Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i UT-së, Vullnet Ahmeti kryetar i Senatit

para 2 jave - Portalb

Sot është mbajtur mbledhja e Senatit të Universitetit të Tetovës në të cilën Vullnet Ameti është zgjedhur kryetar i Senatit të Universitetit të Tetovës, ndërkaq Kushtrim Ahmetit ushtrues i detyrës rektor...

Vullnet Ahmeti zgjidhet kryetar i Senatit të UT-së, Kushtrim Ahmetit do të jetë u.d. rektor i UT-së

para 2 jave - TV21

Në mbledhjen e sotme të Senatit të Universitetit të Tetovës Prof. Dr. Vullnet Ameti u zgjodh Kryetar i Senatit të Universitetit të Tetovës, ndërsa Prof. Dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur u.d. rektor....

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Indeks.mk

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - News33

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit të senatit...

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Opinion.mk

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

Ja kush zgjidhet u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Aktuale

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit të senatit...

Kushtrim Ahmeti, zgjidhet u.d rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Koha.mk

Tetovë, 24 nëntor – Nga Universiteti i Tetovës njoftojnë se sot më 24 nëntor 2022 është mbajtur mbledhja e Senatit të Universitetit të Tetovës. Në këtë mbledhje, në pajtim me Ligjin për arsimin e lartë,...

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Ina

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Tetova Sot

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

Kushtrim Ameti zgjidher u.d rektor i UT

para 2 jave - Info7

NJ O F T I M Njoftohet opinioni publik, se më 24 nëntor 2022 u mbajt mbledhja e Senatit të Universitetit të Tetovës. Në këtë mbledhje, në pajtim me Ligjin për arsimin e lartë, Statutin e Universitetit,...

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Pika

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Almakos

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Open-TV

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Fakti Ditor

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit të senatit...

Prof. Dr. Kushtrim Ahmeti u zgjodh U.D. Rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Pa censure

Sot në UT janë zgjedhur kuadrot e ri dhe atë Prof. Dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur ne postin e U.D. Rektor i Universitetit te Tetovës. Ai eshte votuar njëzëri nga Senati i UT-së. Kushtrim Ahmeti deri...

Prof.dr.Kushtrim Ahmeti u zgjodh u.d. rektor i Universitetit të Tetovës

para 2 jave - Lajm

Prof.dr. Kushtrim Ahmeti është zgjedhur në postin e u.d. rektor i Universitetit të Tetovës. Ai është votuar njëzëri nga Senati i UT-së, mëson INA. Kushtrim Ahmeti deri tani ka qenë edhe në postin e kryetarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK