Arrestohet ish-sportisti shqiptar në Britani, kapet në “shtëpi bari”

para 5 dite - Tetova Sot

Arrestohet ish-sportisti shqiptar në Britani, kapet në “shtëpi bari” (FOTO+EMRI) Një ish-futbollist shqiptar, i identifikuar si Elsion Koka, është arrestuar në Britaninë e Madhe pasi është kapur duke punuar...

Arrestohet ish-futbollisti shqiptar në Britani

para 5 dite - Infokusi

Një ish futbollist shqiptar është arrestuar nga policia britanike pasi është gjentur duke punuar në një “shtëpi bari” në Swansea. Bëhet fjalë për shtetasin Elsion Koka, 26 vjeçari shqiptar, i cili sipas...

Arrestohet ish-sportisti shqiptar në Britani, kapet në “shtëpi bari” (FOTO+EMRI)

para 5 dite - Gazeta Express

Një ish-futbollist shqiptar, i identifikuar si Elsion Koka, është arrestuar në Britaninë e Madhe pasi është kapur duke punuar në një shtëpi të përshtatur për prodhimin e kanabisit. Mësohet se me ndërhyrjen...

La futbollin për të punuar në shtëpi bari, dënohet me 16-muaj burg 26 vjeçari shqiptar në Britani

para 5 dite - Gazeta Tema

Një 26-vjeçar shqiptar është dënuar me 16 muaj burg nga gjykata e Sëansea në Britani të Madhe pasi është kapur më herët duke punuar në një shtëpi bari. Sipas mediave të huaj, bëhet fjalë për shtetasin...

EMRI/ U kap në “shtëpinë e barit”, arrestohet ish-futbollisti shqiptar në Britani

para 5 dite - ABC News

Një ish futbollist shqiptar është arrestuar nga policia britanike pasi është gjentur duke punuar në një “shtëpi bari” në Swansea. Bëhet fjalë për shtetasin Elsion Koka, 26 vjeçari shqiptar, i cili sipas...

La futbollin në Shqipëri për të punuar në në Angli, dënohet me burg ish-lojtari shqiptar

para 5 dite - Bota Sot

Një ish-futbollist shqiptar është arrestuar dhe është dënuar me burg në Angli pasi u gjet nga policia teksa punonte në “shtëpi bari” në Suonsi. Elsion Koka, ish-futbollist i cili deri në vitin 2019 ka...

La futbollin për të punuar në shtëpi bari, dënohet me 16-muaj burg 26 vjeçari shqiptar në Britani! Avokati mbrojtës: U mashtrua nga trafikantët

para 5 dite - Panorama

Një 26-vjeçar shqiptar është dënuar me 16 muaj burg nga gjykata e Sëansea në Britani të Madhe pasi është kapur më herët duke punuar në një shtëpi bari. Sipas mediave të huaj, bëhet fjalë për shtetasin...

Braktisi ëndrrën e futbollit për shtëpinë e barit, arrestohet ish-sportisti...

para 5 dite - BalkanWeb

Një ish-futbollist profesionist nga Shqipëria u kap duke punuar në një shtëpi të përshtatur për prodhimin e kanabisit pasi ky i fundit emigroi drejt Britanisë së Madhe ilegalisht. Kur policia ndërhyri...

U zhgënjye nga ëndërra që pati për futbollin në Shqipëri dhe shkoi në ‘shtëpi bari’, arrestohet ish-sportisti shqiptar në Angli

para 5 dite - NOA

Një ish-futbollist profesionist nga Shqipëria u kap duke punuar në një shtëpi të përshtatur për prodhimin e kanabisit pasi ky i fundit emigroi drejt Britanisë së Madhe ilegalisht. Kur policia ndërhyri...

Arrestohet ish-futbollisti shqiptar në Britani

para 5 dite - Insajderi.org

Një ish futbollist shqiptar është arrestuar nga policia britanike pasi është gjentur duke punuar në një “shtëpi bari” në Swansea. Bëhet fjalë për shtetasin Elsion Koka, 26 vjeçari shqiptar, i cili sipas...

Emri/ Braktisi fushat e blerta për ‘shtëpitë e barit’, arrestohet në Britani ish-futbollisti shqiptar

para 5 dite - Java News

Ish-futbollisti shqiptar, Elsion Koka u arrestua nga policia Britanike duke punuar në një “shtëpi bari” në Swansea. 26-vjeçari shqiptar, sipas mediave në Britaninë e Madhe ishte futur ilegalisht në ishull...

Çfarë fati/ La futbollin në Shqipëri për të punuar në në Angli, ja ku përfundoi tani

para 5 dite - Zyrtare

Një ish-futbollist shqiptar është arrestuar dhe është dënuar me burg në Angli pasi u gjet nga policia teksa punonte në “shtëpi bari” në Suonsi. Elsion Koka, ish-futbollist i cili deri në vitin 2019 ka...

Nga varka në burg, ‘fati i zi’ i 20-vjeçarit shqiptar në Britani

para 6 dite - Klan

Nga varka në burg, ‘fati i zi’ i 20-vjeçarit shqiptar në Britani Vetëm 2 muaj pasi kishte mbërritur në Britani, një 20-vjeçar shqiptar përfundoi pas hekurave. Shkak u bë zbulimi i 200 bimëve kanabisi me...

U kap brenda “shtëpisë së barit”, gjykata britanike dënon shqiptarin (EMRI)

para 6 dite - Gazeta Express

Një 20-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga në Britani, pasi është kapur brenda një ambienti të përshtatur si “shtëpi bari” në zonën e Workington. Mediat britanike shkruajnë se ky është plantacioni i dytë...

Shqiptari arrestohet brenda “shtëpisë së barit”, tregon udhëtimin për në Angli: Mbërrita me gomone dhe humba gjithçka

para 6 dite - Gazeta Express

Një shtetas shqiptar është burgosur pasi u gjend në një banesë me 200 bimë kanabisi me një vlerë të vlerësuar deri në 177,000 £. Shtetasi shqiptar Din Truni u arrestua të shtunën kur u gjetën bimë dhe...

Rrëfeu se mbërriti me gomone dhe humbi gjithçka, arrestohet brenda ‘s...

para 6 dite - BalkanWeb

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar në zonën e Workington në Britani pasi është kapur brenda një ambienti të përshtatur për rritjen e kanabisit. Sipas mediave britanike ky është plantacioni i dytë i...

Shqiptari rrëfen udhëtimin për në Angli: Mbërrita me gomone, humba gjithçka

para 6 dite - ABC News

Një shtetas shqiptar është burgosur pasi u gjend në një banesë me 200 bimë kanabisi me një vlerë të vlerësuar deri në 177,000 £. Shtetasi shqiptar Din Truni u arrestua të shtunën kur u gjetën bimë dhe...

EMRI/ U kap brenda “shtëpisë së barit”, dënohet shqiptari në Britani

para 6 dite - ABC News

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar në zonën e Workington në Britani pasi është kapur brenda një ambienti të përshtatur për rritjen e kanabisit. BBC raporton se i riu shqiptar Din Truni u arrestua të...

Dy muaj më parë mbërriti në Britani me gomone, i riu shqiptar kapet në “shtëpinë e barit”! Dëshmia në polici: Humba gjithçka dhe…

para 6 dite - Panorama

Një i ri shqiptar është dënuar me tetë muaj burg nga autoritetet britanike pasi u kap në një shtëpi bari. BBC raporton se shqiptari Din Truni u arrestua të shtunën pasi u kap në një shtëpi ku po kujdesej...

Shqiptari arrestohet brenda “shtëpisë së barit”, rrëfen udhëtimin për në Angli: Mbërrita me gomone, humba gjithçka

para 6 dite - ABC News

Një shtetas shqiptar është burgosur pasi u gjend në një banesë me 200 bimë kanabisi me një vlerë të vlerësuar deri në 177,000 £. Shtetasi shqiptar Din Truni u arrestua të shtunën kur u gjetën bimë dhe...

“Erdha me gomone dhe humba gjithçka”, gjykata britanike dënon shqiptarin që u kap brenda “shtëpisë së barit” (EMRI)

para 6 dite - Albeu

Një 20-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga në Britani, pasi është kapur brenda një ambienti të përshtatur si “shtëpi bari” në zonën e Workington. Mediat britanike shkruajnë se ky është plantacioni i dytë...

Shqiptari arrestohet brenda “shtëpisë së barit”, tregon udhëtimin për në Angli: Mbërrita me gomone dhe humba gjithçka

para 6 dite - ABC News

Një shtetas shqiptar është burgosur pasi u gjend në një banesë me 200 bimë kanabisi me një vlerë të vlerësuar deri në 177,000 £. Shtetasi shqiptar Din Truni u arrestua të shtunën kur u gjetën bimë dhe...

“Humba gjithçka dhe…”/ Iku në Britani me gomone, i riu shqiptar kapet në “shtëpinë e barit”

para 6 dite - Zyrtare

Një i ri shqiptar është dënuar me tetë muaj burg nga autoritetet britanike pasi u kap në një shtëpi bari. BBC raporton se shqiptari Din Truni u arrestua të shtunën pasi u kap në një shtëpi ku po kujdesej...

EMRI/ U kap brenda “shtëpisë së barit”, dënohet shqiptari në Britani

para 6 dite - Zyrtare

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar në zonën e Workington në Britani pasi është kapur brenda një ambienti të përshtatur për rritjen e kanabisit. BBC raporton se i riu shqiptar Din Truni u arrestua të...

Shqiptari rrëfen udhëtimin për në Angli: Mbërrita me gomone, humba gjithçka

para 6 dite - Zyrtare

Një shtetas shqiptar është burgosur pasi u gjend në një banesë me 200 bimë kanabisi me një vlerë të vlerësuar deri në 177,000 £. Shtetasi shqiptar Din Truni u arrestua të shtunën kur u gjetën bimë dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK