“Po fal për sadaka pasurinë e shqiptarëve”, Alibeaj: Pse nuk u bë garë për portin e Durrësit?

para 2 jave - Top Channel

Enklelejd Alibeaj, në debatin për projektin me vlerë 2.1 miliard të Portit të Durrësit, e cilëson abuziv mënyrën se si investimi iu dha kompanisë së Mohamed Alabbar pa garë. Alibeaj akuzon kryeministrin...

Alibeaj:1.9 mld euro të projektuara për Portin e Durrësit do të vijnë nga paraja e krimit

para 2 jave - Opinion

Deputeti Enkelejd Alibeaj ditën e sotme në Kuvend teksa po diskutohet për Portin e Durrësit, deklaroi se 1.9 miliardë euro të projektuara për t’u hedhur në këtë projekt do të vijnë nga paraja  e krimit....

Porti i Durrësit, Alibeaj: Sapo të miratohet marrëveshja, do e çojmë në Gjykatën Kushtetuese

para 2 jave - ABC News

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj mbajti një fjalim në foltoren e Kuvendit në lidhje me dyshimet dhe pikëpyetjet që ka për marrëveshjen për Portin e Durrësit. Alibeaj tha...

“Sapo marrëveshja të miratohet opozita do ta çojë në Gjykatë Kushtetuese”/ ...

para 2 jave - BalkanWeb

I ashpër ka qenë qëndrimi i Enkelejd Alibeja lidhur me Portin e Durrësit. Gjatë fjalës së tij në Kuvend Alibeaj tha se sapo marrëveshja të miratohet opozita do ta çojë në Gjykatë Kushtetuese. Pjesë nga...

“Vjedhje e pasurisë së shqiptarëve”, Alibeaj për Portin e Durrësit: Kjo ësh...

para 2 jave - BalkanWeb

Kreu i grupit të PD Enkelejd Alibeaj tha se projekti i Portit të Durrësit është një vjedhje që i bëhet pasurisë së shqiptarëve. Duke folur në seancën e sotme, Alibeaj deklaroi se nëpërmjet këtij projekti...

Porti i Durrësit/ Alibeaj: Aferë pastrimi parash, hajdutërie

para 2 jave - Klan

Porti i Durrësit/ Alibeaj: Aferë pastrimi parash, hajdutërie Nga foltorja e Parlamentit, Enkelejd Alibeaj ka denoncuar ndërtimin e Portit të Durrësit, për të cilin ka thënë se “1,9 miliardë euro të projektuara...

Alibeaj: Pse nuk ka garë? Alabbari do marri 730 milionë Euro pasuri në Durrës

para 2 jave - Klan

Alibeaj: Pse nuk ka garë? Alabbari do marri 730 milionë Euro pasuri në Durrës Enkelejd Alibeaj ka ngritur pyetjen përse nuk është bërë garë ndërkombëtare për ndërtimin e Portit të ri të Durrësit. Gjatë...

Pse nuk u bë garë për Portin e Durrësit?”, Alibeaj: Po fal për sadaka për pasurinë e shqiptarëve

para 2 jave - Albeu

Enkelejd Alibeaj në debatin për projektin me vlerë 2.1 miliard të Portit të Durrësit, e cilëson abuziv mënyrën se si investimi iu dha kompanisë së Mohamed Alabbar pa garë. Detyrimi i të gjithëve është...

“Vjen investitori me qilim fluturues”- Alibeaj akuza për marrëveshjen e Portit të Durrësit: Aferë pastrimi paraje krimi! 10 fish më e madhe se në Tiranë

para 2 jave - Panorama

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkeled Alibeaj është shprehur se marrëveshja e Portit të Durrësit është një aferë pastrimi të parasë së krimit. Gjatë fjalës në foltore, Alibeaj u shpreh se kjo marrëveshje...

“Po fal për sadaka pasurinë e shiqparëve”, Alibeaj: Pse nuk u bë garë për portin e Durrësit?

para 2 jave - Top Channel

Enklelejd Alibeaj, në debatin për projektin me vlerë 2.1 miliard të Portit të Durrësit, e cilëson abuziv mënyrën se si investimi iu dha kompanisë së Mohamed Alabbar pa garë. Detyrimi i të gjithëve është...

Alibeaj: Pse nuk ka garë? Alabbari do marri pasuri 730 milionë Euro pasuri në Durrës

para 2 jave - Klan

Alibeaj: Pse nuk ka garë? Alabbari do marri pasuri 730 milionë Euro pasuri në Durrës Enkelejd Alibeaj ka ngritur pyetjen përse nuk është bërë garë ndërkombëtare për ndërtimin e Portit të ri të Durrësit....

Alibeaj: Marrëveshja e Portit të Durrësit aferë pastrimi paraje krimi, 10 fish më e madhe se në Tiranë

para 2 jave - Java News

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkeled Alibeaj është shprehur se marrëveshja e Portit të Durrësit është një aferë pastrimi të parasë së krimit. Gjatë fjalës në foltore, Alibeaj u shpreh se kjo marrëveshje...

“Po bëjnë sadaka…Alabar investon, Rama i fal tokën”, Alibeaj nuk i kursen ironitë: Pse nuk kishte garë për portin e Durrësit

para 2 jave - ABC News

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj, ngriti shqetësimin e opozitës në foltoren e Kuvendit për sa i përket mungesës së garës për ndërtimin e portit të Durrësit. Sipas Alibeajt, është detyrë...

‘Pandit që ndryshon mimikën, mos u ndrydh nga çizmja e Ramës’, Spaho: Parlament pa opozitë ka pasur në kohën e Enverit…

para 2 jave - Syri

Deputeti i PD-së Edmond Spaho ka marrë fjalën në foltoren e Kuvendit, duke folur përmes lidhjes live nga kryetari i PD-së Sali Berisha. Spaho u ndal te projekti i portit të Durrësit, teksa më pas kërkoi...

‘Pandit që ndryshon mimikën, mos u ndrydh nga çizmja e Ramës’, Spaho: Parlament pa opozitë ka pasur në kohën e Enverit…

para 2 jave - Syri

Deputeti i PD-së Edmond Spaho ka marrë fjalën në foltoren e Kuvendit, duke folur përmes lidhjes live nga kryetari i PD-së Sali Berisha. Spaho u ndal te projekti i portit të Durrësit, teksa më pas kërkoi...

LIVE/ Nis Kuvendi, demokratët thërrasin Ramën në interpelancë urgjente, 6 orë debate për Portin e Durrësit

para 2 jave - ABC News

Deputetët demokratë kanë kërkuar interpelancë urgjente me kryeministrin e vendit, Edi Rama në seancën e sotme parlamentare, lidhur me situatën e krijuar në vend nga përmbytjet. Gjatë seancë maratonë të...

“Super seanca” e sotme në Kuvend, kartonët e deputetëve vlejnë plotë 8 mili...

para 2 jave - BalkanWeb

Seanca e sotme në Kuvend pritet të jetë maratonë, ku fillimi i dihet, por fundi jo. Në rendin e ditës, sipas programit të punës së Kuvendit të miratuar në konferencën e kryetarëve është vendosur që sot...

Demokratët thërresin Ramën në Interpelancë urgjente, gjithçka që do të diskutohet sot në Kuvend

para 2 jave - NOA

Deputetët demokratë kanë këkrkuar Interpelancë urgjente me kryeministrin e vendit, Edi Rama në seancën e sotme parlamentare. Ditën e djeshme, gjatë mbeldhjes së Grupit Parlamentar të PD, Berisha zbuli...

Demokratët thërresin Ramën në Interpelancë urgjente, gjithçka që do të diskutohet në seancën maratonë të së enjtes

para 2 jave - ABC News

Deputetët demokratë kanë këkrkuar Interpelancë urgjente me kryeministrin e vendit, Edi Rama në seancën e sotme parlamentare. Ditën e djeshme, gjatë mbeldhjes së Grupit Parlamentar të PD, Berisha zbuli...

Demokratët thërresin Ramën në Interpelancë urgjente, gjithçka që do të diskutohet sot në Kuvend

para 2 jave - ABC News

Deputetët demokratë kanë këkrkuar Interpelancë urgjente me kryeministrin e vendit, Edi Rama në seancën e sotme parlamentare. Ditën e djeshme, gjatë mbeldhjes së Grupit Parlamentar të PD, Berisha zbuli...

“Në veri gjendje e jashtëzakonshme”/ Kërkesat e Alibeajt dhe deputetëve të PD në Shkodër, Lezhë dhe Durrës

para 2 jave - Top Channel

Enkelejd Alibaj ka zgjedhur të mos veshë çizmet, por t’i mbështesë banorët e prekur nga përmbytjet nga larg. I rrethuar nga deputetët e veriut, ligjvënësi demokrat i kërkoi Kryeministrit Edi Rama shpalljen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK