WhatsApp thuhet se po planifikon të mundësojë dërgimin e fotove në cilësinë origjinale

para 2 jave - Gazeta Express

Edhe pse WhatsApp tashmë ofron një zgjedhje cilësore midis “automatike”, “cilësisë më të mirë” dhe “kursimit të të dhënave”, platforma aktualisht nuk lejon dërgimin e fotove në madhësinë dhe rezolucionin...

WhatsApp thuhet se po planifikon të mundësojë dërgimin e fotove në cilësinë origjinale

para 2 jave - Flaka

Edhe pse WhatsApp tashmë ofron një zgjedhje cilësore midis “automatike”, “cilësisë më të mirë” dhe “kursimit të të dhënave”, platforma aktualisht nuk lejon dërgimin e fotove në madhësinë dhe rezolucionin...

WhatsApp thuhet se po planifikon të mundësojë dërgimin e fotove në cilësinë origjinale

para 2 jave - Alsat-M

Edhe pse WhatsApp tashmë ofron një zgjedhje cilësore midis “automatike”, “cilësisë më të mirë” dhe “kursimit të të dhënave”, platforma aktualisht nuk lejon dërgimin e fotove në madhësinë dhe rezolucionin...

Fotografitë në WhatsApp së shpejti do të shpërndahen me cilësinë origjinale

para 2 jave - Koha.net

WhatsAppi ka mbi dy miliardë përdorues aktivë mujorë, duke e bërë atë ndër aplikacionet më të njohura të mesazheve në mbarë botën. Sidoqoftë, përdoret për të dërguar më shumë sesa thjesht mesazhe. Njerëzit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK