Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Koha.net

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë janë vrarë në Ukrainë

para 5 dite - Koha.net

Dy vullnetarë britanikë, të cilët ishin raportuar të zhdukur në Ukrainë janë vrarë, kanë njoftuar familjarët e tyre përmes një deklarate të lëshuar të martën, raportoi “Euroneës”. 48-vjeçari Andreë Bagshaë...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Kallxo

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Top Channel

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Vriten dy britanikë në Ukrainë

para 5 dite - Telegrafi

Britanikët Chris Parry dhe Andrew Bagshaw u vranë ndërsa po përpiqeshin të kryenin evakuime humanitare në Ukrainë. Dyshja kishin udhëtuar në Soledar, në lindje të vendit, duke dalë vullnetarë për t’i ndihmuar...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë, për herë të fundit u panë në…

para 5 dite - Panorama

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Vizion Plus

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - GazetaBlic

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Evropa e Lirë

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Zeri

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - RTK

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Vriten dy britanikë në Ukrainë, po tentonin evakuimin humanitar nga Soledar

para 5 dite - GazetaBlic

Dy shtetas britanikë u vranë ndërsa po tentonin një “evakuim humanitar” nga qyteti ukrainas Soledar, thuhet në një deklaratë të familjes. Chris Parry, 28 vjeç dhe Andrew Bagshaw, 48 vjeç, u raportuan të...

Vriten dy vullnetarë britanikë në Ukrainë

para 5 dite - Albeu

Vullnetari britanik Chris Parry dhe kolegu i tij Andrew Bagshaw janë vrarë ndërsa po tentonin një evakuim humanitar nga Soledar në Ukrainën lindore, tha familja e njërit prej të ndjerëve në një deklaratë...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Infokusi

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Vriten dy britanikë në Ukrainë

para 5 dite - Epoka e Re

Britanikët Chris Parry dhe Andrew Bagshaw u vranë ndërsa po përpiqeshin të kryenin evakuime humanitare në Ukrainë. Dyshja kishin udhëtuar në Soledar, në lindje të vendit, duke dalë vullnetarë për t’i ndihmuar...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - FaxWeb

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Arbresh

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Dy vullnetarë britanikë vriten në Ukrainë

para 5 dite - Pressonline

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

Shkuan si vullnetarë, vriten dy shtetas britanikë në Ukrainë

para 5 dite - Insajderi.org

Vullnetarët britanikë, Chris Parry dhe Andrew Bagshaw, janë vrarë në lindje të Ukrainës, ka raportuar familja Parry. Bagshaw, 47-vjeçar, dhe Parry, 28-vjeçar, janë parë për herë të fundit më 6 janar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK