Aksident në Unazën e Madhe të Tiranës, përplasen 2 automjete

para 2 jave - Klan

Aksident në Unazën e Madhe të Tiranës, përplasen 2 automjete Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Unazën e Madhe të Tiranës mbrëmjen e kësaj të marte, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën....

Emrat/ Aksident i rëndë në Fushë-Kuqe, humb jetën një i mitur! Lëndohen disa persona (video)

para 2 jave - Top Channel

Një tjetër aksident fatal ka ndodhur në Laç pranë kryqëzimit të Fushë Kuqës. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, ku si pasojë ka humbur jetën një i mitur dhe janë lënduar disa persona të tjerë....

Shqipëri: Aksident i rëndë në Laç, humb jetën një fëmijë!

para 2 jave - Alsat-M

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, ku si pasojë ka humbur jetën një fëmijë dhe janë lënduar disa persona të tjerë. I riu Endri Toma është përplasur me një automjet me të cilin udhëtonin një çift...

Humb jetën fëmija dy vjeç në një aksident në Shqipëri

para 2 jave - Telegrafi

Një fëmijë ka humbur jetën në një aksident të rëndë automobilistik që ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e Fushë-Kuqes në Kurbin të Shqipërisë. Në aksident janë përfshirë dy automjete me drejtues...

Emrat/ Aksident i rëndë në Fushë-Kuqe, humb jetën një i mitur! Lëndohen disa persona

para 2 jave - Top Channel

Një tjetër aksident fatal ka ndodhur në Laç pranë kryqëzimit të Fushë Kuqës. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, ku si pasojë ka humbur jetën një i mitur dhe janë lënduar disa persona të tjerë....

Aksident tragjik në Fushë-Kuqe, humb jetën fëmija dy vjeçar

para 2 jave - Zhurnal

Rreth orës 18:00, në aksin rrugor dytësor Laç-Fushe Kuqe, në vendin e quajtur ” Kryqëzimi i Fushe Kuqes”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. T. me automjetin me drejtues shtetasin A. R....

Humb jetën fëmija dy vjeç në një aksident në Shqipëri

para 2 jave - Zeri

Një fëmijë ka humbur jetën në një aksident të rëndë automobilistik që ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e Fushë-Kuqes në Kurbin të Shqipërisë. Në aksident janë përfshirë dy automjete me drejtues...

Aksident fatal në Fushë Kuqe, humb jetën një 2-vjeçar, detajet e para

para 2 jave - BalkanWeb

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një të mituri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë Kuqe. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën në kryqëzimin e Fushë Kuqes dhe se ka persona të dëmtuar...

Aksident i rëndë në Fushë Kuqe, humb jetën fëmija dy vjeç

para 2 jave - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë Kuqe, ku për pasojë ka ndërruar jetë një dy vjeçar. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën në kryqëzimin e Fushë Kuqes dhe se ka persona të dëmtuar...

Humb jetën fëmija 2 vjeç në një aksident në Fushë-Kuqe

para 2 jave - Klan

Humb jetën fëmija 2 vjeç në një aksident në Fushë-Kuqe Një fëmijë ka humbur jetën në një aksident të rëndë automobilistik që ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e Fushë-Kuqes në Kurbin. Në aksident...

Aksident i rëndë në Kurbin, humb jetën një 2 vjeçar

para 2 jave - GazetaBlic

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë Kuqe të Kurbinit, ku për pasojë ka ndërruar jetë një dy vjeçar. Policia njofton se rreth orës 18:00, në aksin rrugor dytësor Laç-Fushe Kuqe, në vendin e quajtur...

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, humb jetën një i mitur

para 2 jave - Albeu

Një aksident tragjik ka ndodhur në Fushë-Kuqe. Burime bëjnë me dije se një i mitur ka humbur jetën. Gjithashtu nga përplasja e dy mjeteve, kanë mbetur tëlënduar dy persona. Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit,...

Aksident i rëndë/ Përplasen makinat, humb jetën fëmija 2 vjeç, dy të plagosur (EMRAT)

para 2 jave - Panorama

Një fëmijë 2 vjeç ka humbur jetën pasditen e sotme në një aksident të rëndë që ka ndodhur në zonën e Fushë Kuqes në Kurbin, ndërsa kanë mbetur të plagosur edhe dy persona te tjere. Mësohet se në aksident...

Aksident në Kurbin/ Përplasen dy makina, humb jetën fëmija dy vjeç

para 2 jave - Vizion Plus

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Fushë-Kuqes në Kurbin. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Paraprakisht mësohet se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën...

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, humb jetën një fëmijë dyvjeçar

para 2 jave - NOA

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë Kuqe. Për shkak të këtij aksidenti tragjik ka ndërruar jetë një fëmijë dyvjeçar. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. Ngjarja ndodhi rreth orës...

Aksident i rëndë në Fushë Kuqe, humb jetën një dy vjeçar

para 2 jave - ABC News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë Kuqe, ku për pasojë ka ndërruar jetë një dy vjeçar. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. vijon…

Shqipëri: Aksident i rëndë në Laç, humb jetën një fëmijë!

para 2 jave - Tetova Sot

Një tjetër aksident fatal ka ndodhur në Laç pranë kryqëzimit të Fushë Kuqës. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, ku si pasojë ka humbur jetën një fëmijë dhe janë lënduar disa persona të tjerë. I...

I riu humbi jetën duke kaluar rrugën në Elbasan, aksidenti i përsëritur në unazën e qytetit

para 2 jave - Top Channel

Një djalë 20-vjeçar gjeti vdekjen mbrëmjen e së hënës në një aksident teksa tentoi të kaloje aksin nacional Elbasan-Librazhd. Kjo dalje këmbësorësh e cila lidh lagjen e Krastës me pjesën tjetër të qytetit...

Përplasen dy automjete në Rrugën e Arbrit, lëndohen dy drejtuesit

para 2 jave - Top Channel

Një aksident me pasojë lëndimin e dy personave ka ndodhur mesditën e kësaj të marte në Rrugën e Arbrit. Mësohet se në aksident janë përfshirë automjeti me drejtues J. A., 34 vjeç, dhe automjeti me drejtuese...

Aksident në Rrugën e Arbrit, përplasen dy automjete, plagosen dy shoferët

para 2 jave - BalkanWeb

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në Rrugën e Arbrit. Sipas informacioneve paraprake, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen...

Përplasen dy makina në Rrugën e Arbrit

para 2 jave - Gazeta Express

2 makina janë përplasur në Rrugën e Arbrit. “ Më datë 24.01.2023, në Rrugën e Arbrit, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen D. M., 38 vjeçe”...

Aksident në Rrugën e Arbrit, lëndohen dy drejtuesit e mjeteve

para 2 jave - Albeu

Një aksident ka ndodhur sot në rrugën e Abrit, ku janë përplasur dy mjete. Nga aksidenti, kanë mbetur të lënduar dy drejtuesit J. A., 34 vjeç dhe D. M., 38 vjeçe. Grupi hetimor po punon për sqarimin e...

Aksident në Rrugën e Arbrit, lëndohen dy persona

para 2 jave - GazetaBlic

Dy persona kanë mbetur të plagosur këtë të martë në Rrugën e Arbrit pas përplasjes së dy automjeteve. Policia bën të ditur se në aksident janë përfshirë makinat me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç dhe...

Aksident në Rrugën e Arbrit, përplasen dy automjete, plagosen dy shoferët

para 2 jave - Bota Sot

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në Rrugën e Arbrit. Sipas informacioneve paraprake, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen...

Përplasen dy automjete në Rrugën e Arbrit, lëndohen dy drejtuesit

para 2 jave - Bota Sot

“Tiranë/Informacion paraprak, Më datë 24.01.2023, në Rrugën e Arbrit, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen D. M., 38 vjeçe. Si pasojë e aksidentit...

Aksident në Rrugën e Arbrit, dy makina përplasen me njëra-tjetrën! Dy drejtuesit e mjeteve dërgohen në spital

para 2 jave - Panorama

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në Rrugën e Arbrit ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Sipas policisë së Tiranës, dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë mbetën të plagosur drejtuesit...

Aksident në “Rrugën e Arbrit’, përplasen dy automjete

para 2 jave - ABC News

Një aksident rrugor është shënuar ditën e sotme në “Rrugën e Arbrit”. Policia bën me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa kanë mbetur të plagosur drejtuesit e tyre. Të plagosurit janë...

Aksident i rëndë në Fushë Kuqe, humb jetën një 2-vjeçar, detajet

para 2 jave - Java News

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në zonën e Fushë-Kuqes. Për pasojë ka humbur jetën një fëmijë 2 vjeçar. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. Ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes. Vijon… /e.d

Aksidenti i pazakontë/ Si shpëton për fije të perit gruaja, po hipte në makinë kur një automjet vjen me shpejtësi dhe… Përfundon e shtrirë në tokë

para 2 jave - Panorama

Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e së hënës në një nga lagjet e qytetit të Lezhës. Aksidenti mund të kishte pasoja fatale sa i përket forcës së përplasjes së tre automjeteve. Aksidenti i frikshëm...

Tragjike, humb jetën fëmija 2 vjeç në një aksident në Fushë-Kuqe

para 2 jave - Zyrtare

Një fëmijë ka humbur jetën në një aksident të rëndë automobilistik që ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e Fushë-Kuqes në Kurbin. Në aksident janë përfshirë dy automjete me drejtues E.T. dhe A.R....

Aksident në Rrugën e Arbrit, lëndohen dy persona

para 2 jave - Infokusi

Dy persona kanë mbetur të plagosur këtë të martë në Rrugën e Arbrit pas përplasjes së dy automjeteve. Policia bën të ditur se në aksident janë përfshirë makinat me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç dhe...

LAJM I FUNDIT/ Aksident tragjik në Fushë-Kuqe, humb jetën fëmija dy vjeçar

para 2 jave - FaxWeb

Kurbin/Informacion paraprak Rreth orës 18:00, në aksin rrugor dytësor Laç-Fushe Kuqe, në vendin e quajtur ” Kryqëzimi i Fushe Kuqes”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. T. me automjetin...

Aksidentohen dy automjete në Rrugën e Arbrit , plagosen dy persona

para 2 jave - FaxWeb

Dy automjete janë përplasur në Rrugën e Arbrit ditën e sotme. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar dy drejtuesit e mejeteve të cilët janë J.A.34 vjeç dhe D.M. 38vjeçe. Të dy ndodhen në spital jashtë rrezikut...

Përplasi këmbësorin dhe u lagua nga vendngjarja, humb jetën 20-vjeçari në Elbasan

para 2 jave - Ina

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:25 një makinë ka përplasur një këmbësor rreth 20 vjeç në unazën e qytetit në Elbasan. Shoferi është larguar nga vendngjarja, ndërsa këmbësori ka humbur jetën rrugës për...

Përplasi këmbësorin dhe u lagua nga vendngjarja, humb jetën 20-vjeçari në Elbasan

para 2 jave - Telegrafi

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:25 një makinë ka përplasur një këmbësor rreth 20 vjeç në unazën e qytetit në Elbasan. Shoferi është larguar nga vendngjarja, ndërsa këmbësori ka humbur jetën rrugës për...

Del foto e 20-vjeçarit që u aksidentua me vdekje mbrëmjen e kaluar në Elbasan

para 2 jave - NOA

Cërrik- Publikohet foto e Fiori Sula, 20 vjeçarit që u përplas për vdekje mbrëmjen e kaluar në unazën jugore të Elbasanit. Një mjet, ende i pa identifikuar, përplasi të riun dhe u largua nga vendi i ngjarjes....

Aksident në Elbasan/ Makina përplas për vdekje 20-vjeçarin dhe largohet nga vendngjarja

para 2 jave - Ditari.mk

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:25, në unazën e qytetit të Elbasanit. Një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar këmbësorin me iniciale F.S., rreth 20 vjeç,...

Humbi jetën në lule të rinisë, foto e 20-vjeçarit që u përplas për vdekje nga një makinë, autori në arrati

para 2 jave - FaxWeb

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Elbasan ku një 20 vjeçar humbi jetën. Ngjarja ndodhi mbrëmjën e djeshme ku një shtetas i paidentifikuar perplasi me automjet këmbësorin Fiori Sula, 20 vjeç, në qytetin...

Përplasi këmbësorin dhe u lagua nga vendngjarja, humb jetën 20-vjeçari në Elbasan

para 2 jave - Arbresh

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:25 një makinë ka përplasur një këmbësor rreth 20 vjeç në unazën e qytetit në Elbasan. Shoferi është larguar nga vendngjarja, ndërsa këmbësori ka humbur jetën rrugës për...

Përplasi këmbësorin dhe u lagua nga vendngjarja, humb jetën 20-vjeçari në Elbasan

para 2 jave - Lajm

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:25 një makinë ka përplasur një këmbësor rreth 20 vjeç në unazën e qytetit në Elbasan. Shoferi është larguar nga vendngjarja, ndërsa këmbësori ka humbur jetën rrugës për...

Makina përplas 20 vjeçarin në Elbasan, ndërron jetë rrugës për në spital

para 2 jave - Zyrtare

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Një 20-vjeçar është përplasur nga një makinë dhe për pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Policia po punon për zbardhjen...

Aksident në Elbasan/ Makina përplas për vdekje 20-vjeçarin dhe largohet nga vendngjarja

para 2 jave - Bild

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:25, në unazën e qytetit të Elbasanit. Një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar këmbësorin me iniciale F.S., rreth 20 vjeç,...

Makina aksidenton për vdekje 20-vjeçarin, autori largohet nga vendngjarja

para 2 jave - Top Channel

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku një 20-vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga makina. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:25 në unazën e qytetit. Pasi përplasi të riun, autori...

“Ma la vëllain të vdekur në rrugë si pulë dhe u largua”, familja kërkon drejtësi

para 2 jave - Klan

“Ma la vëllain të vdekur në rrugë si pulë dhe u largua”, familja kërkon drejtësi Një 53-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë mbrëmjen e 22 Dhjetorit 2022 në aksin rrugor Peqin – Elbasan pranë fshatit...

Makina aksidenton për vdekje 20-vjeçarin, autori largohet nga vendngjarja

para 2 jave - Top Channel

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Elbasan, aty ku një 20-vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga makina. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ndërsa autori ende i paidentifikuar është...

EMRI/ E përplasi me makinë dhe u largua nga vendngjarja, ndërron jetë rrugë...

para 2 jave - BalkanWeb

Një 20-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Gazetari Fatmir Popja raporton se bëhet fjalë për shtetasin Fiori Sula, ndërsa mësohet se shoferi i automjetit, pasi ka përplasur të...

Aksident në Elbasan, makina përplas për vdekje 20-vjeçarin

para 2 jave - Gazeta Express

Më datë 23.01.2023, rreth orës 21:25, në unazën e qytetit, një automjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar, këmbësorin shtetasin F. S., rreth 20 vjeç, dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Si pasojë...

Aksident me vdekje, këmbësori humb jetën ndërsa shoferi ia mbath nga vendngjarja

para 2 jave - Klan

Aksident me vdekje, këmbësori humb jetën ndërsa shoferi ia mbath nga vendngjarja Një mjet ka përplasur një këmbësor në kryqëzimin e Krastës në Unazën jugore të Elbasanit. Mjeti është larguar menjëherë...

Identifikohet 20-vjeçari i aksidentuar me vdekje në Elbasan. Emri

para 2 jave - NOA

Identifikohet i riu që u përplas për vdekje nga një mjet në unazën jugore të Elbasanit. Ai është Fiori Sula 20 vjeç. Aksidenti ndodhi rreth orës 21:25, në unazën e qytetit. Një automjet ende i paidentifikuar,...

Aksident në Elbasan/ Makina përplas për vdekje 20-vjeçarin dhe largohet nga vendngjarja

para 2 jave - Vizion Plus

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:25, në unazën e qytetit të Elbasanit. Një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar këmbësorin me iniciale F.S., rreth 20 vjeç,...

Emri/ Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 20-vjeçarin

para 2 jave - Bota Sot

Një 20-vjeçar është përplasur nga një makinë në qytetin e Elbasanit dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Sipas burimeve për Panorama.al, ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit tek vendi ku po kryhen punime...

EMRI/ Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 20-vjeçarin dhe largohet me shpejtësi! Pamje nga vendngjarja

para 2 jave - Panorama

Një 20-vjeçar është përplasur nga një makinë në qytetin e Elbasanit dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Sipas burimeve për Panorama.al , ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, tek vendi ku po kryhen punime...

Makina përplas 20 vjeçarin në Elbasan, ndërron jetë rrugës për në spital

para 2 jave - ABC News

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Një 20-vjeçar është përplasur nga një makinë dhe për pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Policia po punon për zbardhjen...

Aksident në Elbasan, humb jetën 20-vjeçari

para 2 jave - Albeu

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Elbasan. Burime për AlbEu bëjnë me dije se një mjet ka përplasur një djalë 20-vjeçar, i cili për shkak të lëndimeve, ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur në...

EMRI/ Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 20-vjeçarin

para 2 jave - Panorama

Një 20-vjeçar është përplasur nga një makinë në qytetin e Elbasanit dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Sipas burimeve për Panorama.al , ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit tek vendi ku po kryhen punime...

Aksident me vdekje në Elbasan. Makina përplas këmbësorin në unazën jugore të qytetit

para 2 jave - NOA

Elbasan- Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes në qytetin e Elbasanit. Mjeti ka përplasur një këmbësor në unazën jugore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Kalimtarë të rastësishëm...

Video/ Pamjet nga aksidenti i trefishtë në Lezhë, makina me shpejtësi hedh në ajër dy mjete

para 2 jave - Top Channel

Top Channel ka siguruar pamjet nga aksidentit të trefishtë që ndodhi këtë të hënë pasdite në Lezhë. Kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur një makinë vjen me shpejtësi dhe në një kryqëzim përplas një...

Dalin pamjet, momenti kur ndodh aksidenti i trefishtë në Lezhë (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

Pamjet që shihni më poshtë janë nga aksidenti i trefishtë në Lezhë. Ngaaksidenti që ka ndodhur në lagjen “Gurra”, një person ka mbetur i lënduar rëndë dhe është dërguar në spitalin e Lezhës. Policia ka...

Dalin pamjet, momenti kur ndodh aksidenti i trefishë në Lezhë (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

Pamjet që shihni më poshtë janë nga aksidenti i trefishtë në Lezhë. Ngaaksidenti që ka ndodhur në lagjen “Gurra”, një person ka mbetur i lënduar rëndë dhe është dërguar në spitalin e Lezhës. Policia ka...

Video/ Pamjet nga aksidenti i trefishtë në Lezhë, makina me shpejtësi hedh në ajër dy mjete

para 2 jave - Top Channel

Top Channel ka siguruar pamjet nga aksidentit të trefishtë që ndodhi këtë të hënë pasdite në Lezhë. Kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur një makinë vjen me shpejtësi dhe në një kryqëzim përplas një...

Momenti i aksidentit/ Të tre automjetet në shkelje të rregullave. Shikoni si ndodhi përplasja e frikshme (VIDEO)

para 2 jave - Panorama

Panorama.al ka siguruar momentin e aksidentit në Lezhë, ku dy persona mbetën të plagosur. Në aksident janë përfshirë tre automjete. Ndërkohë në pamje duket një makinë e parkuar, një tjetër që tenton të...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Lezhë/ Makina me shpejtësi, përplaset me...

para 2 jave - BalkanWeb

Këto janë pamjet e frikshme të aksidentit që ndodhi pasditen e sotme në Lezhë, ku mbeti i plagosur shtetasi Bardhok Marku. Në pamjet e kamerave të një objekti pranë vendit ku ndodhi aksidenti të siguruara...

VIDEO/ Me shpejtësi ‘”skëterrë”, momenti kur makina merr përpara dy mjetet në Lezhë

para 2 jave - ABC News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Pamjet që shihni më poshtë, vijnë nga momenti i aksidentit të frikshëm në lagjen “Gurra” të Lezhës. Siç...

Emri/ Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 20 vjeçarin! Drejtuesi i automjetit largohet

para 2 jave - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Elbasanit ku një makinë ka përplasur 20 vjeçarin Fiori Sula ndërkohë që ky i fundit po kalonte rrugën. I riu nuk mundi t’i mbijetonte...

Aksident i trefishtë në Lezhë, transportohet drejt spitalit një i plagosur

para 2 jave - Top Channel

Një aksident e trefishte ka ndodhur në hyrje të Lezhës në aksin e vjetër Lezhë Manati. 3 automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar në...

Aksident i trefishtë në Lezhë/ Plagoset shoferi, transportohet në spital

para 2 jave - Vizion Plus

Një aksident i trefishtë është regjistruar ditën e sotme  në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Gurra”, ndërsa nga përplasja e tre automjeteve është plagosur njëri nga shoferët. Ai është dërguar menjëherë...

VIDEO/ Aksidenti i frikshëm në Lezhë: Përplasen 3 makina, njëra e kthyer përmbys në mes të rrugës! 2 të plagosur në spital

para 2 jave - Java News

Report Tv ka siguruar videon e aksidentit të ndodhur në orën 17:00 të pasdites së të hënës në kryqëzimin e lagjes “Gurra” në Lezhë. Përmes pamjeve dallohet se shkak i aksidentit janë bërë gabimet nga të...

Përplasen tre automjete në Lezhë, njëra kthehet përmbys

para 2 jave - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në lagjen “Gurra”, ku janë përfshirë 3 automjete. Nga informacionet paraprake mësohet se 2 persona...

Aksident i rëndë në hyrje të Lezhës, përplasen 3 makina. Njëra përmbyset në mes të rrugës

para 2 jave - Klan

Aksident i rëndë në hyrje të Lezhës, përplasen 3 makina. Njëra përmbyset në mes të rrugës Një aksident i trefishtë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lezhës pasditen e kësaj të hëne. Tre automjete janë...

E përplasi me makinë dhe u largua nga vendngjarja, ndërron jetë rrugës për në spital 20-vjeçari

para 2 jave - Zyrtare

Një 20-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Gazetari Fatmir Popja raporton se bëhet fjalë për shtetasin Fiori Sula, ndërsa mësohet se shoferi i automjetit, pasi ka përplasur të...

Aksidentohen tre automjete në Lezhë, një makinë përmbyset, lëndohet dy persona

para 2 jave - NOA

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Gurraj në Lezhë ku janë përplasur tre automjete dhe njëri prej tyre është pëmbysur në rugë. Si pasojë e aksidentit kanë marrë plagë të lehta...

Aksident “i frikshëm” në Lezhë, përplasen tre makina, 2 persona nisen drejt spitalit

para 2 jave - ABC News

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë. 3 makina janë përplasur në Lagjen Gura të Lezhës. Sipas të dhënave nga aksidenti kanë mbetur të lënduar 2 persona të cilët janë dërguar drejt...

LAJM I FUNDIT/ Aksidentoi këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja, humb jetën 20-vjeçari në Elbasan

para 2 jave - FaxWeb

Elbasan/ Informacion paraprak Më datë 23.01.2023, rreth orës 21:25, në unazën e qytetit, një automjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar, këmbësorin shtetasin F. S., rreth 20 vjeç, dhe është larguar...

Aksident i trefishtë në Lezhë, plagoset rëndë një person

para 2 jave - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Gurra”, teksa mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete. Nga informacionet paraprake mësohet se një person...

Aksident i 3-fishtë në Lezhë, përmbyset njëra prej makinave! Lëndohen 2 persona, shihni pamjet

para 2 jave - Panorama

Një aksident i frikshëm është shënuar në lagjen “Gurra” të Lezhës, ku janë përplasur 3 automjete me njëri-tjetrin. Në pamjet e siguruara nga Panorama.al, duket se njëri prej automjeteve është përmbysur...

VIDEO/ Pamjet e frikshme të aksidentit mes tre makinave, gruaja shpëton mrekullisht

para 2 jave - Zyrtare

Këto janë pamjet e frikshme të aksidentit që ndodhi pasditen e sotme në Lezhë, ku mbeti i plagosur shtetasi Bardhok Marku. Në pamjet e kamerave të një objekti pranë vendit ku ndodhi aksidenti të siguruara...

Aksident “i frikshëm” në Lezhë, përplasen tre makina, niset drejt spitalit një nga drejtuesit e automjeteve

para 2 jave - Zyrtare

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë. 3 makina janë përplasur në Lagjen Gura të Lezhës. Sipas të dhënave nga aksidenti kanë mbetur i lënduar drejtuesi i një prej automjeteve, Bardhok...

Aksident i rëndë, përplasen tre makina, dalin detajet nga policia

para 2 jave - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Gurra” në Lezhë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete dhe si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur...

Aksident në rrugën Korçë-Voskopojë, përplasen dy makina

para 2 jave - Gazeta Express

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të hënë në rrugën Korcë-Voskopojë, në afërsi të fshatit Voskop. Behet e ditur se për arsye ende të paditura, dy makina janë përplasur. Ndërsa raportohet se nga përplasja...

Përplasen dy makinë në aksin Korçë-Voskopojë, policia jep detajet

para 2 jave - BalkanWeb

Një aksident është regjistruar në aksin Korçë-Voskopojë, në afërsi të fshatit Voskop. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa raportohet se nga përplasja ka vetëm dëme materiale. Sakaq...

Aksident në rrugën Korçë-Voskopojë, përplasen dy makina

para 2 jave - Albeu

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të hënë në rrugën Korccë-Voskopojë, në afërsi të fshatit Voskop. Për arsye ende të paditura, dy makina janë përplasur. Ndërsa raportohet se nga përplasja ka vetëm dëme...

(VIDEO) Aksidentohen tre automjete në Lezhë, një makinë përmbyset, lëndohet dy persona

para 2 jave - FaxWeb

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Gurraj në Lezhë ku janë përplasur tre automjete dhe njëri prej tyre është pëmbysur në rugë. Si pasojë e aksidentit kanë marrë plagë të lehta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK