2 pistoleta dhe 2 kallashnikovë, arrestohen 4 të rinjtë që udhëtonin me Range Rover

para 2 jave - Klan

2 pistoleta dhe 2 kallashnikovë, arrestohen 4 të rinjtë që udhëtonin me Range Rover Qarkullonin me automjet, në të cilin mbanin 2 armë zjarri pistoleta, vihen në pranga 4 shtetas, 3 prej tyre me precedentë...

EMRAT/ Kë do të vrisnin? Policia kap grupin me pistoleta dhe kallashnikovë, vendi i fshehjes i çuditi

para 2 jave - ABC News

Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme katër persona pasi atyre iu kapën 4 armë zjarri të llojeve të ndryshme. Blutë bëjnë me dije se gjatë një kontrolli janë gjetur 2 pistoleta, të fshehura...

EMRAT/ Policia kap grupin me pistoleta dhe kallashnikovë, vendi i fshehjes çudit efektivët

para 2 jave - Syri

Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme katër persona pasi atyre iu kapën 4 armë zjarri të llojeve të ndryshme. Blutë bëjnë me dije se gjatë një kontrolli janë gjetur 2 pistoleta, të fshehura...

Me dy kallashnikov në makinë/ Arrestohen katër persona në Tiranë, tre prej tyre me precedent kriminalë (EMRAT)

para 2 jave - Vizion Plus

Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona në Tiranë, pasi u kapën duke lëvizur me dy kallashnikov në makinën me të cilën lëviznin. Në pranga kanë rënë Bledar Matoshi, 33 vjeç, i dënuar më parë për armëmbajtje...

Emrat+Video/Qarkullonin me armë në makinë, arrestohen 4 persona në Tiranë

para 2 jave - Opinion

Katër të rinj janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi u kapën duke lëvizur në  makinë me dy pistoleta me vete. Bëhet fjalë për, Kid Koshena, Redion Meshi, Klajdi Vrioni dhe Bledar Matoshi. Njoftimi i...

Kë do të vrisnin? Policia kap grupin me pistoleta dhe kallashnikovë, vendi i fshehjes i çuditi

para 2 jave - Zyrtare

Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme katër persona pasi atyre iu kapën 4 armë zjarri të llojeve të ndryshme. Blutë bëjnë me dije se gjatë një kontrolli janë gjetur 2 pistoleta, të fshehura...

Shqipëri, arrestohet 34-vjeçari që u konfliktua me babain e tij

para 2 jave - Bota Sot

U arrestua një 34 vjeçar në Pukë, pasi që u konfliktua me babain e tij. Policia sot informoi se lidhur me rastin u sekuestrua një armë zjarri. “Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pukë, pas marrjes së...

Shqipëri, arrestohet 34-vjeçari që u konfliktua me babain e tij

para 2 jave - Lapsi

U arrestua një 34 vjeçar në Pukë, pasi që u konfliktua me babain e tij. Policia sot informoi se lidhur me rastin u sekuestrua një armë zjarri. “Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pukë, pas marrjes së...

Shqipëri, arrestohet 34-vjeçari që u konfliktua me babain e tij

para 2 jave - Pika

U arrestua një 34 vjeçar në Pukë, pasi që u konfliktua me babain e tij. Policia sot informoi se lidhur me rastin u sekuestrua një armë zjarri. “Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pukë, pas marrjes së...

Shqipëri, arrestohet 34-vjeçari që u konfliktua me babain e tij

para 2 jave - KosovaPress

U arrestua një 34 vjeçar në Pukë, pasi që u konfliktua me babain e tij. Policia sot informoi se lidhur me rastin u sekuestrua një armë zjarri. “Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pukë, pas marrjes së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK