Shkrirja e Bordit të Transparencës/ Eksperti: Ja çfarë pritet të ndodhë me çmimin e naftës pas 5 shkurtit

më 1.2023 - Bild

Qeveria pritet të marrë një vendim për shkrirjen e bordit të transparencës për karburantet, pas datës 5 shkurt. Afati lidhet me përcaktimin e një çmimi tavan, me të cilin Bashkimi Europian do të blejë...

Bordi i karburanteve do të mbetet në fuqi, Lera: Vijon kontrolli mbi kompanitë pasi ka pasur luhatje çmimesh

më 1.2023 - Gazeta Express

Bordi i karburanteve do të mbetet në fuqi për shkak të luhatjeve të çmimit të karburanteve në tregjet ndërkombëtare. Gjatë diskutimit të aktit normativ të buxhetit drejtori i Politikave Fiskale në Ministrinë...

Shkrirja e Bordit të Transparencës/ Eksperti: Ja çfarë pritet të ndodhë me çmimin e naftës pas 5 shkurtit

më 1.2023 - Bota Sot

Qeveria pritet të marrë një vendim për shkrirjen e bordit të transparencës për karburantet, pas datës 5 shkurt. Afati lidhet me përcaktimin e një çmimi tavan, me të cilin Bashkimi Europian do të blejë...

Shkrirja e Bordit të Transparencës/ Eksperti: Ja çfarë pritet të ndodhë me çmimin e naftës pas 5 shkurtit

më 1.2023 - Vizion Plus

Qeveria pritet të marrë një vendim për shkrirjen e bordit të transparencës për karburantet, pas datës 5 shkurt. Afati lidhet me përcaktimin e një çmimi tavan, me të cilin Bashkimi Europian do të blejë...

Bordi i karburanteve do të funksionojë, Lera: Ka pasur luhatje çmimesh, vijon kontrolli mbi kompanitë

më 1.2023 - ABC News

Bordi i karburanteve do të mbetet në fuqi për shkak të luhatjeve të çmimit të karburanteve në tregjet ndërkombëtare. Gjatë diskutimit të aktit normativ të buxhetit drejtori i Politikave Fiskale në Ministrinë...

Vendimi për “shkrirjen” e Bordit të Transparencës në shkurt; do shikohet reagimi në tregje pas vendimit të BE për naftën ruse

më 1.2023 - Vizion Plus

Qeveria pritet të marrë një vendim për shkrirjen e bordit të transparencës për karburantet, pas datës 5 shkurt. Afati lidhet me përcaktimin e një çmimi tavan, me të cilin Bashkimi Europian do të blejë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK