Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë

para një jave - Fakte

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Shefi i kabinetit të Konjufcës deklarohet për negociatat në Ohër: S’ka asociacon i cili shkel Kushtetutën

para një jave - Indeks online

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit, Glauk Konjufca ka komentuar negociatat e sotme në Ohër. Serbia kthehet nga Ohëri, sipas tij, destruktive si gjithmonë. Veq kesaj radhe ai ka thënë se...

Dalin informacione nga takimi, Serbia thuhet se u tregua destruktive

para një jave - Ina

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të Kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca ka thënë se Serbia po ktheht destruktive nga Ohri. Ai në një postim në “Facebook”, ka thënë se Beogradi do ta marrë “koston e merituar”,...

Shefi i Kabinetit të Konjufcës del me një deklaratë derisa takimi po vazhdon

para një jave - Alsat-M

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive. Këtë deklarim ai e ka bërë në llogarinë e tij në Facebook, teksa...

Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë

para një jave - Zhurnal

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Shefi i kabinetit të Konjufcës: Serbia kësaj radhe do ta marrë koston e merituar

para një jave - RTV 21

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Kërçeli: Serbia kësaj radhe do ta marrë koston e merituar

para një jave - Zeri

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca ka thënë se në takimin e sotëm që po zhvillohet në Ohër, Serbia do të marrë koston e merituar. Ai ka thënë se Serbia do ta vazhdojë qëndrimin...

Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë

para një jave - Medial

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë

para një jave - Daily News

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Dalin informacione nga takimi, Serbia thuhet se u tregua destruktive

para një jave - RTV 21

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të Kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca ka thënë se Serbia po ktheht destruktive nga Ohri. Ai në një postim në “Facebook”, ka thënë se Beogradi do ta marrë “koston e merituar”,...

“Serbia kthehet nga Ohri destruktive”, shefi i Kabinetit të Konjufcës del me një deklaratë derisa takimi po vazhdon

para një jave - Telegrafi

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive. Këtë deklarim ai e ka bërë në llogarinë e tij në Facebook, teksa...

Shefi i kabinetit të Konjufcës: Serbia kësaj radhe do ta marrë koston e merituar

para një jave - Koha.net

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka thënë se në takimin e Ohrit “Serbia do ta marrë koston e merituar”. Në një shkrim në Facebook të shtunën, pas përfundimit të pjesës...

Çka po ndodh në Ohër? Shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim

para një jave - Syri.net Kosova

Shefi i kabinetit të krytearit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërçeli ka reaguar për takimet që po mbahen në Ohër. Ai ka thënë se Serbia do të kthehet nga qyteti maqedonas destruktive si gjithmonë dhe sipas...

Çfarë po ndodh në Ohër, shefi i kabinetit të Konjufcës jep informacione: Serbia kësaj radhe do e marrë koston e merituar

para një jave - Reporteri

Ndërkohë që po vazhdon takimi trilateral në Ohër midis kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, dhe ndërmjetësve të Bashkimit Evropian, Josep Borrell e Miroslav Lajçak,...

Këshilltari i Konjufcës: Serbia po kthehet destruktive nga Ohri

para një jave - Alsat-M

Ilir Kërçeli, shefi i kabinetit të kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive. Kërçeli tha se nuk ka Asociacion i cili sipas tij e shkel Kushtetutën, e cenon...

Shefi i Kabinetit të Konjufcës del me një deklaratë derisa takimi po vazhdon ende në Ohër

para një jave - OraInfo

“ Serbia kthehet nga Ohri destruktive”, shefi i Kabinetit të Konjufcës del me një deklaratë derisa takimi po vazhdon ende. Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca,...

Çfarë po ndodhë në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim

para një jave - Gazeta Express

Shefi i kabinetit të krytearit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërçeli ka reaguar për takimet që po mbahen në Ohër. Ai ka thënë se Serbia do të kthehet nga qyteti maqedonas destruktive si gjithmonë dhe sipas...

Këshilltari i Konjufcës: S’ka Asociacion që e shkel Kushtetutën – Serbia po kthehet destruktive nga Ohri

para një jave - Klan Kosova

Ilir Kërçeli, shefi i kabinetit të kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive. Kërçeli tha se nuk ka Asociacion i cili sipas tij e shkel Kushtetutën, e cenon...

Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri si destruktive

para një jave - GazetaBlic

Këshilltari i kryeparlamentarit Glauk Konjufca, Ilir Kërçeli ka thënë se Serbia nga takimi që po mbahet në Ohër mes kryeministrit Kurti dhe presidentit Vuçiq, do të kthehet destruktive dhe do e marrë koston...

Këshilltari i Konjufcës: S’ka Asociacion që e shkel Kushtetutën – Serbia po kthehet destruktive nga Ohri

para një jave - Bota Sot

Ilir Kërçeli, shefi i kabinetit të kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive. Kërçeli tha se nuk ka Asociacion i cili sipas tij e shkel Kushtetutën, e cenon...

Këshilltari i Konjufcës: Serbia po kthehet destruktive nga Ohri

para një jave - InfoShqip

Ilir Kërçeli, shefi i kabinetit të kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive. Kërçeli tha se nuk ka Asociacion i cili sipas tij e shkel Kushtetutën, e cenon...

Asociacioni “mollë sherri”: Dalin informacione nga takimi, Serbia thuhet se u tregua destruktive

para një jave - Lajmi.net

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të Kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca ka thënë se Serbia po tregohet destruktive në Ohër. Ai në një postim në Facebook, ka thënë se Beogradi do ta marrë “koston e merituar”,...

Çfarë po ndodhë në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim

para një jave - Infokusi

Shefi i kabinetit të krytearit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërçeli ka reaguar për takimet që po mbahen në Ohër. Ai ka thënë se Serbia do të kthehet nga qyteti maqedonas destruktive si gjithmonë dhe sipas...

Asociacioni “mollë sherri”: Dalin informacione nga takimi, Serbia thuhet se u tregua destruktive

para një jave - Fakti Ditor

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të Kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca ka thënë se Serbia po tregohet destruktive në Ohër. Ai në një postim në Facebook, ka thënë se Beogradi do ta marrë “koston e merituar”,...

Shefi i kabinetit të Konjufcës deklarohet për negociatat në Ohër: S’ka asociacon i cili shkel Kushtetutën

para një jave - Fakti Ditor

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit, Glauk Konjufca ka komentuar negociatat e sotme në Ohër. Serbia kthehet nga Ohëri, sipas tij, destruktive si gjithmonë. Veq kesaj radhe ai ka thënë se...

Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë

para një jave - Argument

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë

para një jave - InFokus

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Kërçeli: Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë

para një jave - Ekonomia Online

Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka deklaruar se në takimin e Ohrit Serbia do ta marrë koston e merituar. Përmes një postimi në Facebook të shtunën, pas përfundimit të...

Çfarë po ndodh në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim

para një jave - Bota Press

Shefi i kabinetit të krytearit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërçeli ka reaguar për takimet që po mbahen në Ohër. Ai ka thënë se Serbia do të kthehet nga qyteti maqedonas destruktive si gjithmonë dhe sipas...

Shefi i Kabinetit të Konjufcës: Serbia kthehet nga Ohëri, destruktive si gjithmonë

para një jave - Dukagjini

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive, si gjithmonë. Sipas tij, kësaj radhe Serbia do të marrë koston e...

“Serbia kthehet nga Ohri destruktive”, shefi i Kabinetit të Konjufcës del me një deklaratë derisa takimi po vazhdon ende

para një jave - Arbresh

Ilir Kërçeli, shef i Kabinetit të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se Serbia po kthehet nga Ohri destruktive. Këtë deklarim ai e ka bërë në llogarinë e tij në Facebook, teksa...

Çfarë po ndodhë në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim

para një jave - Periskopi

Çfarë po ndodhë në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim 18 Mar, 17:55 Shefi i kabinetit të krytearit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërçeli ka reaguar për takimet që po mbahen në Ohër....

Takimi i Ohrit, reagon shefi i kabinetit të Glauk Konjufcës

para një jave - Insajderi.org

Ilir Kërçeli, shefi i kabinetit të Glauk Konjufca, ka reaguar për takimin që po zhvillohet ndërmjet Albin Kurtit dhe Aleksandar Vuçiq në Ohër. “Serbia kthehet nga Ohëri, destruktive si gjithmonë. Veç kësaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK