Vrasja e dyfishtë në Çarshi të Shkupit, prokuroria ka siguruar video pamje

para 3 muajve - Shqipmedia

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

Vetura “Audi” e djegur plotësisht, dyshohet se ishte e personave që kryen vrasje të dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - TV21

Ekipi i TV21 sot ishte në vendin ku u gjet e djegur vetura “Audi A6”, e cila dyshohet se është shfrytëzuar nga 5 personat që kryen vrasjen e dyfishtë në një objekt në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell...

Prokuroria ka siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Telegrafi

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

Prokuroria ka siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 mars – Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

Janë siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Shqipmedia

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

LAJMI I FUNDIT/ Sigurohen video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Indeks.mk

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

Prokuroria ka siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Aktuale

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

Vrasja në Shkup: Organet nisin hetimet – kontrollet në detaje

para 3 muajve - Klan Macedonia

PTHP: PO KONTROLLOHEN TË GJITHA KAMERAT, DËSHMITARË JANË THIRRË NË BISEDË INFORMATIVE Prokurorë dhe policë po bëjnë ekpertizë në Orizare të Epërme afër Qarkores së Shkupit ku mbrëmë u dogj vetura me të...

LAJMI I FUNDIT/ Sigurohen video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Opinion.mk

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

LAJMI I FUNDIT/ Sigurohen video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Opinion.mk

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

Prokuroria ka siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Ditari.mk

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

Janë siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - TV21

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

Janë siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Ina

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

Vrasja e dyfishtë në Çarshi të Shkupit, prokuroria ka siguruar video pamje

para 3 muajve - Shenja

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

LAJMI I FUNDIT/ Sigurohen video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Indeks.mk

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

Prokuroria për vrasjen mafioze në Çarshi të Shkupit: Kemi siguruar gjurmë dhe pamje nga kamerat e lokalit dhe qytetit

para 3 muajve - Portalb

Prokurori i Prokurorisë Themelore Publike Shkup sot ka dhënë disa udhëzime në drejtim të pastrimit të incidentit të mbrëmshëm të armatosur në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, në të cilin dy persona humbën...

Janë siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Tetova Sot

Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët, por edhe nga objektet për rreth dhe kamerat e qytetit. “Me urdhër të prokurorit ndaj trupave të të ndjerëve...

Prokuroria ka siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Debat

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

Prokuroria ka siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Redaksia

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

LAJMI I FUNDIT/ Sigurohen video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Lapsi

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

Vrasja e dyfishtë në Çarshi të Shkupit, prokuroria ka siguruar video pamje

para 3 muajve - Fakti Ditor

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë vrarë dy shkupjanët,...

Ekzekutimi i 2 shqiptarëve në Shkup, autorët hynë në lokal të maskuar me të zeza

para 3 muajve - Klan

Ekzekutimi i 2 shqiptarëve në Shkup, autorët hynë në lokal të maskuar me të zeza Dy shqiptarë u ekzekutuan mbrëmjen e djeshme në një atentat të mirëorganizuar në lagjen “Çarshi e vjetër” të Shkupit. Viktimat...

MPB-ja me detaje rreth përleshjes së mbrëmshme ku mbetën të vrarë dy persona

para 3 muajve - Koha.mk

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka dal sot me disa të dhëna rreth përleshjes së armatosur që ndodhi mbrëmë vetëm pak minuta pas orës 20:00 ku mbetën të vrarë dy persona dhe një tjetër i plagosur....

Vrasja e dyfishtë në Shkup/ Foto nga vendi ku është djegur vetura ”Audi”

para 3 muajve - Ina

Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të veshur me të zezë dhe me maska në fytyrë, ndërkaq MPB sot gjithashtu konfirmon se vetura me të cilën po transportoheshin vrasësit është gjetur...

Vrasja e dyfishtë në Shkup/ Foto nga vendi ku është djegur vetura ”Audi”

para 3 muajve - Shqipmedia

Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të veshur me të zezë dhe me maska në fytyrë, ndërkaq MPB sot gjithashtu konfirmon se vetura me të cilën po transportoheshin vrasësit është gjetur...

Vrasja e dyfishtë/ MPB: Dyshohet për përplasje mes dy narko-grupeve

para 3 muajve - Indeks.mk

Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni, këta janë dy të vrarët gjatë incidentit të mbrëmshëm në një lokal në Çarshi të Shkupit. Vrasja ka ndodhur rreth orës 20, ndërkaq në Polici është lajmëruar në ora 20:11...

Janë siguruar video pamje nga vrasja e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Lajm

Nga Prokuroria kanë dhënë indormacione gjatë ditës së sotme për vrasjen e dyfishtë në afërsi të Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se janë siguruar video incizime nga objekti ku janë...

MPB-ja me detaje rreth përleshjes së mbrëmshme ku mbetën të vrarë dy persona

para 3 muajve - Alsat-M

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka dal sot me disa të dhëna rreth përleshjes së armatosur që ndodhi mbrëmë vetëm pak minuta pas orës 20:00 ku mbetën të vrarë dy persona dhe një tjetër i plagosur....

Vrasja e dyfishtë/ MPB: Dyshohet për përplasje mes dy narko-grupeve

para 3 muajve - Opinion.mk

Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni, këta janë dy të vrarët gjatë incidentit të mbrëmshëm në një lokal në Çarshi të Shkupit. Vrasja ka ndodhur rreth orës 20, ndërkaq në Polici është lajmëruar në ora 20:11...

Vrasja në Shkup: Pesë persona me fantoma hyrë në kafene dhe i qëlluan në kokë

para 3 muajve - in7

Pesë persona të veshur me uniforma me fantoma në kokë kanë hyrë në një kafene në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, kanë vënë në shënjestër dy të vrarët dhe i kanë qëlluar në kokë. Dëshmitarë okularë të shkëmbimit...

Krivanjeva i vrarë mbrëmë në Shkup ishte shënjestër 4 vite më parë në “Aleksandar Palace” në Shkup

para 3 muajve - Ina

Një nga personat e vrarë mbrëmë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit është Jeton Krivanjeva, i cili është i njohur edhe për një rast tjetër të një sulmi ndaj tij në vitin 2019 tek hotel “Aleksander Palace”...

MPB me detaje për vrasjen e mbrëmshme në Shkup

para 3 muajve - Ina

Pas vrasjes së dyfishtë mbrëmë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, MPB-ja informoi se pesë persona të maskuar kanë qëlluar në drejtim të J.K. (37) dhe E.I. (28), të cilët kanë vdekur në vendngjarje dhe ndaj...

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e dy shqiptarëve në Shkup: Autorët u hoqën si policë

para 3 muajve - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Çarshinë e Shkupit. Dy shqiptarë janë vrarë ndërsa një është plagosur si pasojë e një sulmi me armë nga persona të maskuar brenda një bar kafeje. Gazetarja...

Detaje të reja nga ngjarja që tronditi mbrëmë Shkupin, dy të ekzekutuarit janë shqiptarë

para 3 muajve - OraInfo

Janë identifikuar shqiptarët e ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Shkup. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenin, të cilët mbrëmë ishin të dy të ulur brenda një bar kafeneje rreth orës...

Vrasja e dyfishtë në Shkup/ Foto nga vendi ku është djegur vetura ”Audi”

para 3 muajve - Klan Macedonia

Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të veshur me të zezë dhe me maska në fytyrë, ndërkaq MPB sot gjithashtu konfirmon se vetura me të cilën po transportoheshin vrasësit është gjetur...

Identifikohen shqiptarët e ekzekutuar në Shkup

para 3 muajve - NOA

Shkup- Janë identifikuar shqiptarët e ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Shkup. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenin, të cilët mbrëmë ishin të dy të ulur brenda një bar kafeneje...

“Pesë persona veshur me të zeza dhe me maska kanë gjuajtur drejt viktimave”, MPB me detaje të reja për vrasjen e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - TV21

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së sotme ka dhënë detaje shtesë nga vrasja e dy persona mbrëmjen e djeshme afër Kalasë së Shkupit, përcjell TV21. Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë...

Policia me detaje të reja për vrasjen mafioze në Çarshi të Shkupit, dyshohet për përplasje mes dy narko-grupeve

para 3 muajve - Portalb

Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni, këta janë dy të vrarët gjatë incidentit të mbrëmshëm në një lokal në Çarshi të Shkupit. Vrasja ka ndodhur rreth orës 20, ndërkaq në Polici është lajmëruar në ora 20:11...

Detaje të reja nga ngjarja që tronditi mbrëmë Shkupin, dy të ekzekutuarit janë shqiptarë

para 3 muajve - Reporteri

Janë identifikuar shqiptarët e ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Shkup. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenin, të cilët mbrëmë ishin të dy të ulur brenda një bar kafeneje rreth orës...

Vrasja e dyfishtë në Shkup/ Foto nga vendi ku është djegur vetura ”Audi”

para 3 muajve - Tetova Sot

Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të veshur me të zezë dhe me maska në fytyrë, ndërkaq MPB sot gjithashtu konfirmon se vetura me të cilën po transportoheshin vrasësit është gjetur...

Punohet për zbardhjen e vrasjes së dyfishtë në Çarshinë e Vjetër

para 3 muajve - Koha.mk

Pas vrasjes së dyfishtë të mbrëmshme në një kafeteri në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, pritet të publikohen informata shtesë për rastin në të cilin është plagosur edhe një person. Prokurori publik kujdestar...

MPB pas vrasjes së dyfishtë në Shkup, kanë gjuajtur pesë persona, është gjetur një veturë e djegur në rrugën drejt Orizares së Epërme

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 mars – Në SPB Shkup mbrëmë në orën 20:11 në SPB Shkup është denoncuar se në një objekt hotelierik në rrugën “Samoillova” në Shkup pesë persona të veshur në rroba të zeza me maska me armë zjarri...

Policia ndau detaje të reja për vrasjen mafioze në Çarshi, dyshohet për përplasje mes dy narko-grupeve

para 3 muajve - Portalb

Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni, këta janë dy të vrarët gjatë incidentit të mbrëmshëm në një lokal në Çarshi të Shkupit. Vrasja ka ndodhur rreth orës 20, ndërkaq në Polici është lajmëruar në ora 20:11...

I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup lëshohet në shtëpi, s’ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

para 3 muajve - Zeri

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

Vrasja e dyfishtë/ MPB me dataje të reja, konfirmon se makina është gjetur e djegur

para 3 muajve - Indeks.mk

Ministria e Punëve të Brendshme ka dhënë detaje të reja lidhur me vrasjen e dyfishtë që ndodhi mbrëmë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Nga MPB thonë se automjeti i “vrasësve” është gjetur i djegur dhe...

MPB-ja me detaje rreth përleshjes së mbrëmshme ku mbetën të vrarë dy persona

para 3 muajve - Aktuale

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka dal sot me disa të dhëna rreth përleshjes së armatosur që ndodhi mbrëmë vetëm pak minuta pas orës 20:00 ku mbetën të vrarë dy persona dhe një tjetër i plagosur....

Lëshohet në shtëpi i plagosuri nga ngjarja e mbrëmshme, nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

para 3 muajve - Indeks.mk

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

MPB me detaje të reja për vrasjen e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Klan Macedonia

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së sotme ka dhënë detaje shtesë nga vrasja e dy persona mbrëmjen e djeshme afër Kalasë së Shkupit. Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të...

Punohet për zbardhjen e vrasjes së dyfishtë në Çarshinë e Vjetër

para 3 muajve - Klan Macedonia

Pas vrasjes së dyfishtë të mbrëmshme në një kafeteri në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, pritet të publikohen informata shtesë për rastin në të cilin është plagosur edhe një person. Prokurori publik kujdestar...

Lëshohet në shtëpi i plagosuri nga ngjarja e mbrëmshme, nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

para 3 muajve - Opinion.mk

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

Vrasja e dyfishtë/ MPB me dataje të reja, konfirmon se makina është gjetur e djegur

para 3 muajve - Opinion.mk

Ministria e Punëve të Brendshme ka dhënë detaje të reja lidhur me vrasjen e dyfishtë që ndodhi mbrëmë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Nga MPB thonë se automjeti i “vrasësve” është gjetur i djegur dhe...

Kjo është gjithçka që dihet deri më tani për vrasjen në Çarshinë e Shkupit (Detaje)

para 3 muajve - Ditari.mk

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

E konfirmon MPB: Personat që morën pjesë në vrasjen e mbrëmshme, e kanë djegur makinën me të cilën janë larguar

para 3 muajve - Ditari.mk

Ministria për Punë të Brendshme në RMV ka dalë me detaje të reja në lidhje me vrasjen e mbrëmshme në Çarshinë e Shkupit. Nga MPB thonë se autorët e vrasjes kanë qenë pesë persona të maskuar dhe me veshje...

Pesë persona kanë marrë pjesë në vrasjen e mbrëmshme, e kanë djegur makinën me të cilën janë larguar, ja detajet e reja

para 3 muajve - Shenja

Ministria për Punë të Brendshme në RMV ka dalë me detaje të reja në lidhje me vrasjen e mbrëmshme në Çarshinë e Shkupit. Nga MPB thonë se autorët e vrasjes kanë qenë pesë persona të maskuar dhe me veshje...

Pesë persona kanë marrë pjesë në vrasjen e mbrëmshme, zbulohen detajet e reja

para 3 muajve - Bota Press

Ministria për Punë të Brendshme në RMV ka dalë me detaje të reja në lidhje me vrasjen e mbrëmshme në Çarshinë e Shkupit. Nga MPB thonë se autorët e vrasjes kanë qenë pesë persona të maskuar dhe me veshje...

Vrasja e dyfishtë në Shkup/ Foto nga vendi ku është djegur vetura ”Audi”

para 3 muajve - Zyrtare

Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të veshur me të zezë dhe me maska në fytyrë, ndërkaq MPB sot gjithashtu konfirmon se vetura me të cilën kanë qarkulluar vrasësit është gjetur e djegur...

I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup është lëshuar në shtëpi, ende nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 mars – Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit....

Pesë persona kanë marrë pjesë në vrasjen e mbrëmshme në Çarshinë e Shkupit, zbulohen detajet e reja

para 3 muajve - ATV Live

Ministria për Punë të Brendshme në RMV ka dalë me detaje të reja në lidhje me vrasjen e mbrëmshme në Çarshinë e Shkupit. Nga MPB thonë se autorët e vrasjes kanë qenë pesë persona të maskuar dhe me veshje...

Vrasja e dyfishtë/ MPB me dataje të reja, konfirmon se makina është gjetur e djegur

para 3 muajve - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Brendshme ka dhënë detaje të reja lidhur me vrasjen e dyfishtë që ndodhi mbrëmë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Nga MPB thonë se automjeti i “vrasësve” është gjetur i djegur dhe...

I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup është lëshuar në shtëpi, ende nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

para 3 muajve - Bota Sot

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup është lëshuar në shtëpi, ende nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

para 3 muajve - Telegrafi

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

Vrasja e dyfishtë në Shkup/ Foto nga vendi ku është djegur vetura ”Audi”

para 3 muajve - Lajm

Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të veshur me të zezë dhe me maska në fytyrë, ndërkaq MPB sot gjithashtu konfirmon se vetura me të cilën po transportoheshin vrasësit është gjetur...

Identifikohen shqiptarët e ekzekutuar në Shkup, autorët u shtirën si policë, dogjën makinën pas breshërisë së plumbave

para 3 muajve - Albeu

Janë identifikuar shqiptarët e ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Shkup. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenin, të cilët mbrëmë ishin të dy të ulur brenda një bar kafeneje rreth orës...

Detaje të rënda nga vrasja në Shkup: Autorët u shtirën si policë, dogjën makinën pas breshërisë së plumbave

para 3 muajve - Zyrtare

Janë identifikuar shqiptarët e ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Shkup. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenin, të cilët mbrëmë ishin të dy të ulur brenda një bar kafeneje rreth orës...

Identifikohen shqiptarët e ekzekutuar në Shkup, autorët u shtirën si policë, dogjën makinën pas breshërisë së plumbave

para 3 muajve - Zyrtare

Janë identifikuar shqiptarët e ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Shkup. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenin, të cilët mbrëmë ishin kishin ndodhur në lokalin Shisha bar rreth orës...

Pesë persona kanë marrë pjesë në vrasjen e mbrëmshme, zbulohet detajet e reja

para 3 muajve - Insajderi.org

Ministria për Punë të Brendshme në RMV ka dalë me detaje të reja në lidhje me vrasjen e mbrëmshme në Çarshinë e Shkupit. Nga MPB thonë se autorët e vrasjes kanë qenë pesë persona të maskuar dhe me veshje...

Vrasës profesionistë, dinamika e vrasjes së shqiptarëve: Autorët u hoqën si policë

para 3 muajve - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Çarshinë e Shkupit. Dy shqiptarë janë vrarë ndërsa një është plagosur si pasojë e një sulmi me armë nga persona të maskuar brenda një bar kafeje. Gazetarja...

Vetura e vrasësve gjendet e djegur, në kërkim edhe bashkëpunëtorë tjerë

para 3 muajve - Bota Sot

Gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën katër vrasësit e trefishtë arritën të ikin nga vendi i krimit, konkretisht nga lokali “Shisha Bar”, ku mbeti i vrarë në vendngjarje Jeton Krivanjeva dhe Enes...

Të shtëna me armë në një hotel në Shkup/ Vriten dy persona, një tjetër mbetet i plagosur

para 3 muajve - Ditari.mk

Dy persona kanë mbetur të vrarë ndërsa një tjetër është plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri në Shkup. Vrasja e dyfishtë ka ndodhur pranë një hoteli në Çarshi të Shkupit. Sipas ministrisë së Brendshme...

Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara

para 3 muajve - Ina

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur. Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka mbajtur targa false. Prokuroria paraprakisht...

Pesë persona kanë marrë pjesë në vrasjen e mbrëmshme, e kanë djegur makinën me të cilën janë larguar, ja detajet e reja

para 3 muajve - Almakos

Ministria për Punë të Brendshme në RMV ka dalë me detaje të reja në lidhje me vrasjen e mbrëmshme në Çarshinë e Shkupit. Nga MPB thonë se autorët e vrasjes kanë qenë pesë persona të maskuar dhe me veshje...

MPB-ja me detaje rreth përleshjes së mbrëmshme ku mbetën të vrarë dy persona

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka dal sot me disa të dhëna rreth përleshjes së armatosur që ndodhi mbrëmë vetëm pak minuta pas orës 20:00 ku mbetën të vrarë dy persona dhe një tjetër i plagosur....

Personi i plagosur në përleshjen e djeshme, është jashtë rrezikut për jetë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Personi i plagosur në përleshjen e djeshme është jashtë rrezikut për jetë dhe pas sanimit të plagëve është lëshuar për kurim shtëpiak. “Sonte rreth orës 20:15 me automjet privat është sjell një person...

Vrasja e dyfishtë në Çair – Vetura e “sulmuesve” gjendet e djegur

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një veturë e tipit Audi A6 me të cilën thuhet se ishin larguar të dyshuarit për vrasjen e dy personave në Çarshinë e Shkupit, është gjetur e djegur në Shutkë. Prej aty, siç raportohet, të dyshuarit janë...

I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup është lëshuar në shtëpi, ende nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

para 3 muajve - Pa censure

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup është lëshuar në shtëpi, po kërkohen autorët

para 3 muajve - Shenja

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore mbrëmë kanë kryer këqyrje në vendin e ngjarjes, ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i tjetër u plagos në Çarshinë e Shkupit. Nga Prokuroria...

Një i plagosur lëshohet në mjekim shtëpiak – Detajet nga Spitali

para 3 muajve - Debat

Një person me dy plagë me armë zjarri është sjellë sonte në Klinikën Universitare për Sëmundje Kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, ku është trajtuar dhe është lëshuar për trajtim shtëpiak. “Sonte rreth orës...

Një i plagosur lëshohet në mjekim shtëpiak – Detajet nga Spitali

para 3 muajve - Redaksia

Një person me dy plagë me armë zjarri është sjellë sonte në Klinikën Universitare për Sëmundje Kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, ku është trajtuar dhe është lëshuar për trajtim shtëpiak. “Sonte rreth orës...

Lëshohet për kurim shtëpiak i plagosuri nga mbrëmja e djeshme në Shkup

para 3 muajve - Populli

Pas vrasjes së dyfishtë të mbrëmshme në një objekt hotelerik në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, pritet të publikohen informata shtesë për rastin në të cilin është plagosur edhe një person. Prokurori publik...

Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara

para 3 muajve - Tetova Sot

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur. Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka mbajtur targa false. Prokuroria paraprakisht...

Vetura e vrasësve gjendet e djegur, në kërkim edhe bashkëpunëtorë tjerë

para 3 muajve - Redaksia

Gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën katër vrasësit e trefishtë arritën të ikin nga vendi i krimit, konkretisht nga lokali “Shisha Bar”, ku mbeti i vrarë në vendngjarje Jeton Krivanjeva dhe Enes...

Vetura e vrasësve gjendet e djegur, në kërkim edhe bashkëpunëtorë tjerë

para 3 muajve - Debat

Gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën katër vrasësit e trefishtë arritën të ikin nga vendi i krimit, konkretisht nga lokali “Shisha Bar”, ku mbeti i vrarë në vendngjarje Jeton Krivanjeva dhe Enes...

Të shtëna me armë në një hotel në Shkup/ Vriten dy persona, një tjetër mbetet i plagosur

para 3 muajve - Express.mk

Dy persona kanë mbetur të vrarë ndërsa një tjetër është plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri në Shkup. Vrasja e dyfishtë ka ndodhur pranë një hoteli në Çarshi të Shkupit. Sipas ministrisë së Brendshme...

Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara

para 3 muajve - Zyrtare

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur. Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka mbajtur targa false. Prokuroria paraprakisht...

Emrat/ Vriten duke pirë kafe dy shqiptarët në Shkup, plagoset rëndë kamerieri

para 3 muajve - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Çarshinë e Shkupit. Dy shqiptarë janë vrarë ndërsa një është plagosur si pasojë e një sulmi me armë nga persona të maskuar brenda një bar kafeje. Jeton...

Vrasje e trefishtë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - ATV Live

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur mbrëmë në Çarshinë e Shkupit. Ministria e Punëve të Brendshme mbrëmë e konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit, ku jetën e kanë humbur, J.K dhe E.J....

Të shtëna me armë në një hotel në Shkup/ Vriten dy persona, një tjetër mbetet i plagosur

para 3 muajve - Indeks.mk

Dy persona kanë mbetur të vrarë ndërsa një tjetër është plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri në Shkup. Vrasja e dyfishtë ka ndodhur pranë një hoteli në Çarshi të Shkupit. Sipas ministrisë së Brendshme...

FOTO+VIDEO/ Përleshje e armatosur në Çarshi të Shkupit, dy të vdekur, dy të plagosur

para 3 muajve - Ora news

Një përleshje e armatosur mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshi të Shkupit të Maqedonisë së Veriut. Si pasoje dy persoan kane mbetur te vrare dhe dy te tjere te plagosur. Raportohet se jetën...

Në veturën e djegur, gjenden mbetjet e dy celularëve

para 3 muajve - Sharri

Në lagjen Shuto Orizare është gjetur e djegur, vetura Audi A6 me të cilën kanë ikur “vrasësit” që kanë qëlluar dhe vrarë dy persona në një lokal në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, konfirmojnë burime policore....

Të shtëna me armë në një hotel në Shkup/ Vriten dy persona, një tjetër mbetet i plagosur

para 3 muajve - Debat

Dy persona kanë mbetur të vrarë ndërsa një tjetër është plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri në Shkup. Vrasja e dyfishtë ka ndodhur pranë një hoteli në Çarshi të Shkupit. Sipas ministrisë së Brendshme...

Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara

para 3 muajve - Shqipmedia

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur. Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka mbajtur targa false. Prokuroria paraprakisht...

Një i plagosur lëshohet në mjekim shtëpiak – Detajet nga Spitali

para 3 muajve - Shqipmedia

Një person me dy plagë me armë zjarri është sjellë sonte në Klinikën Universitare për Sëmundje Kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, ku është trajtuar dhe është lëshuar për trajtim shtëpiak. “Sonte rreth orës...

Detaje të reja/ Në veturën e djegur, gjenden mbetjet e dy celularëve

para 3 muajve - Opinion.mk

Në lagjen Shuto Orizarë është gjetur e djegur, vetura Audi A6 me të cilën kanë ikur “vrasësit” që kanë qëlluar dhe vrarë dy persona në një lokal në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, konfirmojnë burime policore...

Personi i plagosur në përleshjen e sontme, është jashtë rrezikut për jetë

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 mars – Personi i plagosur në përleshjen e sontme është jashtë rrezikut për jetë dhe pas sanimit të plagëve është lëshuar për kurim shtëpiak. “Sonte rreth orës 20:15 me automjet privat është sjell...

Vetura e vrasësve gjendet e djegur, në kërkim edhe bashkëpunëtorë tjerë

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 mars – Gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën katër vrasësit e trefishtë arritën të ikin nga vendi i krimit, konkretisht nga lokali “Shisha Bar”, ku mbeti i vrarë në vendngjarje Jeton Krivanjeva...

Detaje të reja/ Në veturën e djegur, gjenden mbetjet e dy celularëve

para 3 muajve - Indeks.mk

Në lagjen Shuto Orizarë është gjetur e djegur, vetura Audi A6 me të cilën kanë ikur “vrasësit” që kanë qëlluar dhe vrarë dy persona në një lokal në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, konfirmojnë burime policore...

Të shtënat në Shkup, dy të vrarë dhe një i plagosur

para 3 muajve - RTV 21

Dy të vrarë dhe një i plagosur, është bilanci i ngjarjes së armatosur sonte në Shkup, ka bërë të ditur Sektori i Punëve të Brendshme për TV21. “Më datë 06.03.2023 në ora 20.11, në SPB Shkup është denoncuar...

Vetura e vrasësve gjendet e djegur, në kërkim edhe bashkëpunëtorë tjerë

para 3 muajve - Ina

Gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën katër vrasësit e trefishtë arritën të ikin nga vendi i krimit, konkretisht nga lokali “Shisha Bar”, ku mbeti i vrarë në vendngjarje Jeton Krivanjeva dhe Enes...

Vrasje e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Koha.net

Ministria për Punë të Brendshme të Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për një vrasje të dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e të hënës në Shkup. Në afërsi të një objekti hotelier në Shkup, sipas Ministrisë,...

Prokuroria: Vrasësit ishin me maska, punohet për t’i kapur

para 3 muajve - Shqipmedia

Prokurori publik kujdestar bash kë me policët, sonte kanë kryer hetim në objektin hotelerik, ku në incidentin e armatosur janë vrarë dy persona dhe është plagosur një tjetër, bëjnë të ditur nga Prokuroria,...

Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara

para 3 muajve - TV21

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur. Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka mbajtur targa false. Prokuroria paraprakisht...

Deklarohet Prokuroria për vrasjen: Vrasësit ishin me maska, punojmë për t’i zbuluar

para 3 muajve - TV21

Prokurori publik kujdestar bashkë me policët, sonte kanë kryer hetim në objektin hotelerik, ku në incidentin e armatosur janë vrarë dy persona dhe është plagosur një tjetër, bëjnë të ditur nga Prokuroria,...

Indeskonline/ Këta janë dy personat që u vranë në Çarshinë e Shkupit (FOTO)

para 3 muajve - Indeks.mk

Indeksonline ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Përleshje e armatosur në Kalanë e Shkupit që përfundon me dy të vdekur dhe dy të plagosur

para 3 muajve - MRT

Një përleshje e armatosur mësohet të ketë ndodhur sonte në Çarshi të Shkupit.... Një përleshje e armatosur mësohet të ketë ndodhur sonte në Çarshi të Shkupit, më saktësisht në lokalin “Shisha Bar”, në...

Vrasja e dyfishtë | Ja çka thonë nga Prokuroria

para 3 muajve - Klan Macedonia

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore sonte po kryejnë këqyrje në vendngjarje në një objekt hotelierik ku në një incident të armatosur mbetën të vrarë dy persona, ndërsa një...

Indeskonline/ Këta janë dy personat që u vranë në Çarshinë e Shkupit (FOTO)

para 3 muajve - Opinion.mk

Indeksonline ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Video nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Alsat-M

Alsat sjell pamjet nga vendngjarja ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur i cili u dërgua në Qendrën Klinike për kurim…

Personi i plagosur në përleshjen e sontme, është jashtë rrezikut për jetë

para 3 muajve - Alsat-M

Personi i plagosur në përleshjen e sontme është jashtë rrezikut për jetë dhe pas sanimit të plagëve është lëshuar për kurim shtëpiak. “Sonte rreth orës 20:15 me automjet privat është sjell një person për...

Dy të vdekur, një i plagosur, MPB me detaje zyrtare për vrasjen në Shkup

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 6 mars – Sipas informacioneve që ka zbuluar Ministria e Punëve të Brendshme dhe inicialeve të shpërndara në opinion është konfirmuar pohimet e mediave online. Ashtu edhe siç shkruanin mediat, raportohet...

Vetura e vrasësve gjendet e djegur, në kërkim edhe bashkëpunëtorë tjerë (FOTO)

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 6 mars – Gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën katër vrasësit e trefishtë arritën të ikin nga vendi i krimit, konkretisht nga lokali “Shisha Bar”, ku mbeti i vrarë në vendngjarje Jeton Krivanjeva...

Dy të vrarë dhe një i plagosur në Shkup, dyshimet e para të policisë

para 3 muajve - Albeu

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në Shkup këtë mbrëmje dhe një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë. Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të...

Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Ina

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në...

ISHTE KAMERIER: Ndërron jetë i plagosuri në “Shisha BAR”, ekzekutimi i sontëm përfundon me 3 të vrarë

para 3 muajve - Ina

Ka ndërruar jetë në spital edhe i lënduari në Shisha Bar në Çarshi të Shkupit, Tahla Ali, ndërsa nga plagët e marra nga plumbat, në vendgjarje kishte ndërruar jetë Jeton Krivanjeva i njohur me emrin Zhila,...

Dy të vdekur dhe një i plagosur nga përleshja e sotme në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Zeri

Ministria për Punë të Brendshme e Maqedonisë së Veriut (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili...

Vrasja e dyfishtë/ Prokuroria jep detajet e para

para 3 muajve - Indeks.mk

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore sonte po kryejnë hetime në vendngjarje në një lokal, ku në një incident të armatosur mbetën të vrarë dy persona dhe një u plagos. Sipas...

Vetura e vrasësve gjendet e djegur, në kërkim edhe bashkëpunëtorë tjerë (FOTO)

para 3 muajve - Aktuale

Gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën katër vrasësit e trefishtë arritën të ikin nga vendi i krimit, konkretisht nga lokali “Shisha Bar”, ku mbeti i vrarë në vendngjarje Jeton Krivanjeva dhe Enes...

ISHTE KAMERIER: Ndërron jetë i plagosuri në “Shisha BAR”, ekzekutimi i sontëm përfundon me 3 të vrarë

para 3 muajve - Aktuale

Ka ndërruar jetë në spital edhe i lënduari në Shisha Bar në Çarshi të Shkupit, Tahla Ali, ndërsa nga plagët e marra nga plumbat, në vendgjarje kishte ndërruar jetë Jeton Krivanjeva i njohur me emrin Zhila,...

Vrasja e dyfishtë/ Prokuroria jep

para 3 muajve - Aktuale

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore sonte po kryejnë hetime në vendngjarje në një lokal, ku në një incident të armatosur mbetën të vrarë dy persona dhe një u plagos. Marketing...

JO ZYRTARE/ SULMUESIT U PARAQITËN SI “POLIC”, ISHIN TË MASKUAR

para 3 muajve - Indeks.mk

Ende nuk është konfirmuar, ishin katër ose pesë, por mediat maqedonase thonë se sulmuesit kanë qenë të veshur me veshje të zeza dhe të maskuar e me automatic në duar. Mediat raportojnë gjithashtu se të...

Një i plagosur lëshohet në mjekim shtëpiak – Detajet nga Spitali

para 3 muajve - Klan Macedonia

Një person me dy plagë me armë zjarri është sjellë sonte në Klinikën Universitare për Sëmundje Kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, ku është trajtuar dhe është lëshuar për trajtim shtëpiak. “Sonte rreth orës...

Vrasja e dyfishtë në Çair – Vetura e “sulmuesve” gjendet e djegur

para 3 muajve - Klan Macedonia

Një veturë e tipit Audi A6 me të cilën thuhet se ishin larguar të dyshuarit për vrasjen e dy personave në Çarshinë e Shkupit, është gjetur e djegur në Shutkë. Prej aty, siç raportohet, të dyshuarit janë...

Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Sharri

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në...

Një i plagosur lëshohet në mjekim shtëpiak – Detajet nga Spitali

para 3 muajve - Sharri

Një person me dy plagë me armë zjarri është sjellë sonte në Klinikën Universitare për Sëmundje Kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, ku është trajtuar dhe është lëshuar për trajtim shtëpiak. “Sonte rreth orës...

Jo zyrtare/ Pesë persona të maskuar si polic kanë kryer vrasjen në Çarshi, flasin dëshmitarët

para 3 muajve - Sharri

Pas vrasjes që “tronditi” Shkupin, dëshmitarët okularë kanë deklaruar se pesë persona të maskuar kanë hyrë në lokal, fillimisht kanë vënë në shënjestër dhe pastaj kanë qëlluar në drejtim të tashmë dy personave...

Vrasja e dyfishtë/ Prokuroria jep detajet e para

para 3 muajve - Opinion.mk

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore sonte po kryejnë hetime në vendngjarje në një lokal, ku në një incident të armatosur mbetën të vrarë dy persona dhe një u plagos. Sipas...

JO ZYRTARE/ SULMUESIT U PARAQITËN SI “POLIC”, ISHIN TË MASKUAR

para 3 muajve - Opinion.mk

Ende nuk është konfirmuar, ishin katër ose pesë, por mediat maqedonase thonë se sulmuesit kanë qenë të veshur me veshje të zeza dhe të maskuar e me automatic në duar. Mediat raportojnë gjithashtu se të...

LAJM I FUNDIT/ Në veturën e djegur, gjenden mbetjet e dy celularëve

para 3 muajve - Tetova Sot

Në lagjen Shuto Orizare është gjetur e djegur, vetura Audi A6 me të cilën kanë ikur “vrasësit” që kanë qëlluar dhe vrarë dy persona në një lokal në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, konfirmojnë burime policore....

Zbulohet edhe fotografia e Enes Isenit të vrarë në Shkup

para 3 muajve - Tetova Sot

Portali TS.mk ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Vetura e vrasësve të Jeton Krivanjevas dhe Enes Isenit gjendet e djegur në Shkup

para 3 muajve - Tetova Sot

Siç raportohet jozyrtarisht gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën vrasësit e Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenir që  ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe “Zhilla”. Deri tani shihet vetëm një tabelë...

Vdes edhe personi i tretë i përfshirë në ngjarjen në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 6 mars – Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit. Nga MPB thanë se personi i tretë është shoqëruar në spital për shërim, por...

Video nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Flaka

Pamjet nga vendngjarja ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur i cili u dërgua në Qendrën Klinike për kurim. Video Alsat

Të shtëna me armë në një hotel në Shkup/ Vriten dy persona, një tjetër mbetet i plagosur

para 3 muajve - Vizion Plus

Dy persona kanë mbetur të vrarë ndërsa një tjetër është plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri në Shkup. Vrasja e dyfishtë ka ndodhur pranë një hoteli në Çarshi të Shkupit. Sipas ministrisë së Brendshme...

Raportohet për vdekjen e personit të tretë në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - GazetaBlic

Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit. Nga MPB thanë se personi i tretë është shoqëruar në spital për shërim, por mediat maqedonase...

Përplasje me armë zjarri te ‘Çarshia e vjetër’ në Shkup. Vriten dy shqiptarë, plagoset një tjetër

para 3 muajve - NOA

MAQEDONI E VERIUT- Përplasje me armë zjarri në Shkup. Ekzekutohen dy persona, plagoset një tjetër. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje në lagjen ‘Çarshi e vjetër’ në Shkup. Mediat vendase shkruajnë se ngjarja...

Përleshje e armatosur në Kalanë e Shkupit, dy të vdekur dhe dy të plagosur

para 3 muajve - RTK

Një përleshje e armatosur mësohet të ketë ndodhur sonte në Çarshi të Shkupit, më saktësisht në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit, e ku si pasojë mbetën të vrarë dy persona, ndërsa dy të tjerë u...

A1On: Shtatë persona kanë mbetur të lënduar nga të shtënat në Çarshi

para 3 muajve - Indeks.mk

Mediat maqedonase raportojnë se në ngjarjen tragjike ku humbën jetën dy persona pas një sulmi në një lokal të Çarshisë së vjetër, të lënduar kanë mbetur edhe shtatë persona të tjerë. Të lënduar kanë mbetur...

Jo zyrtare/ Pesë persona të maskuar kanë kryer vrasjen në Çarshi, flasin dëshmitarët

para 3 muajve - Indeks.mk

Pas vrasjes që “tronditi” Shkupin, dëshmitarët okularë kanë deklaruar se pesë persona të maskuar kanë hyrë në lokal, fillimisht kanë vënë në shënjestër dhe pastaj kanë qëlluar në drejtim të tashmë dy personave...

Vrasja në Shkup, Policia zbulon identitetin e viktimave!

para 3 muajve - TV21

Dy të vrarë dhe një i plagosur, është bilanci i ngjarjes së armatosur sonte në Shkup, ka bërë të ditur Sektori i Punëve të Brendshme për TV21. “Më datë 06.03.2023 në ora 20.11, në SPB Shkup është denoncuar...

Vrasje në Shkup!

para 3 muajve - TV21

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në afërsi të Kalasë së Shkupit, transmeton TV21. Siç bëhet e ditur nga burime jozyrtare brenda Ministrisë së Punëve të Brendshme, vrasja ka ndodhur mes dy grupeve kriminele....

A1On: Shtatë persona kanë mbetur të lënduar nga të shtënat në Çarshi

para 3 muajve - Opinion.mk

Mediat maqedonase raportojnë se në ngjarjen tragjike ku humbën jetën dy persona pas një sulmi në një lokal të Çarshisë së vjetër, të lënduar kanë mbetur edhe shtatë persona të tjerë. Të lënduar kanë mbetur...

Jo zyrtare/ Pesë persona të maskuar kanë kryer vrasjen në Çarshi, flasin dëshmitarët

para 3 muajve - Opinion.mk

Pas vrasjes që “tronditi” Shkupin, dëshmitarët okularë kanë deklaruar se pesë persona të maskuar kanë hyrë në lokal, fillimisht kanë vënë në shënjestër dhe pastaj kanë qëlluar në drejtim të tashmë dy personave...

Foto nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Alsat-M

Foto nga vendi i ngjarjes ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur.

Dy të vdekur, dy të plagosur, MPB me detaje zyrtare për vrasjen në Shkup

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 6 mars – Sipas informacioneve që ka zbuluar Ministria e Punëve të Brendshme dhe inicialeve të shpërndara në opinion është konfirmuar pohimet e mediave online. Ashtu edhe siç shkruanin mediat, raportohet...

Dy të vdekur dhe një i plagosur nga përleshja e sotme në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Klan Kosova

Ministria për Punë të Brendshme e Maqedonisë së Veriut (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili...

Vrasja e dyfishtë/ Prokuroria jep detajet e para

para 3 muajve - Tetova Sot

Prokurori publik kujdestar së bashku me ekipet hetimore policore sonte po kryejnë hetime në vendngjarje në një lokal, ku në një incident të armatosur mbetën të vrarë dy persona dhe një u plagos. Sipas...

Jo zyrtare/ Pesë persona të maskuar si polic kanë kryer vrasjen në Çarshi, flasin dëshmitarët

para 3 muajve - Tetova Sot

Pas vrasjes që “tronditi” Shkupin, dëshmitarët okularë kanë deklaruar se pesë persona të maskuar kanë hyrë në lokal, fillimisht kanë vënë në shënjestër dhe pastaj kanë qëlluar në drejtim të tashmë dy personave...

Vrasje në Çarshi të Shkupit!

para 3 muajve - TV21

Një vrasje e dy fishtë ka ndodhur në Çarshi të Shkupit, transmeton TV21. Siç bëhet e ditur nga burime jozyrtare brenda Ministrisë së Punëve të Brendshme, vrasja ka ndodhur mes dy grupeve kriminele. Për...

Vrasja në Çarshi, Policia për TV21 zbulon identitetin e viktimave!

para 3 muajve - TV21

Dy të vrarë dhe një i plagosur, është bilanci i ngjarjes së armatosur sonte në Çarshi të Shkupit, ka bërë të ditur Sektori i Punëve të Brendshme për TV21. “Më datë 06.03.2023 në ora 20.11, në SPB Shkup...

Të shtënat në Shkup, MPB konfirmon se ka dy të vrarë

para 3 muajve - Telegrafi

MPB ka dal me detaje për shkaqet e vrasjes së dyfishtë që ndodhi sot në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, nga ku dhe konfirmojnë se janë vrarë dy persona, ndërsa një person tjetër është plagosur, shkruan Telegrafi...

Ekzekutohen me armë zjarri dy persona në Shkup, dyshohet se janë të lidhur me botën e krimit

para 3 muajve - Panorama

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkup. Sipas mediave maqedonasve dy personat e vrarë janë persona të njohur të botës së krimit. Vrasja është konfirmuar edhe nga policia e Maqedonisë...

Policia konfirmon: Dy viktima dhe një i plagosur nga përleshja e sontme në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Alsat-M

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili është dërguar në spital...

Përleshje e armatosur në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Alsat-M

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth orës 21:00. Siç pohojnë dëshmitarët okularë, pranë kafenesë kanë mbetur të...

Zyrtare/ Dy të vdekur dhe një i plagosur rëndë

para 3 muajve - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Brendëshme për TS thonë se sonte rreth orës 20.11 minuta në një objekt  hoteliere në Shkup disa persona kanë qëlluar në drejtim të J.K. dhe E. I.,të cilët  kanë  ndërruar jetë në...

Jo zyrtare/ Vdes edhe personi i tretë i përfshirë në ngjarjen në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Indeks.mk

Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit. Nga MPB thanë se personi i tretë është shoqëruar në spital për shërim, por mediat maqedonase...

Dy të vdekur, një i plagosur, MPB me detaje zyrtare për vrasjen në Shkup

para 3 muajve - Indeks.mk

Sipas informacioneve që ka zbuluar Ministria e Punëve të Brendshme dhe inicialeve të shpërndara në opinion është konfirmuar pohimet e mediave online. Ashtu edhe siç shkruanin mediat, raportohet se jetën...

Foto nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Aktuale

Foto nga vendi i ngjarjes ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur. Marketing Marketing

Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Aktuale

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Marketing “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar...

Vrasja e dyfishtë në Shkup – Policia jep detaje

para 3 muajve - Klan Macedonia

Ministria e Punëve të Brendshme kumtoi informacionet fillestare për vrasjen e dyfishtë që ndodhi sonte në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 në SPB Shkup është raportuar se...

Jo zyrtare/ Vdes edhe personi i tretë i përfshirë në ngjarjen në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Opinion.mk

Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit. Nga MPB thanë se personi i tretë është shoqëruar në spital për shërim, por mediat maqedonase...

o zyrtare/ Vdes edhe personi i tretë i përfshirë në ngjarjen në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Opinion.mk

Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit. Nga MPB thanë se personi i tretë është shoqëruar në spital për shërim, por mediat maqedonase...

Dy të vdekur, një i plagosur, MPB me detaje zyrtare për vrasjen në Shkup

para 3 muajve - Opinion.mk

Sipas informacioneve që ka zbuluar Ministria e Punëve të Brendshme dhe inicialeve të shpërndara në opinion është konfirmuar pohimet e mediave online. Ashtu edhe siç shkruanin mediat, raportohet se jetën...

MPB zbulon inicialet e personave që humbën jetën në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Opinion.mk

Ministria e Punëve të Brendshme ka dhënë opinionin zyrtarë rreth vrasjes në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Në kumtesën e fundit, MPB ka kumtuar edhe inicialet e personave që kanë humbur jetën dhe njërin...

MPB me të dhëna zyrtare për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Portalb

Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me informatat e para për incidentin që ndodhi sonte në Çarshi të Shkupit ku mbetën të vrarë dy persona, njofton Portalb.mk . “Më 06.03.2023 në ora 20.11, është paraqitur...

Pas vrasjes në Shkup, autorët djegin makinat (FOTO)

para 3 muajve - Zyrtare

Siç raportohet jozyrtarisht gjendet e djegur vetura “Audi 6”, me të cilën vrasësit e Jeton Krivanjeva dhe Enes Isenir që ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe “Zhilla”. Deri tani shihet vetëm një tabelë...

LAJMI I FUNDIT/ Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 6 mars – Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshinë e vjetër në Shkup, mëson Agjencia e lajmeve Zhurnal. Sipas informacioneve të Zhurnal, vrasja ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë. Siç...

LAJMI I FUNDIT: Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 6 mars – Dy të vrarë – Jeton Krivanjeva i njohur me emrin Zhila, Enes Iseni – Laçi, dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e...

Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Shkupit, pamje nga vendi i ngjarjes

para 3 muajve - Bota Sot

06.03.2023 - 21:45 Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Shkupit, pamje nga vendi i ngjarjes Siç pohojnë dëshmitarët okularë, pranë kafenesë kanë mbetur të vrarë dy persona, të cilët sipas informacioneve të...

Ja kush janë personat e vrarë në Shkup

para 3 muajve - Ina

Një vrasje e dyfishtë me kallashnikov ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë pranë lokalit të kafesë “Shisha Bar”, shkruan...

Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Shqipmedia

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në...

Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara

para 3 muajve - Lajm

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur. Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka mbajtur targa false. Prokuroria paraprakisht...

Tronditet Maqedonia, vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - GazetaBlic

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur para pak minutash në Çarshinë e Shkupit. Sipas mediave maqedonase, dy persona kanë mbetur të vdekur. Bazuar në informacione jozyrtare, vrasja ka ndodhur pranë lokalit “Shisha...

MPB zbulon inicialet e personave që humbën jetën në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Indeks.mk

Ministria e Punëve të Brendshme ka dhënë opinionin zyrtarë rreth vrasjes në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Në kumtesën e fundit, MPB ka kumtuar edhe inicialet e personave që kanë humbur jetën dhe njërin...

Mediat zbulojnë: Emër i njohur për policinë ka mbetur i vrarë në Çarshi të vjetër

para 3 muajve - Indeks.mk

Vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në çarshinë e vjetër të Shkupit. Informacionet jo-zyrtare thonë se ngjarja tronditëse ka ndodhur vetëm gjysmë ore më parë në një lokal në Çarshi. Siç pohojnë...

Shkup/ Vrasja e dyfishtë “trondit” Çarshinë e vjetër

para 3 muajve - Indeks.mk

Vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në çarshinë e vjetër të Shkupit. Informacionet jo-zyrtare thonë se ngjarja tronditëse ka ndodhur vetëm gjysmë ore më parë në një lokal në Çarshi. Siç pohojnë...

Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Aktuale

Dy të vrarë – J.K dhe E.I dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Marketing Gazeta KOHA merr vesh se vrasja kanë qenë më...

Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Klan Macedonia

Vrasja e dyfishtë ka ndodhur pranë lokalit “Shisha Bar” në Çair. Në afërsi të kafenesë kanë mbetur të vrarë dy persona, të cilët sipas informacioneve të pakonfirmuara aktualisht ishin persona të njohur...

Ky është personi që humbi jetën sonte në Shkup, ja emri i tij

para 3 muajve - Tetova Sot

Portali TS.mk ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Incident i armatosur në Shkup, vriten dy persona dhe lëndohet një tjetër

para 3 muajve - Lajmi.net

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili është dërguar në spital...

Mediat zbulojnë: Emër i njohur për policinë ka mbetur i vrarë në Çarshi të vjetër

para 3 muajve - Opinion.mk

Vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në çarshinë e vjetër të Shkupit. Informacionet jo-zyrtare thonë se ngjarja tronditëse ka ndodhur vetëm gjysmë ore më parë në një lokal në Çarshi. Siç pohojnë...

Shkup/ Vrasja e dyfishtë “trondit” Çarshinë e vjetër

para 3 muajve - Opinion.mk

Vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në çarshinë e vjetër të Shkupit. Informacionet jo-zyrtare thonë se ngjarja tronditëse ka ndodhur vetëm gjysmë ore më parë në një lokal në Çarshi. Siç pohojnë...

Raportohet për vdekjen e personit të tretë në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Infokusi

Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit. Nga MPB thanë se personi i tretë është shoqëruar në spital për shërim, por mediat maqedonase...

Këta janë dy personat që u vranë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Infokusi

Indeksonline ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Dëshmitarët okularë: Pesë persona me fantoma hyrë në kafene dhe i qëlluan në kokë

para 3 muajve - Flaka

Pesë persona të veshur me uniforma me fantoma në kokë kanë hyrë në një kafene në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, kanë vënë në shënjestër dy të vrarët dhe i kanë qëlluar në kokë. Dëshmitarë okularë të shkëmbimit...

Vrasje e dyfishtë në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Portalb

Vrasje e dyfishtë ka ndodhur në Çarshi të Shkupit, transmeton TV21 . Siç bëhet e ditur nga burime jozyrtare brenda Ministrisë së Punëve të Brendshme, vrasja ka ndodhur mes dy grupeve kriminele. Për njërin...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një veturë e djegur në Smillkovcë të Shkupit (LIVE-VIDEO)

para 3 muajve - Tetova Sot

22:30: Siç mëson TS sapo është gjendur  një veturë e djegur afër liqenit Smilkovckë në Shkup. Nuk dihet nëse vetura e djegur ka të bëje me vrasjen që ndodhi në Shisha Bar. Nga MPB nuk ka informacion zyrtarë....

Foto nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Almakos

Foto nga vendi i ngjarjes ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur. Foto nga vendi i ngjarjes ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur.

Personi i plagosur në përleshjen e sontme, është jashtë rrezikut për jetë

para 3 muajve - Almakos

Personi i plagosur në përleshjen e sontme është jashtë rrezikut për jetë dhe pas sanimit të plagëve është lëshuar për kurim shtëpiak. “Sonte rreth orës 20:15 me automjet privat është sjell një person për...

Jo zyrtare/ Pesë persona të maskuar si polic kanë kryer vrasjen në Çarshi, flasin dëshmitarët

para 3 muajve - Almakos

Pas vrasjes që “tronditi” Shkupin, dëshmitarët okularë kanë deklaruar se pesë persona të maskuar kanë hyrë në lokal, fillimisht kanë vënë në shënjestër dhe pastaj kanë qëlluar në drejtim të tashmë dy personave...

Publikohet fotoja e personit që u vra sonte në Shkup, ja emri i tij (FOTO)

para 3 muajve - Almakos

Portali TS.mk ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Prokuroria: Vrasësit ishin me maska, punohet për t’i kapur

para 3 muajve - Lajm

Prokurori publik kujdestar bash kë me policët, sonte kanë kryer hetim në objektin hotelerik, ku në incidentin e armatosur janë vrarë dy persona dhe është plagosur një tjetër, bëjnë të ditur nga Prokuroria,...

Një i plagosur lëshohet në mjekim shtëpiak – Detajet nga Spitali

para 3 muajve - Lajm

Një person me dy plagë me armë zjarri është sjellë sonte në Klinikën Universitare për Sëmundje Kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, ku është trajtuar dhe është lëshuar për trajtim shtëpiak. “Sonte rreth orës...

Mediat maqedonase/ Vdes edhe personi i tretë i përfshirë në ngjarjen në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Periskopi

Mediat maqedonase/ Vdes edhe personi i tretë i përfshirë në ngjarjen në Çarshi të Shkupit Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit....

Dëshmitarët okularë: Pesë persona me fantoma hyrë në kafene dhe i qëlluan në kokë

para 3 muajve - Zyrtare

Pesë persona të veshur me uniforma me fantoma në kokë kanë hyrë në një kafene në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, kanë vënë në shënjestër dy të vrarët dhe i kanë qëlluar në kokë. Dëshmitarë okularë të shkëmbimit...

Vrasja e dyfishtë/ Prokuroria jep detajet e para

para 3 muajve - Zyrtare

Prokurori publik kujdestar në Maqedoninë e Veriut së bashku me ekipet hetimore policore sonte po kryejnë hetime në vendngjarje në një lokal, ku në një incident të armatosur mbetën të vrarë dy persona dhe...

Jo zyrtare/ Pesë persona të maskuar si polic kanë kryer vrasjen në Çarshi, flasin dëshmitarët

para 3 muajve - Zyrtare

Pas vrasjes që “tronditi” Shkupin, dëshmitarët okularë kanë deklaruar se pesë persona të maskuar kanë hyrë në lokal, fillimisht kanë vënë në shënjestër dhe pastaj kanë qëlluar në drejtim të tashmë dy personave...

Foto nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Zyrtare

Foto nga vendi i ngjarjes ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur. /FOTO ALSAT/

Punonte kamarier, ndërron jetë i plagosuri në “Shisha BAR”, ekzekutimi i sontëm përfundon me 3 të vrarë

para 3 muajve - Pa censure

Ka ndërruar jetë në spital edhe i lënduari në Shisha Bar në Çarshi të Shkupit, Tahla Ali, ndërsa nga plagët e marra nga plumbat, në vendgjarje kishte ndërruar jetë Jeton Krivanjeva i njohur me emrin Zhila,...

Pesë persona të veshur me uniformë policie kanë hyrë në kafene dhe i kanë qëlluar në kokë të vdekurit

para 3 muajve - Pa censure

Pesë persona të veshur me uniforma policie me maska në kokë kanë hyrë në një kafene në Çarshinë e Vjetër të Shkupit i kanë ndarë dy të vrarët dhe i qëlluan në kokë, kanë deklaruar dëshmitarët okularë që...

Foto nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Info7

Foto nga vendi i ngjarjes ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur.

Të shtëna me armë në një lokal në Shkup, 2 të vdekur

para 3 muajve - FaxWeb

Dy persona kanë mbetur të vrarë ndërsa një tjetër është plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri në Shkup. Vrasja e dyfishtë ka ndodhur pranë një hoteli në Çarshi të Shkupit. Sipas ministrisë së Brendshme...

Këta janë dy personat që u vranë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Insajderi.org

Pasditen e sotme në një kafiteri të njohur në Çarshinë e Vjetër të Shkupit ka ndodhur vrasje e dyfishtë . Mediat vendase bëjnë të ditur se dy viktimat janë Jeton Krivanjeva me nofkën “Zhilla” dhe Enes...

Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Insajderi.org

Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Shkupit, pamje nga vendi i ngjarjes. Vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në çarshinë e vjetër të Shkupit. Siç pohojnë dëshmitarët okularë, pranë kafenesë kanë...

A1On: Shtatë persona kanë mbetur të lënduar nga të shtënat në Çarshi

para 3 muajve - Redaksia

Mediat maqedonase raportojnë se në ngjarjen tragjike ku humbën jetën dy persona pas një sulmi në një lokal të Çarshisë së vjetër, të lënduar kanë mbetur edhe shtatë persona të tjerë. Të lënduar kanë mbetur...

Lajmi i Fundit/ Varsja në Shkup. Ndërron jetë edhe personi i tretë (LIVE-VIDEO)

para 3 muajve - Tetova Sot

22:15 : Sapo ka ndërruar jetë edhe personi i tretë nga vrasje në Shkup. T.A është personi i cili pas plagosjes me Kallashnikov, ka ndërruar jetë në Spitalin Klinik të Shkupit. 21.30: Ministria e Punëve...

Dy të vdekur, një i plagosur, MPB me detaje zyrtare për vrasjen në Shkup

para 3 muajve - Redaksia

Sipas informacioneve që ka zbuluar Ministria e Punëve të Brendshme dhe inicialeve të shpërndara në opinion është konfirmuar pohimet e mediave online. Ashtu edhe siç shkruanin mediat, raportohet se jetën...

LAJMI FUNDIT/ Raportohet për shtatë të lënduar nga të shtënat në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Open-TV

E përditësuar- Mediat maqedonase raportojnë se në ngjarjen tragjike ku humbën jetën dy persona pas një sulmi në një lokal të Çarshisë së vjetër, të lënduar kanë mbetur edhe shtatë persona të tjerë. Të...

A1On: Shtatë persona kanë mbetur të lënduar nga të shtënat në Çarshi

para 3 muajve - Debat

Mediat maqedonase raportojnë se në ngjarjen tragjike ku humbën jetën dy persona pas një sulmi në një lokal të Çarshisë së vjetër, të lënduar kanë mbetur edhe shtatë persona të tjerë. Të lënduar kanë mbetur...

Dy të vdekur, një i plagosur, MPB me detaje zyrtare për vrasjen në Shkup

para 3 muajve - Debat

Sipas informacioneve që ka zbuluar Ministria e Punëve të Brendshme dhe inicialeve të shpërndara në opinion është konfirmuar pohimet e mediave online. Ashtu edhe siç shkruanin mediat, raportohet se jetën...

Vrasje e dyfishtë në Shkup

para 3 muajve - Dukagjini

Ministria për Punë të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, ka njoftuar për një vrasje të dyfishtë të ndodhur të hënën e gjashtë marsit në Shkup. Sipas këtij dikasteri, në afërsi të një objekti hotelier në...

E konfirmuar, dy viktima dhe një i plagosur nga përleshja në Shkup

para 3 muajve - Gazeta10

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili është dërguar në spital...

Përleshje e armatosur në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Shqip

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth orës 21:00. Siç pohojnë dëshmitarët okularë, pranë kafenesë kanë mbetur të...

Vrasje e dyfishtë në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Shenja

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshi të Shkupit, ku të vrarë kanë mbetur dy persona, përcjell SHENJA. Jozyrtarisht vrasja ka ndodhur brenda dy grupeve kriminale.

Policia për TV SHENJA jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Shenja

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në...

MPB me të dhëna zyrtare për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Flaka

Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me informatat e para për incidentin që ndodhi sonte në Çarshi të Shkupit ku mbetën të vrarë dy persona, njofton Portalb.mk . “Më 06.03.2023 në ora 20.11, është paraqitur...

MBP për TS: Vriten dy persona dhe një i plagosur në Shkup(LIVE -VIDEO)

para 3 muajve - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Brendëshme për TS thonë se sonte rreth orës 20.11 minuta në një objekt  hoteliere në Shkup disa persona kanë qëlluar në drejtim të J.K. dhe E. I.,të cilët  kanë  ndërruar jetë në...

Vrasje në Shkup, 2 të vrarë 2 të plagosur

para 3 muajve - Flaka

Dy të vrarë – Jeton Krivanjeva i njohur me emrin Zhila, Enes Iseni – Laçi, dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Gazeta...

LIVE – TS në vendin e ngjarjes në vrasjen e dyfishtë në Shkup (LIVE VIDEO)

para 3 muajve - Tetova Sot

Portali TetovaSot dhe TS.mk është LIVE nga vendi i ngjarjes në vrasjen tragjike në Shkup, ku me kallashnikov u vranë dy persona të njohur. Një vrasje e dyfishtë me kallashnikov ka ndodhur sonte në Çarshinë...

Tronditet Shkupi: Me breshëri kallashnikovi vriten dy persona të njohur

para 3 muajve - Tetova Sot

Një vrasje e dyfishtë me kallashnikov ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë pranë lokalit të kafesë “Shisha Bar”, shkruan...

Pamje nga vendi i vrasjes tragjike të dy personave të njohur në Shkup

para 3 muajve - Tetova Sot

Një vrasje e dyfishtë me kallashnikov ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë pranë lokalit të kafesë “Shisha Bar”, shkruan...

Dy viktima dhe një i plagosur nga përleshja në Shkup

para 3 muajve - KosovaPress

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili është dërguar në spital...

Këta janë dy personat që u vranë në Çarshinë e Shkupit(Foto)

para 3 muajve - Fakti Ditor

Indeksonline ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Këta janë dy personat që u vranë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Zyrtare

Foto nga vendi i ngjarjes ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur. /FOTO ALSAT/

Dy viktima dhe një i plagosur nga përleshja e sotme në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Bota Press

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili është dërguar në spital...

Raportohet se këta janë dy personat e vrarë sonte në Shkup

para 3 muajve - Gazeta Metro

Jeton Krivanjeva i njohur me emrin Zhila, Enes Iseni – Laçi, dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Gazeta KOHA merr vesh...

Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Open-TV

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në...

Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Pressonline

Dy të vrarë – J.K dhe E.I dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Gazeta KOHA merr vesh se vrasja kanë qenë më shumë se dy...

Jozyrtarisht mësohet se ka vdekur edhe një person në lokalin “AlbumShisha”

para 3 muajve - Populli

Ministria e Punëve të Brendshme pak minuta më parë konfrimoi vrasjen e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit. Nga MPB thanë se personi i tretë është shoqëruar në spital për shërim, por mediat maqedonase...

Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Frontal

Dy të vrarë – J.K dhe E.I dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Gazeta KOHA merr vesh se vrasja kanë qenë më shumë se dy...

Tronditet Shkupi: Vriten dy persona, ja kush janë

para 3 muajve - Tetova Sot

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë pranë lokalit të kafesë “Shisha Bar”, shkruan TS.mk. Siç...

Dy të vdekur dhe një i plagosur në Çarshinë e Shkupit sonte

para 3 muajve - Arbresh

Ministria për Punë të Brendshme e Maqedonisë së Veriut (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili...

Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Lajm

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në...

Policia konfirmon: Dy viktima dhe një i plagosur nga përleshja e sontme në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili është dërguar në spital...

Policia konfirmon: Dy viktima dhe një i plagosur nga përleshja e sontme në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Zyrtare

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka konfirmuar incidentin e armatosur në Çarshi të Shkupit. Sipas MPB-së në vendngjarje kanë mbetur të vrarë dy persona dhe një i lënduar i cili është dërguar në spital...

Këta janë dy personat që u vranë në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Zyrtare

Indeksonline ka siguruar identitetin e dy personave që u vranë mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni. Ata ndryshe njihen me nofkat “Laçi” dhe...

Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Pa censure

Policia ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit. “Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona...

Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e vjetër të Shkupit

para 3 muajve - Gazeta Metro

Vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në çarshinë e vjetër të Shkupit. Informacionet jo-zyrtare thonë se ngjarja tronditëse ka ndodhur vetëm gjysmë ore më parë në një lokal në Çarshi. Siç pohojnë...

Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Press Online

Dy të vrarë – J.K dhe E.I dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Gazeta KOHA merr vesh se vrasja kanë qenë më shumë se dy...

Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Revista

Dy të vrarë – J.K dhe E.I dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit.

Përleshje e armatosur në Çarshi të Shkupit, dyshohet se ka të vrarë

para 3 muajve - Gazeta10

Sot janë dëgjuar disa të shtëna në Çarshinë e Shkupit, ku dyshohet se ka viktima. Siç pohojnë dëshmitarët okularë për “A1on”, pranë një shisha-bar kanë mbetur të vrarë dy persona. Nga MPB tani për tani...

Vrasje e dyfishtë në Çarshi të Shkupit

para 3 muajve - Almakos

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshi të Shkupit, ku të vrarë kanë mbetur dy persona, përcjell SHENJA. Jozyrtarisht vrasja ka ndodhur brenda dy grupeve kriminale. The post Vrasje e dyfishtë...

Policia për TV SHENJA jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Almakos

Policia për TV SHENJA jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër...

Tronditet Shkupi: Vriten dy persona, ja kush janë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë pranë lokalit të kafesë “Shisha Bar”, shkruan TS.mk. Siç...

Vrasje e dyfishtë në Shkup, vritet personazhi njohur nga Shkupi

para 3 muajve - Pa censure

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrasja ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë pranë lokalit të kafesë “Shisha Bar”, shkruan A1 On. Siç...

Dy të vdekur dhe 2 të plagosur, bilansi i përleshjes së armatosur sonte në Shkup

para 3 muajve - Pa censure

Dy të vrarë – Jeton Krivanjeva i njohur me emrin Zhila, Enes Iseni – Laçi, dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Gazeta...

LAJMI I FUNDIT: Vrasje e rëndë në Shkup, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë!

para 3 muajve - Zyrtare

Dy të vrarë dhe dy të plagosur rëndë është bilanci i sontëm i një ekzekutimi të rëndë në lokalin “Shisha Bar”, në Kalanë e Shkupit. Gazeta KOHA merr vesh se vrasja kanë qenë më shumë se dy persona, të...

Vrasje në Çarshinë e Shkupit

para 3 muajve - Populli

Vrasje e dyfishtë në Çarshinë e Shkupit në lokalin Album Shisha. Sipas informacioneve të fundit nga MPB bëhet fjalë për vrasje të rëndë, ku janë ndjerë të shtëna të shumta me armë dhe kanë ngelur të vdekur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK