Presidencialet në Mal të Zi, Gjukanoviq shpreson edhe në një mandat

më 3.2023 - TV21

Millo Gjukanoviq e ka pasur zakon t’i injorojë kundërshtarët e tij politikë. Për tri dekada me radhë, një gjë e tillë i ka funksionuar. Duke shërbyer gjashtë herë si kryeministër dhe dy herë si president,...

Presidencialet në Mal të Zi/ Gjukanoviç shpreson edhe për një mandat tjetër

më 3.2023 - Top Channel

Millo Gjukanoviq e ka pasur zakon t’i injorojë kundërshtarët e tij politikë. Për tri dekada me radhë, një gjë e tillë i ka funksionuar. Duke shërbyer gjashtë herë si kryeministër dhe dy herë si president,...

Presidencialet në Mal të Zi: Gjukanoviq shpreson edhe në një mandat

më 3.2023 - Evropa e Lirë

Millo Gjukanoviq e ka pasur zakon t’i injorojë kundërshtarët e tij politikë. Për tri dekada me radhë, një gjë e tillë i ka funksionuar. Duke shërbyer gjashtë herë si kryeministër dhe dy herë si president,...

Gjukanoviq shpreson edhe në një mandat

më 3.2023 - RTK

Millo Gjukanoviq e ka pasur zakon t’i injorojë kundërshtarët e tij politikë. Për tri dekada me radhë, një gjë e tillë i ka funksionuar. Duke shërbyer gjashtë herë si kryeministër dhe dy herë si president,...

Presidencialet në Mal të Zi: Gjukanoviq shpreson edhe në një mandat

më 3.2023 - Epoka e Re

Millo Gjukanoviq e ka pasur zakon t’i injorojë kundërshtarët e tij politikë. Për tri dekada me radhë, një gjë e tillë i ka funksionuar. Duke shërbyer gjashtë herë si kryeministër dhe dy herë si president,...

Zgjedhjet në Mal të Zi nxjerrin në pah përplasjen mes blloqeve pro-europiane dhe pro-ruse!

më 3.2023 - Gazeta Tema

Zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Malin e Zi do të jenë një moment i ri për të ardhmen politike të vendit. Vendi është i ndarë midis dy blloqeve, një që mbështet qëndrimin pro-europian të vendit dhe...

Zgjedhjet në Mal të Zi nxjerrin në pah përplasjen mes blloqeve pro-europiane dhe pro-ruse!

më 3.2023 - Klan Macedonia

Zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Malin e Zi do të jenë një moment i ri për të ardhmen politike të vendit. Vendi është i ndarë midis dy blloqeve, një që mbështet qëndrimin pro-europian të vendit dhe...

Zgjedhjet në Mal të Zi nxjerrin në pah përplasjen mes blloqeve pro-europiane dhe pro-ruse!

më 3.2023 - Tetova Sot

Zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Malin e Zi do të jenë një moment i ri për të ardhmen politike të vendit. Vendi është i ndarë midis dy blloqeve, një që mbështet qëndrimin pro-europian të vendit dhe...

MILO GJUKANOVIQ: BALLKANI PERËNDIMOR NUK MUND TË JETOJË PËRTEJ KONTEKSTIT EVROPIAN

më 3.2023 - KDPolitik

Në Mal të Zi, më 19 mars mbahen zgjedhjet presidenciale. Një ndër shtatë kandidatët është edhe presidenti aktual, Milo Gjukanoviq. Më poshtë ju sjellimin këndvështrimin e 61 vjeçarit Gjukanoviq i cili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK