Ambasadorja e BE takon Altin Dumanin: Mbështesim një SPAK të pavarur edhe efektiv

më 1.2023 - Klan

Ambasadorja e BE takon Altin Dumanin: Mbështesim një SPAK të pavarur edhe efektiv Ambasadorja e delegacionit të BE në Tiranë, Christiane Hohmann është takuar ditën e sotme me drejtuesin e SPAK, Altin Dumani....

Ambasadorja e BE takon Altin Dumanin: Mbështesim një SPAK të pavarur edhe efektiv

më 1.2023 - Gazeta Express

Ambasadorja e delegacionit të BE në Tiranë, Christiane Hohmann është takuar ditën e sotme me drejtuesin e SPAK, Altin Dumani. Bëhet me dije se në fokus të bisedës së tyre ishin lufta ndaj korrupsionit...

Ambasadorja e BE takon kreun e SPAK: Lufta kundër korrupsionit të zyrtarëvëe të lartë, faktor kyç për anëtarësimin e Shqipërisë në union

më 1.2023 - Panorama

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann ka takuar sot kreun e SPAK-ut, Altin Dumanin. Në një postim në Twitter, Hohmann shkruan se BE-ja mbështet plotësisht një SPAK të pavarur dhe...

Ambasadorja e BE-së takon Altin Dumanin: Mbështesim një SPAK të pavarur dhe efektiv

më 1.2023 - Gazeta Tema

Ambasadorja e Bashkimit Evropian në Tiranë, Christiane Hohmann ka takuar këtë të martë drejtuesin e Prokurorisë së Posaçme (SPAK), Altin Dumani. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hohmann u shpreh...

Ambasadorja e BE-së takim me kreun e SPAK: Lufta kundër korrupsionit, çështje kyçe për anëtarësimin

më 1.2023 - ABC News

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann, ka zhvilluar një takim me kreun e ri të SPAK Altin Dumani. Siç bëhet me dije, në fokus të bisedës së tyre ishin lufta ndaj korrupsionit dhe...

Ambasadorja e BE-së takohet me kreun e SPAK: Lufta kundër korrupsionit, çështje kyçe për anëtarësimin

më 1.2023 - ABC News

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann, ka zhvilluar një takim me kreun e ri të SPAK Altin Dumani. Siç bëhet me dije, në fokus të bisedës së tyre ishin lufta ndaj korrupsionit dhe...

Ambasadorja e BE me kreun e SPAK: Lufta kundër korrupsionit, çështje kyçe për anëtarësimin!

më 1.2023 - Java News

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann ka takuar sot kreun e SPAK-ut, Altin Dumanin. Në një postim në Twitter, Hohmann shkruan se BE-ja mbështet plotësisht një SPAK të pavarur dhe...

Ambasadorja e BE me kreun e SPAK: Lufta kundër korrupsionit të zyrtarëve të lartë, faktor kyç për anëtarësimin e Shqipërisë në union

më 1.2023 - Java News

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann ka takuar sot kreun e SPAK-ut, Altin Dumanin. Në një postim në Twitter, Hohmann shkruan se BE-ja mbështet plotësisht një SPAK të pavarur dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK