një masë më të butë sigurie lidhur me masën e arrestit me burg për inceneratorin e Fierit. Koka kërkon masë më të butë sigurisë...

“Është në gjendje të rëndë shëndetësore”/ Apeli rrëzon kërkesën e avokatëve për ndryshim të masës për Lefter Kokën

para 2 jave - Politiko.mk

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e avokatëve të Lefter Kokës, të cilët kërkuan ndryshim të masës së sigurisë për ish ministrin e Mjedisit. Sipas avokatëve, Koka ndodhet në gjendje të rëndë...

Apeli i GJKKO rrëzon kërkesën e ish-ministrit Koka për masë më të butë sigurie

para 2 jave - Syri

Të enjte Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e ish-ministrit Lefter Koka për një masë më të butë sigurie lidhur me masën e “arrestit me burg” për inceneratorin e Fierit. Koka kërkon masë më...

“Është në gjendje të rëndë shëndetësore”/ Apeli rrëzon kërkesën e avokatëve për ndryshim të masës për Lefter Kokën

para 2 jave - Vizion Plus

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e avokatëve të Lefter Kokës, të cilët kërkuan ndryshim të masës së sigurisë për ish ministrin e Mjedisit. Sipas avokatëve, Koka ndodhet në gjendje të rëndë...

Akuzat për inceneratorin e Fierit/ Lefter Koka humb një tjetër ‘betejë’ në gjykatë, Apeli i GJKKO i rrëzon këtë kërkesë

para 2 jave - Panorama

Apeli i Gjykatës së Posaçme ka rrëzuar një tjetër kërkesë të ish ministrit të Mjedisit, Lefter Koka. Apeli i GJKKO nuk e ka pranuar zbutjen e masës së sigurisë ndaj Kokës, i cili ndodhet në burg. Koka...

Kërkoi zbute të masës së sigurisë, Apeli rrëzon kërkesën e Lefter Kokës

para 2 jave - ABC News

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e ish-ministrit Lefter Koka për një masë më të butë sigurie lidhur me masën e arrestit me burg për inceneratorin e Fierit. Koka kërkon masë më të butë sigurisë...

Apeli pranon kërkesën e SPAK për masë të dytë sigurie, arrest me burg për Alqi Bllakon

para 2 jave - FaxWeb

Apeli i GJKKO ka pranuar kërkesën e SPAK për masë të dytë sigurie për ish deputetin e PS Alqi Bllako, i përfshirë në aferën e inceneratorit të Fierit dhe Elbasanit. Njoftimi: Komunikohet në mënyrë të përmbledhur...

Seanca gjyqësore ndaj Alqi Bllakos me dyer të mbyllura, ja kur pritet të japë vendimin Apeli i GJKKO-së sot

para 2 jave - Panorama

Këtë të enjte të 24 nëntorit, Apeli i GJKKO-së do të vendosë nëse do t’i vihet tjetër masë sigurie ish-deputetit të PS dhe njëherësh ish-funksionarit të lartë shtetëror Alqi Bllako. Panorama mëson se seanca...

Apeli rrëzon kërkesën e ish-ministrit Koka për masë më të butë sigurie, lihet në burg

para 2 jave - Java News

Të enjte Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e ish-ministrit Lefter Koka për një masë më të butë sigurie lidhur me masën e “arrestit me burg” për inceneratorin e Fierit. Koka kërkon masë më...

SPAK e GJKKO përplasen për Alqi Bllakon, kërkohet arrest i ri për “Elbasanin”. Sot vendos Apeli

para 2 jave - Bota Sot

Inceneratori i Elbasanit ka futur në përplasje caktimi mase sërish SPAKun me GJKKO-në. Prokuroria i kërkoi kësaj gjykate që Bllako, i rikthyer në qeli, të vihet nën masën e arrestit tjetër me burg për...

“Ka email-e komprometuese me Klodian Zoton”/ SPAK e GJKKO përplasen për Alqi Bllakon, kërkohet arrest i ri për “Elbasanin”. Sot vendos Apeli

para 2 jave - Panorama

NIKOLETA KOVAÇI Inceneratori i Elbasanit ka futur në përplasje caktimi mase sërish SPAKun me GJKKO-në. Prokuroria i kërkoi kësaj gjykate që Bllako, i rikthyer në qeli, të vihet nën masën e arrestit tjetër...

Gjykata e Apelit rrëzon kërkesën e avokatëve të Lefter Kokës për masë të butë sigurie, ndaj tij rëndojnë dy masa sigurie

para 2 jave - FaxWeb

Gjykata e Apelit të Posaçëm ka rrëzuar kërkesën e avokatëve mbrojtës për masë më të butë sigurie ndaj ish ministrit Lefter Koka, për masën arrest me burg për inceneratorin e Fierit. Gjyqtarja Ilirjana...

Hakmarrje e Ilir Metës denoncimi i inceneratorëve? Ish ministri i LSI: Në qeverinë e 2017-ës vendosnin dy koka. Lefter Koka…!

para 2 jave - Java News

Ish-ministri i Drejtësisë ylli Manjani ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Zona Zero” ku ka folur në lidhje me çështjen e Incenereatorëve. Ai ka ngritur akuza se hetimet e SPAK janë të intimiduar...

Gjykata dhe SPAK përplasen për masën e dytë të Bllakos

para 2 jave - Klan

Gjykata dhe SPAK përplasen për masën e dytë të Bllakos Shkalla e parë rrëzoi kërkesën, Prokuroria i drejtohet Apelit Teksa Prokuroria e Posaçme në mbyllje të hetimeve për dosjen e inceneratorit të Elbasanit...

Bosët e inceneratorëve: S’kemi faj; Klodian Zoto, Mirel Mërtiri e Stela Gugallja mohojnë akuzat

para 2 jave - Vizion Plus

Klodian Zoto, Mirel Mërtiri dhe Stela Gugallja, pronarët e tre koncesioneve të  inceneratorëve kanë mohuar çdo akuzë të ngritura nga prokuroria e posaçme. Përmes avokatëve mbrojtës, ata pretenduan nga...

Apeli vendos nesër për fatin e Alqi Bllkos

para 2 jave - Klan

Apeli vendos nesër për fatin e Alqi Bllkos SPAK ka kërkuar masë të dytë sigurie edhe për inceneratorin e Elbasanit Prokuroria e Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar kishte kërkuar nga Gjykata...

Inceneratori i Elbasanit/ Kërkesa e SPAK për masë të re sigurie për Alqi Bl...

para 2 jave - BalkanWeb

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit (SPAK) i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme masë sigurie “arrest në burg” për ish-deputetin e PS-së Alqi Bllakon për Inceneratorin e Elbasanit, por është refuzuar dy...

Shtohet akuzat për ish-deputetin e burgosur të PS-së

para 2 jave - Bota Sot

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve konfidenciale, SPAK i është drejtuar gjykatës me kërkesë për një masë sigurie ndaj...

GJKKO e refuzoi, SPAK kërkon një tjetër masë sigurie për Alqi Bllakon dhe Mirel Mërtirin! Nesër Apeli “vulos” fatin e tyre

para 2 jave - Panorama

Prokuroria e Posaçme anti-korrupsion ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos dhe Mirel Mërtirit për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve për Gazetën Panorama, SPAK i është drejtuar gjykatës...

SPAK ankimon vendimin e Gjykatës, kërkon masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos

para 2 jave - Top Channel

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve, SPAK i është drejtuar gjykatës me kërkesë për një masë sigurie ndaj Bllakos dy javë...

SPAK kërkon masë të dytë sigurie për Bllakon, kërkesa e parë refuzohet

para 2 jave - Syri

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve, SPAK i është drejtuar gjykatës me kërkesë për një masë sigurie ndaj Bllakos dy javë...

Organet e drejtësisë “përplasen” për “fatin” e Alqi Bllakos, SPAK kërkon një tjetër masë sigurie, GJKKO e refuzon

para 2 jave - Albeu

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve kofidenciale ,SPAK i është drejtuar gjykatës me kërkesë për një masë siguri ndaj Bllakos,...

Hetimet/ SPAK ngre akuzë ndaj Alqi Bllakos edhe për inceneratorin e Elbasanit

para 2 jave - Java News

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. SPAK i është drejtuar gjykatës me kërkesë për një masë sigurie ndaj Bllakos 2 javë më parë, por gjykata...

SPAK kërkon një tjetër masë sigurie për Alqi Bllakon, GJKKO e refuzon, por i drejtohen Apelit: Duhet arrest me burg

para 2 jave - ABC News

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve kofidenciale SPAK i është drejtuar gjykatës me kërkesë për një masë siguri ndaj Bllakos,...

Afera e inceneratorit të Elbasanit/ Avokatët e të pandehurve mohojnë akuzat, por duan gjykim të shkurtuar

para 2 jave - Vizion Plus

Në afatin e fundit për dorëzimin e pretendimeve për inceneratorin e Elbasanit, mbrojtësit ligjorë të të pandehurve dorëzuan pretendimet e tyre për akuzat e ngritura nga SPAK. Avokati i Klodian Zotos  pretendon...

Shtohet akuzat për ish-deputetin e burgosur të PS-së

para 2 jave - Arbresh

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve konfidenciale, SPAK i është drejtuar gjykatës me kërkesë për një masë sigurie ndaj...

Inceneratori i Elbasanit/ SPAK kërkon masë të dytë sigurie për Alqi Bllakon, gjykata e refuzon, Apeli vendos nesër

para 2 jave - FaxWeb

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar masë të dytë sigurie ndaj Alqi Bllakos, për inceneratorin e Elbasanit. Sipas burimeve kofidenciale SPAK i është drejtuar gjykatës me kerkesë për një masë siguri ndaj Bllakos...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK