ASML: Po ndërmerren hapat drejt marrëveshjes për frenimin e eksporteve në Kinë

para 2 muajve - Zhurnal

ASML Holding NV të shtunën deklaroi se kuptoi se ishte bërë përparim drejt një marrëveshjeje midis disa qeverive mbi kufizimet e reja në eksportet e pajisjeve të prodhimit të gjysmëpërçuesve në Kinë. Kompania...

SHBA, Holanda e Japonia me marrëveshje për kufizim të eksportit të çipave në Kinë

para 2 muajve - Koha.net

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë siguruar një marrëveshje me Holandën dhe Japoninë për të kufizuar eksportet e disa makinerive të avancuara të prodhimit të çipave në Kinë në bisedimet që kanë përfunduar...

ASML: Po ndërmerren hapat drejt marrëveshjes për frenimin e eksporteve në Kinë

para 2 muajve - Bota Sot

ASML Holding NV të shtunën deklaroi se kuptoi se ishte bërë përparim drejt një marrëveshjeje midis disa qeverive mbi kufizimet e reja në eksportet e pajisjeve të prodhimit të gjysmëpërçuesve në Kinë. Kompania...

ASML: Po ndërmerren hapat drejt marrëveshjes për frenimin e eksporteve në Kinë

para 2 muajve - Telegrafi

ASML Holding NV të shtunën deklaroi se kuptoi se ishte bërë përparim drejt një marrëveshjeje midis disa qeverive mbi kufizimet e reja në eksportet e pajisjeve të prodhimit të gjysmëpërçuesve në Kinë. Kompania...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK