Nis rrënimi i vilave pa leje ndërtimi në Batllavë - VIDEO

para 2 jave - Kallxo

Një aksion i inspekcionit komunal të Komunës së Podujevës dhe Policisë së Kosovës ka nis që disa orë në zonën përreth Liqenit të Batllavës. Atje po rrënohen shtëpiza të cilat janë ndërtuar pa një leje...

Fillon rrënimi i vilave përreth liqenit të Batllavës [foto+video]

para 2 jave - Zeri

Ka filluar rrënimi i disa prej vilave, të cilat janë të ndërtuara buzë liqenit të Batllavës, në Podujevë, të cilat kanë filluar të ndërtohen në fund të marsit të këtij viti. Zëdhënësi i Komunës së Podujevës,...

Nis rrënimi i vilave pa leje ndërtimi në Batllavë

para 2 jave - Kallxo

Një aksion i inspekcionit komunal të Komunës së Podujevës dhe Policisë së Kosovës ka nis që disa orë në zonën përreth Liqenit të Batllavës. Atje po rrënohen shtëpiza të cilat janë ndërtuar pa një leje...

Eskavatori iu hyn vilave në Batllavë, pamje nga rrënimi

para 2 jave - Syri.net Kosova

Në Batllavë ka nisur rrënimi i vilave që janë ndërtime pa leje. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Fatri Zhitia, zëdhënës në Komunën e Podujevës. Ai tha se rrënimi i vilave pa leje ka nisur sot...

Eskavatori iu hyn vilave në Batllavë, pamje nga rrënimi

para 2 jave - Infokusi

Në Batllavë ka nisur rrënimi i vilave që janë ndërtime pa leje. Lajmin e ka konfirmuar Fatri Zhitia, zëdhënës në Komunën e Podujevës. Ai tha se rrënimi i vilave pa leje ka nisur sot në mëngjes dhe pritet...

Nis rrënimi i vilave në Batllavë, dalin pamjet

para 2 jave - OraInfo

Në Batllavë ka nisur rrënimi i vilave që janë ndërtime pa leje. Lajmin e ka konfirmuar Fatri Zhitia, zëdhënës në Komunën e Podujevës. Ai tha se rrënimi i vilave pa leje ka nisur sot në mëngjes dhe pritet...

Nis rrënimi i vilave në Batllavë

para 2 jave - Reporteri

Në Batllavë ka nisur rrënimi i vilave që janë ndërtime pa leje. Lajmin e ka konfirmuar Fatri Zhitia, zëdhënës në Komunën e Podujevës. Ai tha se rrënimi i vilave pa leje ka nisur sot në mëngjes dhe pritet...

Aksion për rrënimin e vilave në Orllan të Podujevës

para 2 jave - Lajmi.net

Sot ka filluar rrënimi i pesë vilave që janë ndërtuar pa leje në Orllan të Podujevës. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i komunës, Fatri Zhitia, i cili ka informuar se aksioni është zhvilluar nga Drejtoria...

Nis rrënimi i vilave në Batllavë

para 2 jave - Koha.net

Ka nisur të enjten rrënimi i vilave që janë ndërtuar pa leje përreth Liqenit të Batllavës. Një aksion i tillë ishte planifikuar për të hënën. Por Policia e kishte shtyrë shkaku i situatës në veri. Rrënimi...

Aksion për rrënimin e vilave në Orllan

para 2 jave - KosovaPress

Sot ka filluar rrënimi i pesë vilave që janë ndërtuar pa leje në Orllan të Podujevës. Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i komunës, Fatri Zhitia, i cili ka informuar se aksioni është zhvilluar...

Eskavatori iu hyn vilave në Batllavë, pamje nga rrënimi

para 2 jave - Lajm

Në Batllavë ka nisur rrënimi i vilave që janë ndërtime pa leje. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Fatri Zhitia, zëdhënës në Komunën e Podujevës. Ai tha se rrënimi i vilave pa leje ka nisur sot...

Eskavatori iu hyn vilave në Batllavë, pamje nga rrënimi

para 2 jave - Fakti Ditor

Në Batllavë ka nisur rrënimi i vilave që janë ndërtime pa leje. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Fatri Zhitia, zëdhënës në Komunën e Podujevës. Ai tha se rrënimi i vilave pa leje ka nisur sot...

Nis rrënimi i villave pa leje në Liqenin e Batllavës

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ka nisur rrënimi i vilave pa leje të ndërtuara në Liqenin e Batllavës. Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i komunës së Podujevës, Fatri Zhitia. “Rrënimi ka nisur mëngjesin e sotëm dhe në...

Nis rrënimi i vilave në Batllavë

para 2 jave - Bota Press

Ka nisur të enjten rrënimi i vilave që janë ndërtuar pa leje përreth Liqenit të Batllavës. Një aksion i tillë ishte planifikuar për të hënën. Por Policia e kishte shtyrë shkaku i situatës në veri. Rrënimi...

Nis rrënimi i vilave në Batllavë

para 2 jave - Insajderi.org

Sot ka nisur rrënimi i pesë vilave që janë ndërtuar pa leje përreth Liqenit të Batllavës. Rrënimi i vilave po bëhet me vendim të Inspektoratit të Komunës së Podujevës. Një aksion i tillë ishte planifikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK