Prekëse, momenti ku nëna dëgjon rrahjet e zemrës së vajzës së saj në trupin e 68 vjeçarit

para një jave - Ditari.mk

Një grua në SHBA mbeti e tronditur kur dëgjoi rrahjen e zemrës së vajzës së saj në trupin e një pensionisti që i ishte nënshtruar një transplanti. Amber Morgan nga Indiana, Shtetet e Bashkuara u takua...

VIDEO/ Prekëse, momenti ku nëna dëgjon rrahjet e zemrës së vajzës së saj në trupin e 68 vjeçarit

para 2 jave - ABC News

Një grua në SHBA mbeti e tronditur kur dëgjoi rrahjen e zemrës së vajzës së saj në trupin e një pensionisti që i ishte nënshtruar një transplanti. Amber Morgan nga Indiana, Shtetet e Bashkuara u takua...

Momente tepër prekëse/ Nëna dëgjon rrahjet e zemrës së vajzës në trupin e një 68-vjeçari pasi iu dhurua kur ajo bëri aksident

para 2 jave - NOA

SHBA- Momente mjaft prekëse për një nënë në SHBA. Në vitin 2018, vajza 20-vjeçare e Amberit vdiq nga komplikimet e astmës dhe familja vendosi të dhuronte zemrën e saj për një transplant. Katër vjet më...

Prekëse, momenti ku nëna dëgjon rrahjet e zemrës së vajzës së saj në trupin e 68 vjeçarit

para 2 jave - GazetaBlic

Një grua në SHBA mbeti e tronditur kur dëgjoi rrahjen e zemrës së vajzës së saj në trupin e një pensionisti që i ishte nënshtruar një transplanti. Amber Morgan nga Indiana, Shtetet e Bashkuara u takua...

Prekëse, momenti ku nëna dëgjon rrahjet e zemrës së vajzës së saj në trupin e 68 vjeçarit

para 2 jave - Revista Kosovarja

Një grua në SHBA mbeti e tronditur kur dëgjoi rrahjen e zemrës së vajzës së saj në trupin e një pensionisti që i ishte nënshtruar një transplanti. Amber Morgan nga Indiana, Shtetet e Bashkuara u takua...

VIDEO/ Prekëse, momenti ku nëna dëgjon rrahjet e zemrës së vajzës së saj në trupin e 68 vjeçarit

para 2 jave - Tetova Sot

Një grua në SHBA mbeti e tronditur kur dëgjoi rrahjen e zemrës së vajzës së saj në trupin e një pensionisti që i ishte nënshtruar një transplanti. Amber Morgan nga Indiana, Shtetet e Bashkuara u takua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK