Festë në Petrol Company, 7 cent më lirë në të gjitha pikat!

para 2 jave - Kallxo

Nëntori na përgatit për fundin e vjeshtës, por ajo që e veçon është se ky muaj shënon disa data të rëndësishme për ne, siç është dita më e ngarkuar e vitit sa i përket blerjeve, Black Friday dhe ditën...

7 cent më lirë në të gjitha pikat e Petrol Company për Black Friday, Festën e Flamurit dhe hapjen e pikës së re në Orllat

para 2 jave - Reporteri

Nëntori na përgatit për fundin e vjeshtës, por ajo që e veçon është se ky muaj shënon disa data të rëndësishme për ne, siç është dita më e ngarkuar e vitit sa i përket blerjeve, Black Friday dhe ditën...

Petrol Company ul çmimin për 7 centë më lirë për Black Friday, Festën e Flamurit dhe hapjen e pikës së re në Orllat

para 2 jave - Zeri

Nëntori na përgatit për fundin e vjeshtës, por ajo që e veçon është se ky muaj shënon disa data të rëndësishme për ne, siç është dita më e ngarkuar e vitit sa i përket blerjeve, Black Friday dhe ditën...

Petrol Company, 7 cent më lirë për Black Friday, Festën e Flamurit dhe hapjen e pikës së re në Orllat.

para 2 jave - Infokusi

Nëntori na përgatit për fundin e vjeshtës, por ajo që e veçon është se ky muaj shënon disa data të rëndësishme për ne, siç është dita më e ngarkuar e vitit sa i përket blerjeve, Black Friday dhe ditën...

Petrol Company ulë çmimin për 7 cent më lirë për Black Friday, Festën e Flamurit dhe hapjen e pikës së re në Orllat

para 2 jave - Insajderi.org

Nëntori na përgatit për fundin e vjeshtës, por ajo që e veçon është se ky muaj shënon disa data të rëndësishme për ne, siç është dita më e ngarkuar e vitit sa i përket blerjeve, Black Friday dhe ditën...

Petrol Company ulë çmimin për 7 cent më lirë për Black Friday, Festën e Flamurit dhe hapjen e pikës së re në Orllat.

para 2 jave - Epoka e Re

Nëntori na përgatit për fundin e vjeshtës, por ajo që e veçon është se ky muaj shënon disa data të rëndësishme për ne, siç është dita më e ngarkuar e vitit sa i përket blerjeve,  Black Friday dhe ditën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK