Ju bie telefoni telefoni në ujë? Ja si ta shpëtoni

më 1.2023 - TV21

Gjithnjë e më shumë njerëz i shfrytëzojnë telefonat mobilë në situata të ndryshme – në det, në pishinë, në banjë. Dhe, ndodh që telefoni rastësisht të bjerë në ujë! Mos u pikëlloni nëse ju ndodhë kjo juve,...

Si ta shpëtoni telefonin që iu ka rënë në ujë?

më 1.2023 - Indeks online

Gjithnjë e më shumë njerëz i shfrytëzojnë telefonat mobilë në situata të ndryshme – në det, në pishinë, në banjë. Dhe, ndodh që telefoni rastësisht të bjerë në ujë! Mos u pikëlloni nëse ju ndodhë kjo juve,...

Ju bie telefoni telefoni në ujë? Ja si ta shpëtoni

më 1.2023 - ABC News

Gjithnjë e më shumë njerëz i shfrytëzojnë telefonat mobilë në situata të ndryshme – në det, në pishinë, në banjë. Dhe, ndodh që telefoni rastësisht të bjerë në ujë! Mos u pikëlloni nëse ju ndodhë kjo juve,...

Si ta shpëtoni telefonin e rënë në ujë

më 1.2023 - Top24

Gjithnjë e më shumë njerëz i shfrytëzojnë telefonat mobilë në situata të ndryshme – në det, në pishinë, në banjë. Dhe, ndodh që telefoni rastësisht të bjerë në ujë! Mos u pikëlloni nëse ju ndodhë kjo juve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK