Kremlini: Ukraina mund t’u japë fund vuajtjeve të civilëve nëse përmbush këto kërkesa

më 11.2022 - Syri.net Kosova

Kremlini ka deklaruar se Kievi mund t’i japë fund vuajtjeve të popullsisë së tij duke përmbushur kërkesat e Rusisë për të zgjidhur konfliktin. Forcat ruse bombarduan ditën e djeshme Ukrainën, duke lëshuar...

Kremlini: Ukraina mund t’i japë fund vuajtjeve të civilëve nëse përmbush këto kërkesa

më 11.2022 - Syri

Kremlini ka deklaruar se Kievi mund t’i japë fund vuajtjeve të popullsisë së tij duke përmbushur kërkesat e Rusisë për të zgjidhur konfliktin. Forcat ruse bombarduan ditën e djeshme Ukrainën, duke lëshuar...

Kremlini: Ukraina mund t’i japë fund vuajtjeve të civilëve nëse përmbush këto kërkesa

më 11.2022 - ABC News

Kremlini ka deklaruar se Kievi mund t’i japë fund vuajtjeve të popullsisë së tij duke përmbushur kërkesat e Rusisë për të zgjidhur konfliktin. Forcat ruse bombarduan ditën e djeshme Ukrainën, duke lëshuar...

Kremlini: Ukraina mund t’i japë fund vuajtjeve duke përmbushur kërkesat e palës ruse

më 11.2022 - Top Channel

Kremlini deklaroi se Kievi mun t’i japë fund vuajtjeve të luftës vetëm nëse plotëson kërkesat e Rusisë për të zgjidhur konfliktin. Zëdhënësi Dmitry Peskov u pyet se si mund të pajtohen vuajtjet e civilëve...

Kremlini: Ukraina mund t’i japë fund vuajtjeve të civilëve nëse përmbush këto kërkesa

më 11.2022 - Tetova Sot

Kremlini ka deklaruar se Kievi mund t’i japë fund vuajtjeve të popullsisë së tij duke përmbushur kërkesat e Rusisë për të zgjidhur konfliktin. Forcat ruse bombarduan ditën e djeshme Ukrainën, duke lëshuar...

Kremlini: Ukraina mund t’i japë fund vuajtjeve duke përmbushur kërkesat e palës ruse

më 11.2022 - Infokusi

Kremlini deklaroi se Kievi mun t’i japë fund vuajtjeve të luftës vetëm nëse plotëson kërkesat e Rusisë për të zgjidhur konfliktin. Zëdhënësi Dmitry Peskov u pyet se si mund të pajtohen vuajtjet e civilëve...

LIVE: Lufta po i afrohet momentit historik, trupat ukrainase kapin mbi 100 municione ruse pas granatimeve të ashpra

më 11.2022 - Bota Sot

Më shumë se 100 municione ruse janë kapur nga ushtria ukrainase në jug të vendit, sipas asaj që tregojnë pamjet e shpërndara nga media Euromaidan Press. Videoja vjen ndërsa zyrtarët ukrainas raportuan...

LIVE: Lufta po i afrohet momentit historik, trupat ukrainase kapin mbi 100 municione ruse pas granatimeve të ashpra

më 11.2022 - Lapsi

Më shumë se 100 municione ruse janë kapur nga ushtria ukrainase në jug të vendit, sipas asaj që tregojnë pamjet e shpërndara nga media Euromaidan Press. Videoja vjen ndërsa zyrtarët ukrainas raportuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK