Rreth 400 gigabyte të dhëna nga karriera e presidentit, thirrje për hetimin e Joe Biden

para 5 dite - Gazeta Express

Disa grupe mbikëqyrëse në SHBA po bëjnë thirrje që të dhënat e Joe Biden nga vitet e tij të Senatit të hetohen si dokumente të klasifikuara pasi një pjesë tjetër e materialit u gjet në shtëpinë e tij në...

Gjenden dokumenta sekrete në shtëpinë e ish-nëpresidentit Pence

para 5 dite - Top Channel

Dokumente që përmbajnë shenja si të klasifikuara u gjetën javën e kaluar në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit Mike Pence në Indiana, sipas një letre që avokatët e zotit Pence i dërguan Arkivave Kombëtare....

Thellohet skandali/ Gjenden dokumente sekrete në shtëpinë e ish-nënpresidentit Pence

para 5 dite - Top Channel

Dokumente që përmbajnë shenja si të klasifikuara u gjetën javën e kaluar në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit Mike Pence në Indiana, sipas një letre që avokatët e zotit Pence i dërguan Arkivave Kombëtare....

Rreth 400 gigabyte të dhëna nga karriera e Presidentit, 3 grupe mbikëqyrëse...

para 5 dite - BalkanWeb

Disa grupe mbikëqyrëse në SHBA po bëjnë thirrje që të dhënat e Joe Biden nga vitet e tij të Senatit të hetohen si dokumente të klasifikuara pasi një pjesë tjetër e materialit u gjet në shtëpinë e tij në...

Gjenden dokumente sekrete në shtëpinë e ish-zv/Presidentit amerikan Mike Pence

para 5 dite - Klan

Gjenden dokumente sekrete në shtëpinë e ish-zv/Presidentit amerikan Mike Pence Dokumente të klasifikuara janë zbuluar në shtëpinë e ish-zv/Presidentit amerikan Mike Pence. Informacionet sekrete u gjetën...

Dokumentet e klasifikuara janë gjetur në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - Aktuale

Një avokat i Mike Pence zbuloi rreth një duzinë dokumentesh të klasifikuara në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit në Indiana. Marketing Zbulimi i raportuar pason një seri zbulimesh të tilla në pronat e...

Pas Joe Biden, gjenden dokumente sekrete dhe në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - TV21

Dokumentet e reja të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence në Indiana javën e kaluar, të cilat ai ia dorëzoi FBI-së, thanë burimet për CNN. Dokumentet që u zbuluan...

Rreth 400 gigabyte të dhëna nga karriera e presidentit, thirrje për hetimin e Joe Biden

para 5 dite - Tetova Sot

Disa grupe mbikëqyrëse në SHBA po bëjnë thirrje që të dhënat e Joe Biden nga vitet e tij të Senatit të hetohen si dokumente të klasifikuara pasi një pjesë tjetër e materialit u gjet në shtëpinë e tij në...

Pas Joe Biden, u gjetën dokumente sekrete dhe në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - Portalb

Dokumentet e reja të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence në Indiana javën e kaluar, të cilat ai ia dorëzoi FBI-së, thanë burimet për CNN. Dokumentet që u zbuluan...

Gjenden dokumenta sekrete në shtëpinë e ish-nëpresidentit Pence

para 5 dite - Zëri i Amerikës

Dokumente që përmbajnë shenja si të klasifikuara u gjetën javën e kaluar në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit Mike Pence në Indiana, sipas një letre që avokatët e zotit Pence i dërguan Arkivave Kombëtare....

Pas Joe Biden, gjenden dokumente sekrete dhe në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - Alsat-M

Dokumentet e reja të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence në Indiana javën e kaluar, të cilat ai ia dorëzoi FBI-së, thanë burimet për CNN. Dokumentet që u zbuluan...

Dokumente të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e Mike Pences

para 5 dite - Koha.net

Disa dokumente të klasifikuara janë gjetur në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan, Mike Pence, raportoi të martën BBC-ja. Sipas avokatit të Pences, dokumentet e ndjeshme që janë zbuluar në shtëpinë...

Dokumentet e klasifikuara janë gjetur në shtëpinë e Mike Pence në Indiana

para 5 dite - Telegrafi

Një avokat i Mike Pence zbuloi rreth një duzinë dokumentesh të klasifikuara në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit në Indiana. Zbulimi i raportuar pason një seri zbulimesh të tilla në pronat e lidhura të...

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan gjenden dokumente të klasifikuara

para 5 dite - Gazeta Express

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar, në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

Pas Joe Biden, dokumenta të klasifikuara gjenden edhe në shtëpinë e Mike Pence! Avokati: FBI kërkoi posedimin e drejtpërdrejtë…

para 5 dite - Panorama

Pas Joe Biden, dokumenta të klasifikuara janë gjetur edhe në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat e huaja , sipas të cilave, dokumentat e gjetura në...

FBI gjen dokumente të klasifikuara në shtëpinë e ish-zv.presidentit amerikan

para 5 dite - Gazeta Tema

Në shtëpinë e ish-zv.presidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

Pas Joe Biden, gjenden dokumente sekrete dhe në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - ABC News

Dokumentet e reja të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence në Indiana javën e kaluar, të cilat ai ia dorëzoi FBI-së, thanë burimet për CNN. Dokumentet që u zbuluan...

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan zbulohen dokumente të klasifikuara

para 5 dite - Bota Sot

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar, në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan zbulohen dokumente të klasifikuara

para 5 dite - Evropa e Lirë

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

Zbulohen dokumente të klasifikuara në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan

para 5 dite - ABC News

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar, në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

Pas Biden-it, dokumente sekrete gjenden edhe në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - Albeu

Ish-zëvendëspresidenti amerikan Mike Pence kishte dokumente të klasifikuara në shtëpinë e tij, raporton CNN, duke cituar burime me njohuri për këtë çështje. Një avokat i Pence javën e kaluar gjeti rreth...

Gjenden dokumente sekrete në shtëpinë e ish-zv/Presidentit amerikan Mike Pence – Klan Macedonia

para 5 dite - Revista

Dokumente të klasifikuara janë zbuluar në shtëpinë e ish-zv/Presidentit amerikan Mike Pence. Informacionet sekrete u gjetën në shtëpinë e tij në Indiana dhe i janë dorëzuar FBI-së. Këto dokumente u gjetën...

Dokumentet e klasifikuara janë gjetur në shtëpinë e Mike Pence në Indiana

para 5 dite - Shenja

Një avokat i Mike Pence zbuloi rreth një duzinë dokumentesh të klasifikuara në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit në Indiana. Zbulimi i raportuar pason një seri zbulimesh të tilla në pronat e lidhura të...

Pas Joe Biden, gjenden dokumente sekrete dhe në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - Flaka

Dokumentet e reja të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence në Indiana javën e kaluar, të cilat ai ia dorëzoi FBI-së, thanë burimet për CNN. Dokumentet që u zbuluan...

Dokumente të klasifikuara edhe në rezidencën private të ish-zv/presidentit amerikan, Mike Pence

para 5 dite - Java News

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

Dokumentet e klasifikuara janë gjetur në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - Gazeta Metro

Një avokat i Mike Pence zbuloi rreth një duzinë dokumentesh të klasifikuara në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit në Indiana. Zbulimi i raportuar pason një seri zbulimesh të tilla në pronat e lidhura të...

Gjenden dokumenta sekrete në shtëpinë e ish-nëpresidentit Pence

para 5 dite - FaxWeb

Dokumente që përmbajnë shenja si të klasifikuara u gjetën javën e kaluar në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit Mike Pence në Indiana, sipas një letre që avokatët e zotit Pence i dërguan Arkivave Kombëtare....

Gjenden dokumenta sekrete në shtëpinë e ish-nëpresidentit Pence

para 5 dite - Pressonline

Dokumente që përmbajnë shenja si të klasifikuara u gjetën javën e kaluar në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit Mike Pence në Indiana, sipas një letre që avokatët e zotit Pence i dërguan Arkivave Kombëtare....

Thellohet skandali/ Gjenden dokumente sekrete në shtëpinë e ish-nënpresidentit Pence

para 5 dite - Pressonline

Dokumente që përmbajnë shenja si të klasifikuara u gjetën javën e kaluar në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit Mike Pence në Indiana, sipas një letre që avokatët e zotit Pence i dërguan Arkivave Kombëtare....

Pas Joe Biden, gjenden dokumente sekrete dhe në shtëpinë e Mike Pence

para 5 dite - Desk.al

Dokumentet e reja të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e ish-zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence në Indiana javën e kaluar, të cilat ai ia dorëzoi FBI-së, thanë burimet për CNN. Dokumentet që u zbuluan...

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan zbulohen dokumente të klasifikuara

para 5 dite - Lajm

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar, në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan gjenden dokumente të klasifikuara

para 5 dite - Bota Press

Në shtëpinë e ish-nënpresidentit amerikan, Mike Pence, janë gjetur dokumente të klasifikuara. Dokumentet, që janë zbuluar nga një avokat, javën e kaluar, në shtëpinë e Pencit në Indiana, i janë dorëzuar...

NUK KA QETËSI PËR BIDENIN! Dokumente të tjera të klasifikuara në shtëpinë e presidentit

para 6 dite - Koha.mk

Avokati Bob Bauer tha se “shënimet e shkruara personalisht me dorë” dhe “materialet të ndryshme” u morën gjithashtu. Zoti Biden dhe gruaja e tij nuk ishin të pranishëm gjatë kontrolleve Hetuesit e Departamentit...

Anketimi: Biden, Trump vepruan në mënyrë “të papërshtatshme” me dokumentat e klasifikuara

para 7 dite - Top Channel

Një anketim i ri tregon se 64% e amerikanëve mendojnë se mënyra se si Presidenti Joe Biden veproi me dokumentat e klasifikuara është “e papërshtatshme”. Rezultatet e anketimit të kryer nga kanali ABC në...

Anketimi: Biden, Trump vepruan në mënyrë “të papërshtatshme” me dokumentat e klasifikuara

para 7 dite - Zëri i Amerikës

Një anketim i ri tregon se 64% e amerikanëve mendojnë se mënyra se si Presidenti Joe Biden veproi me dokumentat e klasifikuara është “e papërshtatshme”. Siç njofton korrespondentja e Zërit të Amerikës,...

Anketimi: Biden, Trump vepruan në mënyrë “të papërshtatshme” me dokumentat e klasifikuara

para 7 dite - Pressonline

Një anketim i ri tregon se 64% e amerikanëve mendojnë se mënyra se si Presidenti Joe Biden veproi me dokumentat e klasifikuara është “e papërshtatshme”. Rezultatet e anketimit të kryer nga kanali ABC në...

Edhe gjashtë dokumente të tjera të klasifikuara u gjetën në shtëpinë e Bidenit

para një jave - Indeks online

Hetuesit e Departamentit Amerikan të Drejtësisë kanë gjetur gjashtë dokumente të tjera të klasifikuara, gjatë një kontrolli 13 orësh, në shtëpinë e presidentit Joe Biden në Delaware, thotë një avokat i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK