Plagoset me thikë 15-vjeçari, “mollë sherri” dyshohet një vajzë

para 11 muajve - Fakte

Një plagosje me thikë mes të miturve ka ndodhur në qytetin e Pogradecit. Një 15-vjeçar ka shkuar për mjekim në spitalin e qytetit, ku dyshohet se është plagosur nga 17 vjeçari me iniciale N.M, pas një...

Përplasje fizike mes të miturve në Pogradec/ Plagoset me thikë 15-vjeçari, “mollë sherri” dyshohet një vajzë

para 11 muajve - Ditari.mk

Një plagosje me thikë mes të miturve ka ndodhur në qytetin e Pogradecit. Një 15-vjeçar ka shkuar për mjekim në spitalin e qytetit, ku dyshohet se është plagosur nga 17 vjeçari me iniciale N.M, pas një...

Plagoset me thikë 15-vjeçari, “mollë sherri” dyshohet një vajzë

para 11 muajve - Zhurnal

Një plagosje me thikë mes të miturve ka ndodhur në qytetin e Pogradecit. Një 15-vjeçar ka shkuar për mjekim në spitalin e qytetit, ku dyshohet se është plagosur nga 17 vjeçari me iniciale N.M, pas një...

Plagosi me mjet prerës një 15-vjeçar, shoqërohet 17-vjeçari në Pogradec

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 17 vjeçar ka plagosur me mjet prerës një 15 vjeçar si pasojë e një konflikti. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Pogradecit rreth orës 18:15. Lexo Edhe: Ndërs bëhet me dije se 15 vjeçari është nën kujdesin...

U konfliktuan fizikisht/ I mituri plagos me mjet prerës 15-vjeçarin në Porgradec

para 11 muajve - Top Channel

Një 15-vjeçar është plagosur pasditen e sotme me mjet prerës, pas konfliktit fizik që ka pasur me një tjetër të mitur. Fillimisht i mituri është paraqitur në Spitalin e Pogradecit për të marrë mjekim....

Përplasje fizike mes të miturve në Pogradec/ Plagoset me thikë 15-vjeçari, “mollë sherri” dyshohet një vajzë

para 11 muajve - Bota Sot

Një plagosje me thikë mes të miturve ka ndodhur në qytetin e Pogradecit. Një 15-vjeçar ka shkuar për mjekim në spitalin e qytetit, ku dyshohet se është plagosur nga 17 vjeçari me iniciale N.M, pas një...

Një vajzë “molla” e sherrit mes dy të rinjve, si nisi konflikti që përfundoi me plagosjen e 15-vjeçarit

para 11 muajve - Panorama

Sherri për një vajzë ishte shkaku i konfliktit mes dy të rinjve në Pogradec, ku njëri prej tyre u plagos me thikë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në Pogradec, ku dy të rinjtë janë konfliktuar fizikisht,...

U zunë për një vajzë, 17 vjeçari plagos me thikë të miturin në Pogradec

para 11 muajve - ABC News

Një 17 vjeçar ka plagosur me mjet prerës një 15 vjeçar si pasojë e një konflikti. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Pogradecit rreth orës 18:15. Ndërs bëhet me dije se 15 vjeçari është nën kujdesin e mjekëve...

U zunë për një vajzë/ Plagosi me mjet prerës një 15-vjeçar, shoqërohet 17-v...

para 11 muajve - BalkanWeb

Policia e Pogradecit ka arrestuar një 17-vjeçar i cili dyshohet se ka plagosur një 15 vjeçar me mjet prerës. Blutë njoftojnë se 15-vjeçari është paraqitur për mjekim në Spitalin e Pogradecit. Gazetarja...

Plagosi me mjet prerës gjatë një konflikti një 15-vjeçar, kapet i riu

para 11 muajve - Klan

Foto ilustruese Plagosi me mjet prerës gjatë një konflikti një 15-vjeçar, kapet i riu Mbrëmjen e sotme në Spitalin e Pogradecit ka shkuar për mjekim një 15-vjeçar, banues në Pogradec, i cili dyshohet që...

Përplasje fizike mes të miturve në Pogradec/ Plagoset me thikë 15-vjeçari, “mollë sherri” dyshohet një vajzë

para 11 muajve - Vizion Plus

Një plagosje me thikë mes të miturve ka ndodhur në qytetin e Pogradecit. Një 15-vjeçar ka shkuar për mjekim në spitalin e qytetit, ku dyshohet se është plagosur nga 17 vjeçari me iniciale N.M, pas një...

Përleshje me thika mes adoleshentëve në Pogradec, njëri shkon me urgjencë në spital

para 11 muajve - NOA

Pogradec- Policia e Pogradecit ka arrestuar një 17-vjeçar i cili dyshohet se ka plagosur një 15 vjeçar me mjet prerës. Blutë njoftojnë se 15-vjeçari është paraqitur për mjekim në Spitalin e Pogradecit....

Plagosi 15-vjeçarin me mjet prerës, ndalohet nga policia 17-vjeçari në Pogradec

para 11 muajve - Albeu

Një 17-vjeçar është shoqëruar nga policia në Pogradec, pasi plagosi me mjet prerës një 15-vjeçar. Ky i fundit ka shkuar për mjekim në spitalin e Pogradecit, por ende nuk dihet gjendja e tij. Njoftimi i...

Sherr me thika mes dy të rinjve, plagoset një 15-vjeçar, kapet autori

para 11 muajve - Panorama

Një 15-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë si pasojë një konflikti me një 17-vjeçar. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në Pogradec, ku dy të rinjtë janë konfliktuar fizikisht, më pas sherri ka degjeneruar...

Plagosi me mjet prerës gjatë një konflikti 15-vjeçarin, arrestohet nga policia autori i dyshuar

para 11 muajve - ABC News

Një 17 vjeçar ka plagosur me mjet prerës një 15 vjeçar si pasojë e një konflikti. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Pogradecit rreth orës 18:15. Ndërs bëhet me dije se 15 vjeçari është nën kujdesin e mjekëve...

Emri/ Plagosi me thikë gjatë një konflikti 15-vjeçarin, arrestohet nga policia autori i dyshuar

para 11 muajve - Java News

Një 17 vjeçar ka plagosur me mjet prerës një 15 vjeçar si pasojë e një konflikti. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Pogradecit rreth orës 18:15. Ndërs bëhet me dije se 15 vjeçari është nën kujdesin e mjekëve...

Përplasje fizike mes të miturve në Pogradec/ Plagoset me thikë 15-vjeçari, “mollë sherri” dyshohet një vajzë

para 11 muajve - Bild

Një plagosje me thikë mes të miturve ka ndodhur në qytetin e Pogradecit. Një 15-vjeçar ka shkuar për mjekim në spitalin e qytetit, ku dyshohet se është plagosur nga 17 vjeçari me iniciale N.M, pas një...

Sherri për një vajzë, plagoset me thikë 15-vjeçari

para 11 muajve - Zyrtare

Një plagosje me thikë ka ndodhur rreth orës 18:15 në Pogradec. Mësohet se një 15-vjeçar është plagosur me thikë nga një 17-vjeçar gjatë një konflikti fizik. Policia njofton se ka shoqëruar në komisariat...

Sherri për një vajzë, plagoset me thikë 15-vjeçari

para 11 muajve - Epoka e Re

Një plagosje me thikë ka ndodhur rreth orës 18:15 në Pogradec. Mësohet se një 15-vjeçar është plagosur me thikë nga një 17-vjeçar gjatë një konflikti fizik. Policia njofton se ka shoqëruar në komisariat...

Plagosi 15-vjeçarin me mjet prerës, ndalohet nga policia 17-vjeçari në…

para 11 muajve - Zyrtare

Një 17-vjeçar është shoqëruar nga policia në Pogradec, pasi plagosi me mjet prerës një 15-vjeçar. Ky i fundit ka shkuar për mjekim në spitalin e Pogradecit, por ende nuk dihet gjendja e tij. Njoftimi i...

“Ik bli cigare”/ 27 goditje me thikë pronarit të lokalit, si dy autorët arritën të largonin shoqëruesin e tij! 47-vjeçari i gjakosur doli jashtë të kërkojë ndihmë…

para 11 muajve - Panorama

Një 41-vjeçar është masakruar me thikë tri ditë më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, ndërsa policia e ka mbajtur të fshehur ngjarjen. Eder Dorzi, u sulmua plot 27 herë me thikë mesditën e së shtunës...

LAJM I FUNDIT/ Plagosi me mjet prerës një 15-vjeçar në Pogradec, Policia kap autorin e ngjarjes

para 11 muajve - FaxWeb

Njoftimi policisë: Pogradec/Plagosi me mjet prerës gjatë një konflikti një 15-vjeçar, kapet dhe shoqërohet nga Policia autori i dyshuar i ngjarjes. Më datë 24.01.2023, rreth orës 18:15, në Spitalin e Pogradecit,...

Ekskluzive/ Rrezikon të paralizohet, 41-vjeçari qëllohet 27 herë me thikë n...

para 11 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në një nga lokalet e Bllokut, ku një 41-vjeçar është masakruar me thikë duke u qëlluar 27 herë nga dy persona të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

40-vjeçari plagoset me thikë, në kërkim dy shokët e tij

para 11 muajve - Klan

40-vjeçari plagoset me thikë, në kërkim dy shokët e tij Eder Dorzi në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës, ngjarja në një lokal në ish-Bllok Ky është 40-vjeçari Eder Dorzi, i cili mbeti i plagosur rëndë...

U godit 27 herë me thikë, flet 41-vjeçari: Pasi shoku iku të blinte cigare ata nisën të më sulmonin

para 11 muajve - Gazeta Tema

Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me masakrimin me thikë të një 41-vjeçarit Eder Dorzi në një lokal në Tiranë. Ngjarja ndodhi 3 ditë më parë, në një lokal në Bllok ndërsa u mbajt e fshehur nga policia....

Si ndodhi masakrimi me thikë i 40-vjeçarit në lokalin në ish-Bllok, dy persona iu afruan në tavolinë dhe i kërkuan shokut të të plagosurit…

para 11 muajve - Panorama

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në një lokal në ish Bllok, ku një 40 vjeçar është masakruar me 27 goditje thike nga dy persona. Gazetari i Panorama TV bën me dije se dy autorët...

U godit 27 herë me thikë/ “I njoh autorët”, 41-vjeçari i plagosur në mes të...

para 11 muajve - BalkanWeb

Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me masakrimin me thikë të një 41-vjeçari në një lokal në Tiranë. Ngjarja ndodhi 3 ditë më parë, në një lokal në Bllok, ndërsa u mbajt e fshehur nga policia. Gazetari...

Plagosën me thikë një 40-vjeçar, shpallen në kërkim dy të rinj në Tiranë

para 11 muajve - Telegrafi

Policia në Tiranë ka shpallur në kërkim dy të rinj në Tiranë të cilët kanë plagosur me thikë një 40-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në rrugën “Vaso Pasha”, në kryeqytet ndërsa në kërkim u shpallën...

Kush është 40-vjeçari që u masakrua me thikë në ish-Bllok, i arrestuar për shfrytëzim prostitucioni në Itali

para 11 muajve - Gazeta Tema

Personi që shihni në foto është Eder Dorzi, i cili u masakrua me thikë 3 ditë më parë, teksa ishte në një lokal në ish-Bllok duke pirë kafe. 40-vjeçari ishte në tavolinë, kur dy persona iu afruan dhe qe...

Sherri në ish-Bllok/ 40-vjeçari plagoset me thikë, identifikohen autorët

para 11 muajve - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e shtunë në një lokal në zonën e ish-Bllokut. Eder Dorzi, 40 vjeç është plagosur me thikë nga dy persona, të cilët është identifikuar si M. Hoxha dhe E.H. dhe ndodhen...

Sarandë/ Plagosje me thikë në lokal, i lënduar një 43-vjeçar, autori në kërkim

para 11 muajve - Top Channel

Një plagosje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në një lokal në Sarandë. Mësohet se një 38-vjeçar E.G., ka sulmuar me thikë 43-vjeçarin S.N., për shkak të motiveve të dobëta duke lënë këtë...

Sherri në ish-Bllok/ 41-vjeçari qëllohet 57 herë me thikë, identifikohet autori

para 11 muajve - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e shtunë në një lokal në zonën e ish-Bllokut. Eder Dorzi, 41 vjeç është plagosur 57 herë me thikë nga një person tjetër, i cili është idenfitikuar si M. Hoxha dhe ndodhet...

Plagoset me thikë 43-vjeçari në Sarandë, shpallet në kërkim autori

para 11 muajve - Ditari.mk

Një 43-vjeçar është plagosur me thikë këtë të martë në Sarandë. Policia bën me dije se ai është qëlluar nga një 38-vjeçar për motive të dobëta. I plagosur është dërguar në spital ndërsa autori që u largua...

Sherr në mes të lokalit, plagoset me thikë 43-vjeçari në Sarandë, në kërkim...

para 11 muajve - BalkanWeb

Një 43-vjeçar është plagosur sot me thikë. Ngjarja ndodhi në ambientet e një lokali në Sarandë. Burime zyrtare bënë me dije se shtetasi me inicialet E. G., 38 vjeç, për motive të dobëta, ka goditur me...

Sherr në mes të lokalit në Sarandë, një i plagosur

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 43-vjeçar është plagosur sot me thikë në ambientet e një lokali në Sarandë. “Mëngjesit e sotëm, në ambientet e një lokali në Sarandë, dyshohet se shtetasi E. G., 38 vjeç, për motive të dobëta, ka goditur...

40-vjeçari u masakrua me thikë në “Bllok”, reagon policia: Ja përse nuk u bë publike

para 11 muajve - Gazeta Express

3 ditë më parë, në një nga lokalet e ish-Bllokut, një 40-vjeçar është masakruar me thikë duke u qëlluar disa herë nga dy persona. Ngjarja nuk u përmend nga policia deri ditën e sotme. Lexo Edhe: Në reagimin...

Plagoset me thikë në lokal një 43-vjeçar në Sarandë

para 11 muajve - Klan

Plagoset me thikë në lokal një 43-vjeçar në Sarandë Mëngjesit e sotëm, në ambientet e një lokali në Sarandë, dyshohet se shtetasi E. G., 38 vjeç, për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë),...

Plagosja e 40-vjeçarit në një lokal në Tiranë, policia shpall në kërkim 2 persona

para 11 muajve - Klan

Plagosja e 40-vjeçarit në një lokal në Tiranë, policia shpall në kërkim 2 persona Një person mbeti i plagosur me thikë 3 ditë më parë në një lokal në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Ai është Eder Dorzi,...

Sherr me thikë në Sarandë, plagoset 43-vjeçari

para 11 muajve - Bota Sot

Një sherr me thikë është regjistruar ditën e sotme në Sarandë. Policia thotë se se një 43-vjeçar është plagosur për motive të dobëta, ndërsa agresori është shoqëruar në Polici ku dhe po pyetet për rrethanat....

Sherr me thikë në një lokal në Sarandë, lëndohet 43-vjeçari, në kërkim autori

para 11 muajve - Albeu

Plagosi me mjet prerës (thikë) një shtetas, shpallet në kërkim 38-vjeçari. Vijon intesivisht puna për kapjen e tij. Mëngjesit e sotëm, në ambientet e një lokali në Sarandë, dyshohet se shtetasi E. G.,...

40-vjeçari u plagos me thikë 3 ditë më parë, reagon policia e Tiranës: Nuk e fshehëm ngjarjen, por për arsye hetimi…

para 11 muajve - Albeu

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me plagosjen e 40-vjeçarit tre ditë më parë në një nga lokalet e Bllokut. Ngjarja nuk ishte bërë publike nga policia, ndërsa rasti u mësua vetëm ditën e sotme nga...

Detaje të reja nga ngjarja ku u godit 27 herë me thikë 40-vjeçari/ Dy persona i kërkuan shokut të të plagoasurit t’iu blente cigare dhe…

para 11 muajve - FaxWeb

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në një lokal në ish Bllok, ku një 40 vjeçar është masakruar me 27 goditje thike nga dy persona. Bëhet me dije se dy autorët që policia i ka...

Sherr në një lokal në Sarandë, plagoset me thikë 43-vjeçari. Policia vihet në ndjekje të autorit

para 11 muajve - Panorama

Një plagosje me thikë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një lokal në Sarandë. Policia bën me dije se një 38-vjeçar ka qëlluar në drejtim të shtetasin S. N., 43 vjeç, i cili ndodhet në spital, në kujdesin...

Masakrimi me 27 goditje thike në një lokal në ish-Bllok, policia del me sqarim. Kush janë dy personat e shpallur në kërkim (emrat)

para 11 muajve - Panorama

Policia e Tiranës ka dalë me sqarim në lidhje me lajmin e publikuar në media, se një 40-vjeçar, Eder Dorzi, ishte masakruar me 27 goditje thike në një lokal në ish Bllok. Policia sqaron se nga hetimet,...

Sherr me thikë në Sarandë, plagoset 43-vjeçari

para 11 muajve - ABC News

Një sherr me thikë është regjistruar ditën e sotme në Sarandë. Policia thotë se se një 43-vjeçar është plagosur për motive të dobëta, ndërsa agresori është shoqëruar në Polici ku dhe po pyetet për rrethanat....

Plagoset me thikë 43-vjeçari në Sarandë, shpallet në kërkim autori

para 11 muajve - Vizion Plus

Një 43-vjeçar është plagosur me thikë këtë të martë në Sarandë. Policia bën me dije se ai është qëlluar nga një 38-vjeçar për motive të dobëta. I plagosur është dërguar në spital ndërsa autori që u largua...

Plagosja me thikë e 41-vjeçarit në ‘bllok’/ Reagon Policia: Nuk e kemi bërë publike për arsye hetimi

para 11 muajve - Vizion Plus

Policia e Tiranës ka reaguar për një ngjarje të publikuar nga mediat ku 40-vjeçari Eder Dorzi është plagosur rëndë me mjet prerës në zonën e ‘Bllokut’ në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur të shtunën, 21 janar...

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ 41-vjeçari i njohur në botën e krimit plagoset rëndë, policia asnjë reagim

para 11 muajve - Vizion Plus

Një plagosje e rëndë ka ndodhur ditën e shtunë në zonën e ish-Bllokut. Një 41 vjeçar është qëlluar disa herë me thikë nga dy persona të tjerë, që tashmë janë në kërkim nga policia. Plagosja ka ndodhur...

Plagosja me thikë e 40-vjeçarit, policia: Nuk e fshehëm ngjarjen, por për arsye hetimi…

para 11 muajve - Albeu

Sqarim Në lidhje me një lajm të publikuar në media, për një shtetas të plagosur me mjet prerës, në një lokal, në rrugën “Vaso Pasha”, ju sqarojmë se ngjarja nuk është fshehur, por për arsye hetimi, me...

Burri qëllohet 27 herë me thikë nga dy persona në lokal te ‘Blloku’ në Tiranë

para 11 muajve - NOA

Tiranë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në një lokal në Tiranë, ku një 41-vjeçar është qëlluar 27 herë nga dy persona të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00 të drekës të së...

Plagosën me thikë 40-vjeçarin, shpallen në kërkim dy të rinj në Tiranë

para 11 muajve - Arbresh

Policia në Tiranë ka shpallur në kërkim dy të rinj në Tiranë të cilët kanë plagosur me thikë një 40-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në rrugën “Vaso Pasha”, në kryeqytet ndërsa në kërkim u shpallën...

VIDEO: 41-vjeçari masakrohet në mes të ditës në Bllok, qëllohet 27 herë me thikë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në një nga lokalet e Bllokut, ku një 41-vjeçar është masakruar me thikë duke u qëlluar 27 herë nga dy persona të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

E rëndë në Tiranë! 41-vjeçari i njohur në botën e krimit qëllohet 27 herë me thikë, policia asnjë reagim

para 11 muajve - Java News

Një plagosje e rëndë ka ndodhur ditën e shtunë në zonën e ish-Bllokut. Një 41 vjeçar është qëlluar 27 herë me thikë nga dy persona të tjerë, që tashmë janë në kërkim nga policia. Plagosja ka ndodhur në...

Ekskluzive/ 41-vjeçari qëllohet 27 herë me thikë në mes të ditës në një lok...

para 11 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në një nga lokalet e Bllokut, ku një 41-vjeçar është masakruar me thikë duke u qëlluar 27 herë nga dy persona të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

41-vjeçari qëllohet 27 herë me thikë në mes të ditës në një lokal Bllok, ngjarja fshihet nga policia

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në një nga lokalet e Bllokut, ku një 41-vjeçar është masakruar me thikë duke u qëlluar 27 herë nga dy persona të paidentifikuar.

PAMJET E RËNDA/ 41-vjeçari masakrohet me 27 goditje thike në një lokal në ish- Bllok, ngjarja fshihet nga policia

para 11 muajve - Panorama

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në një nga lokalet e Bllokut, ku një 41-vjeçar është masakruar me thikë duke u qëlluar 27 herë nga dy persona të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Plagoset me thikë 43-vjeçari në Sarandë, autori në kërkim

para 11 muajve - FaxWeb

Një 43-vjeçar është plagosur sot me thikë në Sarandë Ngjarja ndodhi në ambientet e një lokali në Sarandë. Burime zyrtare bënë me dije se shtetasi me inicialet E. G., 38 vjeç, për motive të dobëta, ka goditur...

Plagosja me thikë në Bllok, policia reagon pas tre ditësh: Ngjarja nuk është bërë publike sepse…

para 11 muajve - FaxWeb

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me plagosjen me thikë që ka ndodhur para tre ditësh në një lokal në zonën e Bllokut. Policia në një njoftim shprehet se kjo ngjarje nuk është bërë publike për arsye...

E rëndë në Tiranë! 41-vjeçari qëllohet 27 herë me thikë në një lokal në Bllok, në gjendje kritike për jetën, policia fsheh ngjarjen

para 11 muajve - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të shtunën e kaluar në zonën e ish bllokut në Tiranë ku një 41-vjeçar është qëlluar 27 herë me thikë teksa ishte në lokal. Ndërkohë policia ka fshehur ngjarjen e rëndë. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK