Policia e Holandës arrestoi një haker që po përpiqej të shiste të dhënat e 9 milionë austriakëve

para 11 muajve - Portalb

Autoritetet Holandeze thanë se kishin arrestuar një haker i cili po përpiqej të shiste të dhënat personale të thuajse çdo qytetari Austriak në Maj të 2020-ës sipas Reuters, raporton PCW . Bëhej fjalë për...

Vodhi të dhënat e miliona njerzve dhe tentoi t’i shesë, arrestohet 25 vjeçari në Holandë

para 11 muajve - Alsat-M

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Holandë, arrestohet 25-vjeçari që shiti të dhënat personale të miliona njer...

para 11 muajve - BalkanWeb

Policia holandeze ka arrestuar një 25-vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerzve dhe tentoi t’i shesë, arrestohet 21 vjeçari në Holandë

para 11 muajve - ABC News

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, pranga “gjeniut” 25-vjeçar

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, në pranga “gjeniu” 21-vjeçar

para 11 muajve - Tetova Sot

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, pranga “gjeniut” 25-vjeçar

para 11 muajve - Infokusi

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, pranga “gjeniut” 21-vjeçar

para 11 muajve - Java News

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, në pranga “gjeniu” 21-vjeçar

para 11 muajve - Zyrtare

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, në pranga “gjeniu” 21-vjeçar

para 11 muajve - Ina

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, në pranga “gjeniu” 21-vjeçar

para 11 muajve - Koha.mk

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

Vodhi të dhënat e miliona njerëzve dhe tentoi t’i shesë, në pranga “gjeniut” 21-vjeçar

para 11 muajve - Koha.mk

Policia holandeze ka arrestuar një 25 vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur dhe ka tentuar të shesë të dhënat personale të dhjetëra milionë njerëzve në mbarë botën. Sipas ministrisë së brendshme, i dyshuari,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK