Nysret Cena u vra me breshëri plumbash, digjet vetura nga e cila dyshohet të jetë shtënë

më 1.2023 - Koha.net

48-vjeçari Nysret Cena është qëlluar për vdekje, derisa ndodhej në veturën e tij. Sipas autoriteteve, në automjetin që po e ngiste është shtënë nga afër me kallashnikov, ndërkaq vetura nga e cila dyshohet...

Pamje nga vendi ku u gjet i vrarë Nysret Cena

më 1.2023 - Kallxo

48-vjeçari Nysret Cena është gjetur i vrarë mbrëmë në një veturë në rrugën magjistrale Ferizaj-Kaçanik. Në veturën e viktimës ishin shkrepur shumë plumba. KALLXO.com ka siguruar një video ku shihet prezenca...

EKSKLUZIVE: Sigurohet video e Nusret Cenës pak para se të ekzekutohet me breshëri plumbash

më 1.2023 - Indeks online

Është siguruar video e fundit e Nusret Cenës para se të ekzekutohet mbrëmë me breshëri plumbash nga persona deri më tani të panjohur. Në videon ekskluzive të siguruar nga IndeksOnline, Nusreti shihet teksa...

EKSKLUZIVE: Sigurohet video e Nusret Canës pak para se të ekzekutohet me breshëri plumbash

më 1.2023 - Indeks online

Është siguruar video e fundit e Nusret Canës para se të ekzekutohet mbrëmë me breshëri plumbash nga persona deri më tani të panjohur. Në videon ekskluzive të siguruar nga IndeksOnline, Nusreti shihet teksa...

Pamje nga vendi ku u gjet e shkrumbuar vetura e të dyshuarve për vrasjen e Nysret Cenës në Kaçanik

më 1.2023 - Zyrtare

Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nysret Cena, nga Kaçaniku mbeti i vrarë mbrëmë pas një sulmi me breshëri plumbash në drejtim të veturës së tij. Personat e dyshuar për vrasjen e 48-vjeçarit janë...

Vrasja e Nysret Cenës, identifikohen targat e veturës së djegur

më 1.2023 - Telegrafi

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka arritur që t’i identifikojë targat e veturës së tipit Mercedes, e cila u gjet e djegur vetëm pak kilometra larg vendit ku dyshohet se u vra Nysret Cena. Kryeprokurori...

Pista e hetimeve: Këto janë dyshimet e para se si ndodhi vrasja e Nusret Cenës

më 1.2023 - Gazeta Metro

Nusret Cena, ish- veteran i UÇK-së është ekzekutuar me breshëri plumbash brenda veturës së tij pak para mesnatës derisa ishte duke vozitur në magjistralen Ferizaj – Kaçanik. Në pamjet ekskluzive që ka...

Vrasja e Nusret Cenës/ Pamje nga vendi ku u gjet e djegur vetura e autorëve të krimit (Foto)

më 1.2023 - Indeks online

Nusret Cena nga Kaçaniku, është vrarë në mesnatë me breshëri plumbash, pak metra larg autostradës “Arbën Xhaferi” në Kaçanik. Autorët e këtij krimi pasi kanë ekzekutuar me kallashnikov veteranin e luftës,...

Vrasja e Nysret Cenës në Kaçanik, identifikohen targat e veturës së djegur

më 1.2023 - Kallxo

Një veturë e djegur, e cila u gjet vetëm pak kilometra larg vendit të ngjarjes ku dyshohet se u vra Nysret Cena, ishte e tipit Mercedes, ndërsa Prokuroria Themelore në Ferizaj deri më tani ka arritur që...

Aksident mes dy veturave në Prishtinë, policia në vendin e ngjarjes

më 1.2023 - Infokusi

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë, përkatësisht në afërsi të “Eulex-it”. Në pamjet e siguruara nga Gazeta Infokus shihet se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura. Derisa...

Pamje nga vendi ku u gjet i vrarë Nysret Cena

më 1.2023 - Top24

48-vjeçari Nysret Cena është gjetur i vrarë mbrëmë në një veturë në rrugën magjistrale Ferizaj-Kaçanik. Në veturën e viktimës ishin shkrepur shumë plumba. KALLXO.com ka siguruar një video ku shihet prezenca...

Pamje të reja nga vendi ku është djegur vetura e të dyshuarve për vrasjen e Nusret Cenës

më 1.2023 - Gazeta Express

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Cena është gjetur i vrarë në magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Lexo Edhe: Gazeta Insajderi...

Vrasja e Cenës: Në veturën që u dogj nga të dyshuarit u gjet një kallashnikov

më 1.2023 - Ina

Veterani i UÇK-së, 48-vjeçari nga Kaçaniku, Nysret Cena u vra mbrëmë me breshëri plumbash në veturën e tij. Cena, i cili ishte emër i njohur për organet e rendit u qëllua me armë zjarri nga persona akoma...

Dalin pamjet e reja nga vendi ku është djegur vetura e të dyshuarve për vrasjen e Nusret Cenës

më 1.2023 - GazetaBlic

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Cena është gjetur i vrarë në magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Gazeta Insajderi ka arritur...

Sigurohet video e Nusret Canës pak para se të ekzekutohet me breshëri plumbash

më 1.2023 - Infokusi

Është siguruar video e fundit e Nusret Canës para se të ekzekutohet mbrëmë me breshëri plumbash nga persona deri më tani të panjohur. Në videon ekskluzive të siguruar nga IndeksOnline, Nusreti shihet teksa...

Pamje nga vendi ku u gjet e shkrumbuar vetura e të dyshuarve për vrasjen e Nysret Cenës në Kaçanik

më 1.2023 - Bota Press

Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nysret Cena, nga Kaçaniku mbeti i vrarë mbrëmë pas një sulmi me breshëri plumbash në drejtim të veturës së tij. Personat e dyshuar për vrasjen e 48-vjeçarit janë...

Vrasja e Nysret Cenës: Në veturën që u dogj nga të dyshuarit u gjet një kallashnikov

më 1.2023 - Gazeta Express

Veterani i UÇK-së, 48-vjeçari nga Kaçaniku, Nysret Cena u vra mbrëmë me breshëri plumbash në veturën e tij. Cena, i cili ishte emër i njohur për organet e rendit u qëllua me armë zjarri nga persona akoma...

Avokati Koci për vrasjen në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Reporteri

Avokati Arianit Koci ka reaguar lidhur me vrasjen që ndodhi të hënën mbrëma në Kaçanik. Duke e përshkruar se si ka ndodhur rasti, Koci ka thënë se kjo është vrasje tipike e llojit të mafiozëve. “Mbrëmë...

Pista e hetimeve – Këto janë dyshimet e para se si ndodhi vrasja e Nusret Cenës (VIDEO)

më 1.2023 - Insajderi.org

Nusret Cena, ish- veteran i UÇK’së është ekzekutuar me breshëri plumbash brenda veturës së tij pak para mesnatës derisa ishte duke vozitur në magjistralen Ferizaj – Kaçanik. Në pamjet ekskluzive që ka...

Kryetari i Hanit të Elezit pas vrasjes së Cenës: Lamtumirë çlirimtar!

më 1.2023 - Insajderi.org

Kryetari i Hanit të Elezit, Mehmet Ballazhi ka reaguar pas vdekjes së Nusret Cenës, ish-veteranit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai u vra me një breshëri plumbash. Përmes një postimi në rrjetin social,...

Avokati Koci për vrasjen në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Telegrafi

Avokati Arianit Koci ka reaguar lidhur me vrasjen që ndodhi të hënën mbrëma në Kaçanik. Duke e përshkruar se si ka ndodhur rasti, Koci ka thënë se kjo është vrasje tipike e llojit të mafiozëve. “Mbrëmë...

Emri i 48-vjeçarit të vrarë lidhej me pretendimet se u lirua nga akuza pasi gjyqtari i EULEX mori 300 mijë euro

më 1.2023 - Gazeta Express

Ish-vetarani i UÇK-së Nysret Cena 48-vjeçar, u vra mbrëmë me breshëri plumbash në veturë në Kaçanik të Vjetër nga persona të panjohur dhe për motive të panjohura deri më tani. Emri i tij, nuk është i padëgjuar...

Publikohen pamjet e momenteve të fundit të Nysret Cenës, shihet edhe makina që dyshohet se kreu atentatin

më 1.2023 - Gazeta Express

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarje. Lexo...

Koci përshkruan rrethanat e vrasjes në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Gazeta Express

Avokati i njohur, Arianit Koci, ka reaguar për vrasjen e mbrëmshme të Nysret Cenës në Kaçanik. Duke përshkruar rrethanat e rastit, ku të dyshuarit e panjohur shtien me breshëri plumbash mbi viktimën, Koci...

Atentati me breshëri plumbash në Kosovë, dalin pamjet, momentet e fundit të viktimës

më 1.2023 - Albeu

Mediet në Kosovë ka publikur pamjet nga momentet e fundit, pak minuta para se Nysret Cena të vritej nga atentati me armë zjarri në rrugën Ferizaj-Kaçanik në Kosovë. Persona persona të panjohur kanë qëlluar...

Publikohen pamjet e momenteve të fundit të Nysret Cenës, shihet edhe makina me të cilën dyshohet se u krye atentati

më 1.2023 - Zeri

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48-vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj - Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarjeje. Në...

Avokati Koci thotë se vrasja në Kaçanik ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Zeri

Avokati Arianit Koci ka reaguar lidhur me vrasjen që ndodhi të hënën mbrëma në Kaçanik. Duke e përshkruar se si ka ndodhur rasti, Koci ka thënë se kjo është vrasje tipike e llojit të mafiozëve. “Mbrëmë...

Vritet veterani i UÇK/ Nysret Cena u ekzekutua me disa plumba në Kaçanik

më 1.2023 - Top Channel

Një veteran i UÇK-së u ekzekutua mbrëmë në Kaçanik me disa plumba. Autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes duke djegur më tej edhe mjetin me të cilin udhëtuan për të kryer krimin. Nysret Cena nuk ishte...

Detaje nga vrasja në Kaçanik: Një veturë e djegur u gjet disa kilometra larg vendit të ngjarjes

më 1.2023 - Kallxo

Një veturë është gjetur e djegur e që dyshohet se ishte përdorur në rastin e vrasjes së 48-vjeçarit me Nysret Cena në Kaçanik. Policia e stacionit në Kaçanik sipas një njoftimi, mbrëmë rreth orës 23 e...

Sigurohet video e Nusret Canës pak para se të ekzekutohet me breshëri plumbash

më 1.2023 - Lajm

Është siguruar video e fundit e Nusret Canës para se të ekzekutohet mbrëmë me breshëri plumbash nga persona deri më tani të panjohur. Në videon ekskluzive të siguruar nga IndeksOnline, Nusreti shihet teksa...

Avokati Koci për vrasjen në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Bota Sot

Avokati Arianit Koci ka reaguar lidhur me vrasjen që ndodhi të hënën mbrëma në Kaçanik. Duke e përshkruar se si ka ndodhur rasti, Koci ka thënë se kjo është vrasje tipike e llojit të mafiozëve. “Mbrëmë...

Vrasja e Nysret Cenës: Në veturën që u dogj nga të dyshuarit u gjet një kallashnikov, zbulohen detaje të reja

më 1.2023 - OraInfo

Veterani i UÇK-së, 48-vjeçari nga Kaçaniku, Nysret Cena u vra mbrëmë me breshëri plumbash në veturën e tij. Cena, i cili ishte emër i njohur për organet e rendit u qëllua me armë zjarri nga persona akoma...

Veteran i UÇK-së 48-vjeçari që u vra në Kaçanik

më 1.2023 - Medial

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje mbrëmë në Kaçanik. Një 48-vjeçar me inicialet N.C. u vra me breshëri plumbash nga persona të panjohur, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në...

Avokati Koci për vrasjen në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - GazetaBlic

Avokati Arianit Koci ka reaguar lidhur me vrasjen që ndodhi të hënën mbrëma në Kaçanik. Duke e përshkruar se si ka ndodhur rasti, Koci ka thënë se kjo është vrasje tipike e llojit të mafiozëve. “Mbrëmë...

Policia jep detaje për djegien e veturës në Gjakovë

më 1.2023 - Infokusi

Gazeta Infokus pak më herët raporti se një veturë është përfshirë nga zjarri në qendër të Gjakovës. Këtë gjë e ka konfirmuar për Infokus, zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj. Ai...

Një veturë merr flakë në qendër të Gjakovës (PAMJE)

më 1.2023 - Infokusi

Një veturë ka marrur flakë para pak minutave në qendër të Gjakovës, shkruan Gazeta Infokus. Në një pamje të dërguar në redaksinë e Gazetës Infokus shihet se si vetura është duke u djegur, derisa sipas...

Vrasja në Kaçanik: Vetura e 48-vjeçarit u qëllua me breshëri plumbash

më 1.2023 - Kallxo

Mbrëmë pak para mesnatës policia kishte pranuar një informacion në lidhje me një veturë e cila kishte dalë jashtë rrugës. Hetimet e para flasin për një vrasje e cila dyshohet se u krye rreth orës 23 e...

Veteran i UÇK-së 48-vjeçari që u vra në Kaçanik

më 1.2023 - Zhurnal

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje mbrëmë në Kaçanik. Një 48-vjeçar me inicialet N.C. u vra me breshëri plumbash nga persona të panjohur, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në...

Vrasja e trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimi te lokali ‘Sekiraqa’, rastet që rëndonin mbi 48 vjeçarin që u vra në Kaçanik

më 1.2023 - Reporteri

Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik. Policia e Kosovës bëri të ditur se viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër. Nga hetimet e para...

Vrasja e trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimi te lokali ‘Sekiraqa’, rastet që rëndonin mbi 48 vjeçarin që u vra në Kaçanik

më 1.2023 - OraInfo

Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik . Policia e Kosovës bëri të ditur se viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër. Nga hetimet e para...

Kush ishte Nysret Cena, 48-vjeçari që u vra në Kaçanik?

më 1.2023 - Kallxo

KALLXO.com ka mësuar se personi që mbeti i vrarë mbrëmë në Kaçanik është Nystret Cena. Nysret Cena ka qenë pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës e më pas Trupave Mbrojtëse të Kosovës (TMK). I njëjti...

Afera që dridhi Brukselin: Ish-prokurorja Bamieh implikoi Cenën në dy raste të mëdha të krimit të organizuar

më 1.2023 - Bota Sot

Një aferë e publikuar në media në vitin 2014 kishte vënë në pah se si zyrtarë të lartë të EULEX-it dyshohet se merrnin ryshfet për të mbyllur raste kriminale. Pasi u publikuan një mori shkrimesh filloi...

Pamje ekskluzive: Momenti kur futet nën rrugë vetura e Nusret Cenes, të sulmuar me breshëri plumbash

më 1.2023 - Zyrtare

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarje. Në videon...

Vritet një person në Kaçanik

më 1.2023 - TV21

Një person është gjetur i vrarë mbrëmë rreth orës 23: 50 në Kaçanik njofton policia e Kosovës. “Me datën 23.01.2023 rreth orës 23:50 policia e stacionit në Kaçanik ka pranuar një informacion se në rrugën...

Momenti kur digjet vetura pas vrasjes së rëndë në Kaçanik

më 1.2023 - Reporteri

Foto: Ilustrim Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik, ka njoftuar Policia e Kosovës. Siç thuhet në komunikatë, viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik...

Vrasja në Kaçanik, 48 vjeçari u qëllua me breshëri plumbash

më 1.2023 - Telegrafi

Një person me inicialet N.C i moshës 48 vjeç është vrarë të hënën në orët e mbrëmjes në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, ndërsa dyshohet se në viktimën është shtënë me breshëri plumbash. Sipas një njoftimi...

48-vjeçari që u vra mbrëmë: Akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - Gazeta Express

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Veteran i UÇK-së 48-vjeçari që u vra në Kaçanik

më 1.2023 - Zeri

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje mbrëmë në Kaçanik. Një 48-vjeçar me inicialet N.C. u vra me breshëri plumbash nga persona të panjohur, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në...

48-vjeçari që u vra mbrëmë akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe për shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - Zeri

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Vritet në veturë një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Alsat-M

Një 48-vjeçar është vrarë në veturën e tij mbrëmë rreth orës 23:50 në Kaçanik. Siç bën të ditur policia ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën magjistrale Ferizaj – Kaçanik, njofton Klankosova.tv. “Me datën...

Vrasja e veteranit të UÇK-së në Kaçanik, të dyshuarit e dogjën veturën

më 1.2023 - Zhurnal

Indeksonline ka raportuar se mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë....

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Koha.mk

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

Pamje të djegies së veturës pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik

më 1.2023 - Gazeta Express

Mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë. Lexo Edhe: Kujtojmë se 48-vjeçari...

48-vjeçari që u vra mbrëmë: Akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - GazetaBlic

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Lidhja me politikën: Kush është Nusret Cena, i ekzekutuari në Kaçanik?

më 1.2023 - Bota Sot

Nusret Cena, 48-vjeç, një ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dyshohet se është ekzekutuar për vdekje në një atentat në Kaçanik të hënën në mbrëmje. Hetuesit e Policisë së Kosovës kanë zbuluar...

48-vjeçari që u vra në Kaçanik ishte veteran i UÇK-së

më 1.2023 - Zeri

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje mbrëmë në Kaçanik. Një 48-vjeçar me inicialet N.C. u vra me breshëri plumbash nga persona të panjohur, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në...

48-vjeçari që u vra mbrëmë akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - Zeri

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Ky është 48-vjeçari që u vra mbrëmë, akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - OraInfo

48-vjeçari që u vra mbrëmë: Akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”. Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma...

Vrasja në Kaçanik, Prokuroria po zhvillon hetime intensive

më 1.2023 - Kallxo

Një 48-vjeçar me inicialet N.C. është vrarë mbrëmë në magjistralen Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër nga persona të panjohur, njftoi Policia e Kosovës. Sipas Policisë, viktima është gjetur pa shenjë...

Një 48-vjeçar vritet në Kaçanik

më 1.2023 - Koha.net

Një 48-vjeçar është vrarë në mbrëmjen e së hënës në Kaçanik, ka bërë të ditur Policia, pas hetimeve fillestare të ngjarjes. Siç thuhet në komunikatë, viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në...

Breshëri plumbash mbi veturën e tij, vritet një person në Kaçanik

më 1.2023 - Reporteri

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet . Dyshohet se persona...

Vrasja e rëndë në Kaçanik: Viktima u gjet i vdekur në veturë, të dyshuarit dogjën makinën e tyre pasi kryen aktin

më 1.2023 - Reporteri

Foto:Ilustrim Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik, ka njoftuar Policia e Kosovës. Siç thuhet në komunikatë, viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik...

Pamje ekskluzive: Vrasja e veteranit të UÇK-së në Kaçanik, të dyshuarit e dogjën veturën

më 1.2023 - Ina

Indeksonline ka raportuar se mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë....

Detaje të reja për vrasjen e rëndë në Kaçanik: Viktima u gjet i vdekur në veturë, të dyshuarit dogjën makinën e tyre pasi kryen aktin

më 1.2023 - OraInfo

Vrasja e rëndë në Kaçanik: Viktima u gjet i vdekur në veturë, të dyshuarit dogjën makinën e tyre pasi kryen aktin. Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik, ka njoftuar Policia e Kosovës. Siç thuhet në...

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Kallxo

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një 48-vjeçar me inicialet N.C. është vrarë mbrëmë në magjistralen Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër nga persona të panjohur. Sipas Policisë, viktima është gjetur...

Koci përshkruan rrethanat e vrasjes në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Lajmi.net

Avokati i njohur, Arianit Koci, ka reaguar për vrasjen e mbrëmshme të Nysret Cenës në Kaçanik. Duke përshkruar rrethanat e rastit, ku të dyshuarit e panjohur shtien me breshëri plumbash mbi viktimën, Koci...

Vrasja e Nysret Cenës: Në veturën që u dogj nga të dyshuarit u gjet një kallashnikov

më 1.2023 - Gazeta Metro

Veterani i UÇK-së, 48-vjeçari nga Kaçaniku, Nysret Cena u vra mbrëmë me breshëri plumbash në veturën e tij. Cena, i cili ishte emër i njohur për organet e rendit u qëllua me armë zjarri nga persona akoma...

Pamje të djegies së veturës pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik

më 1.2023 - GazetaBlic

Mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë. Kujtojmë se 48-vjeçari është...

Vritet brenda makinës një person në Kosovë

më 1.2023 - NOA

Kosovë- Vrasje mafioze në Kosovë. Një 48-vjeçar është gjetur i vdekur brenda mjetit të tij në rugën Ferizaj–Kaçanik. Dyshohet se persona të panjohur kanë qëllua me breshëri plumbash ndaj makinës dhe shoferit...

Vritet një 48 vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën në mbrëmje në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër një 48 vjeçar, N.C, mashkull, shtetas i Kosovës është vrarë. Nga hetimet e para, ekzaminimit...

Ky është 48-vjeçari nga Kaçaniku që u vra me breshëri plumbash në veturën e tij

më 1.2023 - GazetaBlic

Gjatë të hënës është vrarë një 48-vjeçar në rrugën Ferizaj – Kaçanik nga persona akoma të panjohur, të cilët e qëlluan me breshëri plumbash dhe më pas u larguan. Merret vesh se i vrari është Nusret Cena,...

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Gazeta Express

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

Pamje/ Vrasja e veteranit të UÇK-së në Kaçanik, të dyshuarit e dogjën veturën

më 1.2023 - Bota Sot

Media ka raportuar se mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë. Kujtojmë...

Ky është i vrari në Kaçanik

më 1.2023 - Indeks online

Mbrëmë është gjetur pa shenja jete në një automjet 48-vjeçari me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Siç njofton Policia, bëhet fjalë për vrasje. “Nga...

Pamje ekskluzive: Vrasja e veteranit të UÇK-së në Kaçanik, të dyshuarit e dogjën veturën

më 1.2023 - Indeks online

Indeksonline ka raportuar se mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë....

Vrasja e Nysret Cenës: Në veturën që u dogj nga të dyshuarit u gjet një kallashnikov

më 1.2023 - Bota Press

Veterani i UÇK-së, 48-vjeçari nga Kaçaniku, Nysret Cena u vra mbrëmë me breshëri plumbash në veturën e tij. Cena, i cili ishte emër i njohur për organet e rendit u qëllua me armë zjarri nga persona akoma...

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik, dyshohet se autorët ia vunë flakën makinës me të cilën kryen krimin

më 1.2023 - Zeri

Mbrëmë para mesnatës është vrarë një person në rrugën Ferizaj-Kaçanik, përkatësisht në Kaçanik të Vjetër. Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në veturën e tij në Kaçanik...

Vrasje me breshëri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - RTK

Në magjistralen Ferizaj–Kaçanik, mbrëmë rreth mesnate, një 48 vjeçar është gjetur pa shenja jete. Dyshohet se prsonat pasi e kanë kryer vrasjen në Kaçanik të Vjetër i kanë vënë flakën automjetit dhe janë...

Vrasje me armë zjarri në Kosovë, viktima u gjet pa shenja jete në makinë

më 1.2023 - ABC News

Një 48-vjeçar është gjetur i vrarë brenda mjetit të tij në rrugën Ferizaj – Kacanik, në Kosovë gjatë mesnatës. Pas informacioneve të marra, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur viktimën...

Një 48-vjeçar vritet në Kaçanik

më 1.2023 - Aktuale

Një 48-vjeçar është vrarë në mbrëmjen e së hënës në Kaçanik, ka bërë të ditur Policia, pas hetimeve fillestare të ngjarjes. Siç thuhet në komunikatë, viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në...

Pamje të reja nga vendi ku është djegur vetura e të dyshuarve për vrasjen e Nusret Cenës

më 1.2023 - Insajderi.org

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Cena është gjetur i vrarë në magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Gazeta Insajderi ka arritur...

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Bota Sot

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona të panjiohur...

E FUNDIT/ Vrasje me armë zjarri në Kosovë

më 1.2023 - Albeu

Një 48-vjeçar është gjetur i vrarë brenda mjetit të tij në rugën Ferizaj–Kaçanik, në Kosovë. Dyshohet se persona të panjohur kanë qëllua me breshëri plumbash ndaj makinës dhe shoferit e më pas janë larguar...

Publikohen pamjet e momenteve të fundit të Nysret Cenës, shihet edhe makina që dyshohet se kreu atentatin

më 1.2023 - Fakti Ditor

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarje. Në video,...

Publikohen pamjet e momenteve të fundit të Nysret Cenës, shihet edhe makina që dyshohet se kreu atentatin

më 1.2023 - Gazeta Metro

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarje. Në video,...

Vritet një person në Kaçanik

më 1.2023 - Indeks online

Policia e stacionit në Kaçanik ka njoftuar se mbrëmë rreth orëve të vona një shofer në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, është gjetur pa shenja jete. Ekipet mjekësore kishin dalur në vendin e ngjarjes, ku...

Ky është i vrari në Kaçanik

më 1.2023 - Indeks online

Mbrëmë është gjetur pa shenja jete në një automjet 48-vjeçari me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Siç njofton Policia, bëhet fjalë për vrasje. “Nga...

Vritet me breshëri plumbash një 48-vjeçar në Kaçanik, dyshohet se autorët i vunë flakën makinës që kryen krimin

më 1.2023 - Zeri

Mbrëmë para mesnatës është vrarë një person ën rrugën Freizaj-Kaçanik, përkatësisht në Kaçanik të Vjetër. Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në veturën e tij në Kaçanik...

Një 48-vjeçar vriter në Kaçanik

më 1.2023 - OraInfo

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik. Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete...

Vrasje në Kaçanik, dyshohet se vrarsësit dogjën veturën e tyre

më 1.2023 - GazetaBlic

Një vrasje ma ndodhur në Kaçanik, njofton Policia e Kosovës, raporton Gazeta Blic. “Nga hetimet e para, ekzaminimit të vendit të ngjarjes dyshohet se personi/persona të panjohur në Kaçanik të Vjetër nga...

Koci përshkruan rrethanat e vrasjes në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Bota Press

Avokati i njohur, Arianit Koci, ka reaguar për vrasjen e mbrëmshme të Nysret Cenës në Kaçanik.Duke përshkruar rrethanat e rastit, ku të dyshuarit e panjohur shtien me breshëri plumbash mbi viktimën, Koci...

Vrasja e Nusret Cenës, flet kryetari i Hanit të Elezit: Jam i shokuar

më 1.2023 - Bota Press

Kryetari i komunës së Hanit të Elezit, Mehmet Ballazhi, ka folur për vrasjen e shokut dhe bashkëluftëtarit të tij, Nusret Cenës. “Jam i shokuar”, ka thënë Ballazhi për Gazetën , i cili ka treguar se me...

Avokati Koci për vrasjen në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Avokati Arianit Koci ka reaguar lidhur me vrasjen që ndodhi të hënën mbrëma në Kaçanik. Duke e përshkruar se si ka ndodhur rasti, Koci ka thënë se kjo është vrasje tipike e llojit të mafiozëve. “Mbrëmë...

Familjarët e Nusret Cenës nuk pranojnë të flasin, pamje nga shtëpia e tij

më 1.2023 - Insajderi.org

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Cena është gjetur i vrarë në magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Ekipi i gazetës Insajderi...

Detaje për 48-vjeçarin që u vra mbrëmë: Akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - Lajmi.net

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Koci përshkruan rrethanat e vrasjes në Kaçanik: Ishte e organizuar në formë mafioze

më 1.2023 - Fakti Ditor

Avokati i njohur, Arianit Koci, ka reaguar për vrasjen e mbrëmshme të Nysret Cenës në Kaçanik. Duke përshkruar rrethanat e rastit, ku të dyshuarit e panjohur shtien me breshëri plumbash mbi viktimën, Koci...

Pamje ekskluzive: Momenti kur futet nën rrugë vetura e Nusret Cenes, të sulmuar me breshëri plumbash

më 1.2023 - Bota Press

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarje. Në videon...

Vrasja e trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimi te lokali ‘Sekiraqa’, rastet që rëndonin mbi 48 vjeçarin që u vra në Kaçanik

më 1.2023 - Zyrtare

Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik. Policia e Kosovës bëri të ditur se viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër. Nga hetimet e para...

Pamje ekskluzive: Momenti kur futet nën rrugë vetura e Nusret Cenes, të sulmuar me breshëri plumbash

më 1.2023 - Insajderi.org

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarje. Në videon...

Ky është vendi ku ndodhi vrasja e Nusret Cenës

më 1.2023 - Insajderi.org

Nusret Cena 48 vjeçar, ish-veterani i UÇK-së, është vrarë mbrëmë me breshëri plumbash, derisa ishte në veturën e tij. Persona e dyshuar ende nuk janë arrestuar. Prokuroria ka konfirmuar se ka filluar hetimet...

Vrasja e Nusret Cenës, flet kryetari i Hanit të Elezit: Jam i shokuar

më 1.2023 - Insajderi.org

Kryetari i komunës së Hanit të Elezit, Mehmet Ballazhi, ka folur për vrasjen e shokut dhe bashkëluftëtarit të tij, Nusret Cenës. “Jam i shokuar”, ka thënë Ballazhi për Gazetën Insajderi, i cili ka treguar...

Vritet veterani i UÇK/ Nysret Cena u ekzekutua me disa plumba në Kaçanik

më 1.2023 - Pressonline

Një veteran i UÇK-së u ekzekutua mbrëmë në Kaçanik me disa plumba. Autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes duke djegur më tej edhe mjetin me të cilin udhëtuan për të kryer krimin. Nysret Cena nuk ishte...

48-vjeçari që u vra mbrëmë akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe për shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - Ekonomia Online

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Momenti kur digjet vetura pas vrasjes së rëndë në Kaçanik

më 1.2023 - Infokusi

Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik, ka njoftuar Policia e Kosovës. Siç thuhet në komunikatë, viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër....

Takimet e të vrarit “Cen Kaçaniku” me figurat e rëndësishme politike

më 1.2023 - Bota Press

Nusret Cena, ish-veterani i UÇK-së, është vrarë mbrëmë me breshëri plumbash, derisa ishte në veturën e tij. Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, derisa Prokuroria ka thënë se “hetimet janë duke vazhduar...

Aksidenti i rëndë në Gjilan – zjarrfikësit japin detaje të reja

më 1.2023 - Insajderi.org

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, më konkretisht në udhëkryqin i cili lidhë qytetin me fshatin Livoçë. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur mes dy veturave. Tre persona kanë mbetur të lënduar....

Vritet në veturë një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Populli

Një 48-vjeçar është vrarë në veturën e tij mbrëmë rreth orës 23:50 në Kaçanik. Siç bën të ditur policia ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën magjistrale Ferizaj – Kaçanik, njofton Klankosova.tv. “Me datën...

Lidhja me politikën: Kush është Nusret Cena, i ekzekutuari në Kaçanik?

më 1.2023 - Zyrtare

Nusret Cena, 48-vjeç, një ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dyshohet se është ekzekutuar për vdekje në një atentat në Kaçanik të hënën në mbrëmje. Hetuesit e Policisë së Kosovës kanë zbuluar...

Aksident i rëndë në Gjilan – Insajderi sjell pamjet

më 1.2023 - Bota Press

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, më konkretisht në udhëkryqin i cili lidhë qytetin me fshatin Livoçë. Dyshohet se ka të lënduar. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur mes dy veturave. Gazeta...

“Qoftë i lehtë dheu i Kosovës vëlla’ – familjari i Cenës reagon pas vrasjes

më 1.2023 - Insajderi.org

Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , Nusret Cena është vrarë mbrëmjen e së hënës në Kaçanik. Pas vrasjes, Afet Cena, familjari i Nusreti ka shkruar “Qoftë i Lehtë dheu i Kosovës Vëlla “, shkruan...

Takimet e të vrarit “Cen Kaçaniku” me figurat e rëndësishme politike

më 1.2023 - Insajderi.org

Nusret Cena, ish-veterani i UÇK-së, është vrarë mbrëmë me breshëri plumbash, derisa ishte në veturën e tij. Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës , derisa Prokuroria ka thënë se “hetimet janë duke vazhduar...

Aksident i rëndë në Gjilan – Insajderi sjell pamjet

më 1.2023 - Insajderi.org

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, më konkretisht në udhëkryqin i cili lidhë qytetin me fshatin Livoçë. Dyshohet se ka të lënduar. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur mes dy veturave. Gazeta...

Vritet në veturë një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Tetova Sot

Një 48-vjeçar është vrarë në veturën e tij mbrëmë rreth orës 23:50 në Kaçanik. Siç bën të ditur policia ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën magjistrale Ferizaj – Kaçanik, njofton Klankosova.tv. “Me datën...

Vritet një 48 vjeçar në Kaçanik, breshëri plumbash në drejtim të tij përderisa gjendej në makinë

më 1.2023 - Lajmi.net

Një person raportohet të jetë vrarë mbrëmë në Kaçanik. Sipas Policisë së Kosovës, 48 vjeçari me inicialet N.C., është gjetur pa shenja jete në automjet përgjatë rrugës magjistrale Ferizaj-Kaçanik. Dyshohet...

48-vjeçari që u vra mbrëmë: Akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - Fakti Ditor

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Infokusi

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona të panjohur...

I dënuar për zhvatje, historia tjetër e Nusret Cenës që u vra mbrëmë me breshri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - Bota Press

Nustret Cena, 48-vjeçari që u vra mbrëmë ishte dënuar në rastin “Zharku”. Cena ishte dënuar me 1 vjet e një muaj burgim. Më 21 prill 2011, Gjykata e Qarkut në Prishtinë e kishte shpallur Cenën fajtor për...

48-vjeçari që u vra mbrëmë: Akuzohej për vrasje të trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali “Sekiraqa”

më 1.2023 - Zyrtare

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Vrasja e trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimi te lokali ‘Sekiraqa’, rastet që rëndonin mbi 48 vjeçarin që u vra në Kaçanik

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë Kaçanik. Policia e Kosovës bëri të ditur se viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër. Nga hetimet e para...

I dënuar për zhvatje, historia tjetër e Nusret Cenës që u vra mbrëmë me breshri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - Insajderi.org

Nustret Cena, 48-vjeçari që u vra mbrëmë ishte dënuar në rastin “Zharku”. Cena ishte dënuar me 1 vjet e një muaj burgim. Më 21 prill 2011, Gjykata e Qarkut në Prishtinë e kishte shpallur Cenën fajtor për...

Vrasja e Nusert Cenës në Kaçanik – Flet për Insajderin i afërmi i tij

më 1.2023 - Insajderi.org

Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmjen e së hënës në Kaçanik, ka bërë të ditur Policia. Insajderi mëson se personi i vrarë është veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , Nusret Cena. Cena kishte qenë ushtari...

Kush është 48-vjeçari që u vra mbrëmë: Akuzohej për vrasjen e trefishtë në Kaçanik dhe shpërthimin te lokali ‘Sekiraqa’

më 1.2023 - Epoka e Re

Mbrëmjen e së hënës, Nysret Cena nga Kaçaniku u vra me breshëri plumbash nga persona akoma të paidentifikuar, të cilët e qëlluan në veturën e tij, duke e lënë të vdekur në vend. Vdekjen e 48-vjeçarit e...

Momenti kur digjet vetura pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik

më 1.2023 - Epoka e Re

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Insajderi mëson se...

“Rasti Sekiraqa” e “Vrasja e trefishtë” – rastet që rëndonin mbi 48 vjeçarin që mbeti i vrarë në Kaçanik

më 1.2023 - Bota Press

Nustret Cena, 48 vjeçar dyshohet se është vrarë mbrëmë derisa ishte ne veturën e tij. Siç njoftoi policia persona të panjohur dyshohet se kanë shtënë në drejtim të veturës së tij me armë zjarri dhe më...

Vrasja e ish ushtrarit të UÇK-së, Nusret Cenës, ja çfarë thotë prokuroria e Ferizajt

më 1.2023 - Zyrtare

Kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka thënë se janë duke vazhduar hetimet për vrasjen e Nusret Cena, ish-ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Hetimet janë duke vazhduar në mënyrë intensive”,...

Pamje të djegies së veturës pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë. Kujtojmë se 48-vjeçari është...

Një 48-vjeçar vritet në Kaçanik

më 1.2023 - Lapsi

Një 48-vjeçar është vrarë në mbrëmjen e së hënës në Kaçanik, ka bërë të ditur Policia, pas hetimeve fillestare të ngjarjes. Siç thuhet në komunikatë, viktima është gjetur pa shenja jete në një veturë në...

Vrasja e Nusret Cenës, Kryeprokurori i Ferizajt flet për Insajderin

më 1.2023 - Insajderi.org

Kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka thënë se janë duke vazhduar hetimet për vrasjen e Nusret Cena, ish-ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. 48 vjeçari që u vra në Kaçanik ishte veteran...

“Rasti Sekiraqa” e “Vrasja e trefishtë” – rastet që rëndonin mbi 48 vjeçarin që mbeti i vrarë në Kaçanik

më 1.2023 - Insajderi.org

Nustret Cena, 48 vjeçar është vrarë mbrëmë derisa ishte ne veturën e tij. Siç njoftoi policia persona të panjohur dyshohet se kanë shtënë në drejtim të veturës së tij me armë zjarri dhe më pas janë larguar...

Vritet në veturë një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Epoka e Re

Policia e Kosovës ka njoftuar se më 23.01.2023 rreth orës 23:50 policia e stacionit në Kaçanik ka pranuar një informacion se në rrugën magjistrale Ferizaj-Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër një automjet i udhëtarëve...

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Fakti Ditor

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

Ky është i vrari në Kaçanik

më 1.2023 - Fakti Ditor

Mbrëmë është gjetur pa shenja jete në një automjet 48-vjeçari me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Siç njofton Policia, bëhet fjalë për vrasje. “Nga...

Pamje të djegies së veturës pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik [Video]

më 1.2023 - Fakti Ditor

Mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë. Kujtojmë se 48-vjeçari është...

48 vjeçari që u vra në Kaçanik ishte veteran i UÇK-së

më 1.2023 - Zyrtare

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje mbrëmë në Kaçanik. Një 48-vjeçarit me inicialet N.C., u vra me breshëri plumbash nga persona të panjohur, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht...

Publikohet fotoja e personit që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - Zyrtare

Policia njoftoi sot për vrasjen e 48-vjeçarit N.Cena., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona të panjohur...

Pamje të djegies së veturës pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik

më 1.2023 - Bota Press

Mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena.Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë. LEXO EDHE KETE Publikohet fotoja...

Pamje: Momenti kur digjet vetura pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik

më 1.2023 - Zyrtare

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Insajderi mëson se...

FOTO: Ky është personi që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - Gazeta Metro

Policia e Kosovës, më herët njoftoi për vrasjen e një personi në Kaçanik, N.C mashkull kosovar, i moshës 48 vjeçar, shkruan Gazeta Metro. Në komunikatën e PK’së është thënë se, persona të panjohur nga...

Publikohet fotoja e personit që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - Revista Kosovarja

Policia njoftoi sot për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

Pamje: Momenti kur digjet vetura pas vrasjes së veteranit të UÇK-së në Kaçanik

më 1.2023 - Insajderi.org

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Insajderi mëson se...

48 vjeçari që u vra në Kaçanik ishte veteran i UÇK-së

më 1.2023 - Insajderi.org

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje mbrëmë në Kaçanik. Një 48-vjeçarit me inicialet N.C., u vra me breshëri plumbash nga persona të panjohur, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht...

Pamje ekskluzive: Vrasja e veteranit të UÇK-së në Kaçanik, të dyshuarit e dogjën veturën

më 1.2023 - Lajm

Indeksonline ka raportuar se mbrëmë është vrarë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nusret Cena. Portali ka siguruar pamjet të një veture të përfshirë nga flaka, e që lidhet me rastin në fjalë....

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - KosovaPress

Një 48-vjeçar është vrarë mbrëmë në Kaçanik. Policia ka informuar se burri është gjetur pa shenja jete në një automjet të udhëtarëve në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër. “Nga hetimet...

Publikohet fotoja e personit që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - Bota Press

Policia njoftoi sot për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

E rëndë: Vritet nga afër me breshëri plumbash një person në Kaçanik

më 1.2023 - Gazeta Metro

Policia e Kosovës, ka njoftuar për një vrasje që ka ndodhur në Kaçanik, shkruan Gazeta Metro. Në njoftimin e PK’së tregohet se nga ekzaminimet e vendit të ngjarjes, dyshohet se personi ose persona të panjohur...

Një 48-vjeçar në Kaçanik gjendet i vrarë në veturë, skaj rrugës

më 1.2023 - ATV Live

Një 48-vjeçar është vrarë në veturën e tij mbrëmë rreth orës 23:50 në Kaçanik. Siç bën të ditur policia ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën magjistrale Ferizaj – Kaçanik. “Me datën 23.01.2023 rreth orës...

Publikohet fotoja e personit që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

më 1.2023 - Insajderi.org

Policia njoftoi sot për vrasjen e 48-vjeçarit N.Cena., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona të panjohur...

Kaçanik: Një 48-vjeçar gjendet i vrarë në veturë, skaj rrugës

më 1.2023 - Ekonomia Online

Një 48-vjeçar është vrarë në veturën e tij mbrëmë rreth orës 23:50 në Kaçanik. Siç bën të ditur policia ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën magjistrale Ferizaj – Kaçanik. “Me datën 23.01.2023 rreth orës...

Tragjike: Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Bota Press

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

Vritet 48-vjeçari në Ferizaj, viktima gjendet pa shenja jete në automjet

më 1.2023 - FaxWeb

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

Vritet me breshëri plumbash një 48-vjeçar në Kaçanik

më 1.2023 - Insajderi.org

Policia njofton për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet. Dyshohet se persona...

Gjendet një person pa shenja jete në Kaçanik

më 1.2023 - Arbresh

Me datën 23.01.2023 rreth orës 23:50 policia e stacionit në Kaçanik ka pranuar një informacion se në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër një automjet i udhëtarëve ishte jashtë rrugës....

Arrestohet një person për vjedhje të rëndë në Kaçanik

më 1.2023 - Ekonomia Online

Me datën 18.01.2023 rreth orës 07:50 policia e stacionit në Kaçanik kishte pranuar një informacion se në rrugën “Ismajl Raka” në Kaçanik ishin kryer dy vjedhje në dy kafiteritë e qytetit, ku nga persona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK