Jeton Krivanjeva-Zhilla kohë më parë kishte dhuruar 4 banesa për “Jetimat e Ballkanit” (VIDEO)

më 3.2023 - Aktuale

Policia ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Marketing “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup,...

I vrari në Shkup me armë zjarri kishte dhuruar katër banesa për “Jetimat e Ballkanit”

më 3.2023 - Infokusi

Policia ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona...

Jeton Krivanjeva-Zhilla ishte pjesëmarrës në përleshjen e armatosur në “Aleksandar Palace”, katër vite më parë

më 3.2023 - Pa censure

Një nga personat e vrarë nga të shtënat e sontme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit është Jeton Krivanjeva-Zhilla, i cili është i njohur për publikun nga rasti i përleshjes me armë në Aleksander Palace në...

I vrari në Shkup me armë zjarri kishte dhuruar katër banesa për “Jetimat e Ballkanit”

më 3.2023 - Insajderi.org

Policia ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona...

Jeton Krivanjeva-Zhilla kohë më parë kishte dhuruar 4 banesa për “Jetimat e Ballkanit” (VIDEO)

më 3.2023 - Pa censure

Policia ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK