Ish-Presidenti Trump: Mund të arrestohem të martën

para një jave - Ditari.mk

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Trump: Mund të arrestohem të martën

para një jave - Zhurnal

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Zgjedhjet e ardhshme në SHBA, Musk bën deklaratën e fortë: Nëse Trump arres...

para një jave - BalkanWeb

Shefi ekzekutiv i platformës Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk ka reaguar pas deklaratës së ish-presidentit amerikan Donald Turmp se mund të arrestohet nga autoritete e SHBA-ve. Musk deklaroi se nëse...

Donald Trump drejt arrestimit? Ish-presidenti bën thirrje për protesta

para një jave - Gazeta Express

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump tha se pret që të arrestohet gjatë të martës për një çështje të ngritur nga prokuroria e Manhatanit. Njoftimin e beri vetë përmes rrjetit social, Truth, ku nxiti mbështetësit...

Elon Musk: Nëse arrestohet Trumpi, do të fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Shenja

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk, ka thënë se nëse ish-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet nga autoritetet ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme,...

Elon Musk: Nëse arrestohet Trump, ai do t’i fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Alsat-M

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk, ka thënë se nëse ish-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet nga autoritetet ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme,...

Elon Musk: Nëse Trump arrestohet, do të fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Zeri

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk deklaroi se nëse ish-presidenti amerikan, Donald Trump arrestohet nga autoritetet, ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme,...

“Nëse arrestohet, Trump fiton zgjedhjet”

para një jave - Lexo

Elon Musk ka bërë një parashikim pas zhvillimeve të fundit, ku ish-presidenti Donald Trump deklaroi se ekziston mundësia që të arrestohet në fillim të javës së ardhshme. Përmes një reagimi në rrjetet sociale,...

Ish-Presidenti Trump: Mund të arrestohem të martën

para një jave - Vizion Plus

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Elon Musk: Nëse Trump arrestohet, do të fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - ABC News

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk deklaroi se nëse ish-presidenti amerikan, Donald Trump arrestohet nga autoritetet, ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme,...

Donald Trump: Prokurorët e korruptuar nga Soros do më arrestojnë të martën - amerikanë, protestoni!

para një jave - Syri

Donald Trump ka bërë një deklaratë shokuese këtë fundjavë duke paralajmëruar se të martën do të arrestohet. Ai akuzon Prokurorin e Qarkut të Manhattan se kontrollohet nga George Soros dhe ka marrë urdhër...

Donald Trump: Prokurorët e korruptuar nga Soros do më arrestojnë të martën - amerikanë, protestoni!

para një jave - Syri

Donald Trump ka bërë një deklaratë shokuese këtë fundjavë duke paralajmëruar se të martën do të arrestohet. Ai akuzon Prokurorin e Qarkut të Manhattan se kontrollohet nga George Soros dhe ka marrë urdhër...

Trump thirrje mbështetësve: Protestoni, të martën do të më arrestojnë

para një jave - Klan

Trump thirrje mbështetësve: Protestoni, të martën do të më arrestojnë Donald Trump u bën thirrje amerikanëve përmes rrjeteve sociale të çohen në protesta masive, pasi beson se të Martën atij do i vihen...

Elon Musk: Nëse arrestohet Trump, ai do t’i fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Albeu

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk, ka thënë se nëse ish-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet nga autoritetet ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme, madje me vota shumicë.

Trump thotë se pret të arrestohet të martën

para një jave - Aktuale

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump thotë se ai pret të arrestohet të martën në një rast rreth parave të supozuara të heshtura të paguara një ish-ylli të pornografisë, njofton BBC. Marketing Trump u...

Elon Musk: Nëse arrestohet Trumpi, do të fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Telegrafi

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk, ka thënë se nëse ish-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet nga autoritetet ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme,...

Trump thotë se pret të arrestohet të martën

para një jave - RTSH

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump thotë se ai pret të arrestohet të martën në një rast rreth parave të supozuara të heshtura të paguara një ish-ylli të pornografisë, njofton BBC. Trump u bëri thirrje...

Musk: Nëse Trump arrestohet, do t’i fitojë bindshëm zgjedhjet në SHBA

para një jave - Klan Kosova

Manjati Elon Musk tha se nëse sh-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet, ai do të fitojë zgjedhjet në SHBA. Pronari i ri i “Twitter” ka shkruar se “nëse ndodh arrestimi, Trump do të fitojë me shumicë”,...

Ish-presidenti Donald Trump: Pres të arrestohem të martën!

para një jave - Panorama

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Musk: Nëse Trump arrestohet, do t’i fitojë bindshëm zgjedhjet në SHBA

para një jave - Bota Sot

Manjati Elon Musk tha se nëse sh-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet, ai do të fitojë zgjedhjet në SHBA. Pronari i ri i “Twitter” ka shkruar se “nëse ndodh arrestimi, Trump do të fitojë me shumicë”....

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - RTV 21

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump tha të shtunën se pret të arrestohet në lidhje me hetimin nga Prokurori i Qarkut të Manhatanit javën e ardhshme dhe bëri thirrje për protesta ndërsa zbatimi i ligjit...

Trumpi thotë se mund të arrestohet të martën

para një jave - Zeri

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Ish-Presidenti Trump thotë se mund të arrestohet të martën

para një jave - RTK

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Musk: Nëse Trump arrestohet, do t’i fitojë bindshëm zgjedhjet në SHBA

para një jave - GazetaBlic

Manjati Elon Musk tha se nëse sh-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet, ai do të fitojë zgjedhjet në SHBA. Pronari i ri i “Twitter” ka shkruar se “nëse ndodh arrestimi, Trump do të fitojë me shumicë”....

Trump: Të martën do më arrestojnë, dilni protestoni - riktheni kombin tonë sërish!

para një jave - Syri

Nëse pohimet e fundit të Donald Trumpit rezultojnë të vërteta, atëherë Amerika, me shumë gjasë, duhet të përgatitet për trazira. Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara deklaroi se pret që të arrestohet...

Trump paralajmëron se mund të arrestohet në javën e ardhshme

para një jave - Reporteri

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump tha se ai pret të arrestohet të martën në një çështje të ngritur nga zyra e prokurorit të qarkut të Manhattanit. Prandaj, ai u bëri thirrje mbështetësve të tij të...

Elon Musk: Nëse arrestohet Trump, ai do t’i fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Tetova Sot

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk, ka thënë se nëse ish-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet nga autoritetet ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme,...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Kallxo

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

“Do më arrestojnë të martën”, fjalim dramatik i Trump

para një jave - Tetova1

Ish presidenti amerikan, Donald Trump ka deklaruar se të martën do ta arrestojnë përshkak të akuzave se ka paguar porno aktoren Stormi Daniels për të heshtur për aferën e tyre. Avokatët e Trump dyshohet...

Ish-Presidenti Trump thotë se mund të arrestohet të martën

para një jave - Zëri i Amerikës

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Trump paralajmëron se mund të arrestohet në javën e ardhshme

para një jave - Klan Kosova

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump, tha se pret të arrestohet të martën në një çështje të ngritur nga zyra e prokurorit të qarkut të Manhattanit. Prandaj, ai u bëri thirrje mbështetësve të tij të protestojnë,...

Trumpi thotë se do të arrestohet, thërret protesta

para një jave - Koha.net

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret të arrestohet të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - TV21

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në rrjetin...

Zhvillime dramatike, Trump: Do të arrestohem të martën, protestoni

para një jave - Syri.net Kosova

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Zgjerimi i hetimeve, Trump thirrje mbështetësve: Do të më arrestojnë të martën. Dilni në protesta!

para një jave - Ora news

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Portalb

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Ish-presidenti amerikan Trump pretendon se do të arrestohet të martën

para një jave - Shenja

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump pretendon se të martën pret të arrestohet lidhur me hetimin e prokurorit rajonal të Manhattan-it dhe për këtë arsye bëri thirrje për protestë, transmeton Anadolu....

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Kallxo

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Populli

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump bën thirrje për protesta: Pres të më arrestojnë të martën

para një jave - Top Channel

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Donald Trumpi beson se do të arrestohet, mbështetësit i thërret për protesta

para një jave - Telegrafi

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump tha të shtunën se “rrjedhjet e paligjshme” kanë treguar se ai do të arrestohet të martën dhe u bëri thirrje mbështetësve të protestojnë. Trump përmes platformës së...

SHBA, prag lufte civile? “Trump arrestohet të martën, thirrje për protesta”!

para një jave - Indeks online

Nëse pohimet e fundit të Donald Trumpit rezultojnë të vërteta, atëherë Amerika, me shumë gjasë, duhet të përgatitet për trazira. Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara deklaroi se pret që të arrestohet...

SHBA, prag lufte civile? 'Trump arrestohet të martën, thirrje për protesta'

para një jave - Syri

Nëse pohimet e fundit të Donald Trumpit rezultojnë të vërteta, atëherë Amerika, me shumë gjasë, duhet të përgatitet për trazira. Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara deklaroi se pret që të arrestohet...

Trump: Të martën pres të arrestohem

para një jave - Ina

Ish-presidenti amerikan Donald Trump tha të shtunën se pret të arrestohet të martën e ardhshme, ndërsa u kërkoi mbështetësve të tij të dalin në rrugë. Në një postim në rrjetet sociale, ish-presidenti thotë...

Trump thotë se do të arrestohet të martën

para një jave - Alsat-M

Ish-presidenti Donald Trump tha të shtunën se pret të arrestohet në lidhje me hetimin e Prokurorit të Qarkut të Manhattan javën e ardhshme dhe bëri thirrje për protesta. Në një postim në rrjetet sociale...

ISH-PRESIDENTI TRUMP THOTË SE MUND TË ARRESTOHET TË MARTËN

para një jave - KDPolitik

Ish-Presidenti Donald Trump thotë në një postim në rrjetet sociale se ai pret të arrestohet të martën. Postimi i zotit Trump në rrjetin social “Truth Social” vjen në një kohë kur prokurorët e Nju Jorkut...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - GazetaBlic

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Elon Musk: Nëse arrestohet Trumpi, do të fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Zyrtare

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk, ka thënë se nëse ish-presidenti i ShBA’së Donald Trump arrestohet ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme. Këtë deklaratë,...

Elon Musk: Nëse arrestohet Trumpi, do të fitojë zgjedhjet e ardhshme në SHBA

para një jave - Insajderi.org

Shefi ekzekutiv i kompanive Twitter, Tesla dhe SpaceX, Elon Musk, ka thënë se nëse ish-presidenti i ShBA’së Donald Trump arrestohet ai do të rizgjidhet President në zgjedhjet e ardhshme. Këtë deklaratë,...

Hetimet nga prokuroria e Manhatanit, Trump në alarm: Do të më arrestojnë të...

para një jave - BalkanWeb

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Gazeta Express

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Musk: Nëse Trump arrestohet, do t’i fitojë bindshëm zgjedhjet në SHBA

para një jave - Infokusi

Manjati Elon Musk tha se nëse sh-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet, ai do të fitojë zgjedhjet në SHBA. Pronari i ri i “Twitter” ka shkruar se “nëse ndodh arrestimi, Trump do të fitojë me shumicë”....

Donald Trump bën thirrje për protesta, thotë se pret “të arrestohet” të martën

para një jave - OraInfo

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta. Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Klan Macedonia

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Donald Trump paralajmëron arrestimin e tij, bën thirrje për protesta

para një jave - Albeu

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Befason Trump: Mund të arrestohem të martën

para një jave - ABC News

Ish-presidenti Donald Trump tha të shtunën se pret të arrestohet në lidhje me hetimin e Prokurorit të Qarkut të Manhattan javën e ardhshme dhe bëri thirrje për protesta. Në një postim në rrjetet sociale...

Trumpi thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Zeri

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Befason Trump, thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Bota Sot

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Evropa e Lirë

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Musk: Nëse Trump arrestohet, do t’i fitojë bindshëm zgjedhjet në SHBA

para një jave - Periskopi

Musk: Nëse Trump arrestohet, do t’i fitojë bindshëm zgjedhjet në SHBA 18 Mar, 17:01 Manjati Elon Musk tha se nëse sh-presidenti amerikan Donald Trump arrestohet, ai do të fitojë zgjedhjet në SHBA. Pronari...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Lexo

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Hetimet/ Donald Trump në alarm: Do të më arrestojnë të martën, dilni në protesta!

para një jave - Java News

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Befason Trump: Mund të arrestohem të martën

para një jave - Tetova Sot

Ish-presidenti Donald Trump tha të shtunën se pret të arrestohet në lidhje me hetimin e Prokurorit të Qarkut të Manhattan javën e ardhshme dhe bëri thirrje për protesta. Në një postim në rrjetet sociale...

Zhvillime dramatike, Trump: Do të arrestohem të martën, protestoni

para një jave - Lajmi.net

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Infokusi

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

ShBA-ja po i përgatit masat e sigurisë në rast të ngritjes së aktakuzës ndaj Trumpit

para një jave - Alsat-M

Zyrtarët e sundimit të ligjit në Nju Jork janë duke përgatitur masa të sigurisë në rast të ngritjes së një aktakuze ndaj ish-presidentit të ShBA-së, Donald Trump, në javët e ardhshme dhe në rast të paraqitjes...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Fakti Ditor

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret të arrestohet të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Lajm

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në rrjetin...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - FaxWeb

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Zyrtarët trajtojnë çështje të sigurisë në rast të një aktakuze ndaj ish-Presidentit Trump

para një jave - Top Channel

Zyrtarët e zbatimit të ligjit në Nju Jork po bëjnë përgatitje që lidhen me sigurinë, në rast të ngritjes së një padie ndaj ish-Presidenti Donald Trump në javët e ardhshme, dhe daljes së tij përpara një...

Trumpi thotë se do të arrestohet, thërret protesta

para një jave - KosovaPress

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret ‘të arrestohet’ të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Gazeta Metro

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - ATV Live

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Gazeta10

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Almakos

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump: Do të arrestohem të martën, protestoni

para një jave - Periskopi

Trump: Do të arrestohem të martën, protestoni 18 Mar, 13:52 Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Dukagjini

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump në alarm: Do të më arrestojnë të martën

para një jave - Shqip

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

“Dilni në protesta”, Donald Trump: Do më arrestojnë të martën

para një jave - Euronews

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Arbresh

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Ekonomia Online

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Epoka e Re

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Donald Trump thotë se pret “të arrestohet” të martën, bën thirrje për protesta

para një jave - Epoka e Re

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se pret të arrestohet të martën, bazuar, sipas tij, në një rast të trajtuar nga Zyra e Prokurorit në qarkun e Manhatanit. Ai e ka bërë këtë deklaratë në...

Zyrtarët trajtojnë çështje të sigurisë në rast të një aktakuze ndaj ish-Presidentit Trump

para një jave - Bota Sot

Zyrtarët e zbatimit të ligjit në Nju Jork po bëjnë përgatitje që lidhen me sigurinë, në rast të ngritjes së një padie ndaj ish-Presidenti Donald Trump në javët e ardhshme, dhe daljes së tij përpara një...

Zyrtarët trajtojnë çështje të sigurisë në rast të një aktakuze ndaj ish-Presidentit Trump

para një jave - Zëri i Amerikës

Zyrtarët e zbatimit të ligjit në Nju Jork po bëjnë përgatitje që lidhen me sigurinë, në rast të ngritjes së një padie ndaj ish-Presidenti Donald Trump në javët e ardhshme, dhe daljes së tij përpara një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK