Qyteti i Beratit në listën e revistës amerikane

para një jave - Shqip

“Shtëpi prej guri vijojnë brigjet e lumit Osum në Berat, duke mbështjellë vizitorët në bukurinë historike të qytetit”. Kështu fillon artikulli i revistës prestigjioze amerikane “ Time ”, dedikuar qytetit...

Berati vlerësohet nga revista “Time”

para një jave - Alsat-M

Kryeministri Edi Rama ka postuar në faqen e tij të Facebook një artikull që revista prestigjoze amerikane “Time” ia ka dedikuar qytetit të Beratit. Në këtë shkrim Berati është cilësuar si një nga vendet...

TIME: Berati, një nga destinacionet për t’u vizituar më 2023

para një jave - Koha.net

Qyteti i Beratit në Shqipëri është renditur si një nga destinacionet më të mrekullueshme për t’u vizituar në vitin 2023 nga revista TIME. Revista TIME ka publikuar listën vjetore të vendeve më të mira...

Gazeta britanike, Time: Berati në mesin e qyteteve madhështore për vitin 2023

para një jave - Telegrafi

Shtëpitë e vjetra prej guri rreshtohen në brigjet e lumit Osum në Berat, zhyt vizitorët në bukurinë historike të qytetit. Kështu e nis rrëfimin gazeta e mirënjohur britanike, Time , e cila e përzgjedhur...

Gazeta britanike, Time: Berati në mesin e qyteteve madhështore për vitin 2023

para një jave - Zeri

Shtëpitë e vjetra prej guri rreshtohen në brigjet e lumit Osum në Berat, zhyt vizitorët në bukurinë historike të qytetit. Kështu e nis rrëfimin gazeta e mirënjohur britanike, Time, e cila e përzgjedhur...

Berati, në listën e revistës amerikane ‘Time’ për destinacionet e vitit 2023

para një jave - Kallxo

Revista prestigjioze amerikane “Time” i ka dedikuar një artikull qytetit piktoresk shqiptar të Beratit, në mesin e vendeve që do të duhet të vizitohen më 2023. Shtëpi të vjetra prej guri vijojnë brigjet...

Berati, në listën e revistës amerikane ‘Time’ për destinacionet e vitit 2023

para një jave - Periskopi

Berati, në listën e revistës amerikane ‘Time’ për destinacionet e vitit 2023 17 Mar, 20:17 Revista prestigjioze amerikane “Time” i ka dedikuar një artikull qytetit piktoresk shqiptar të Beratit, në mesin...

Një prej vendeve që duhen vizituar në vitin 2023/ Revista amerikane artikull qytetit të Beratit

para një jave - Top Channel

Revista prestigjoze amerikane “Time” i ka kushtuar një artikull qytetit të Beratit, të cilin e sugjeron si një prej vendeve që duhet të vizitohen nga turistët për vitin 2023. Lajmin e bërë publik kryeministri,...

“Time” sugjeron Beratin/ Revista amerikane fton turistët të vizitojnë qytetin historik

para një jave - ABC News

Qyteti i Beratit është sugjerimi që prestigjozja amerikane ‘Time’ iu bën turistëve. Në një artikull kushtuar qytetit të një mbi një dritareve, revista Time shkruan se Berati është një ndër vendet që duhet...

Një prej vendeve që duhen vizituar në vitin 2023/ Revista amerikane artikull qytetit të Beratit

para një jave - Lexo

Revista prestigjoze amerikane “Time” i ka kushtuar një artikull qytetit të Beratit, të cilin e sugjeron si një prej vendeve që duhet të vizitohen nga turistët për vitin 2023. Lajmin e bërë publik kryeministri,...

'TIME' e zgjedh Beratin në Shqipëri mes 'vendeve më madhështore' në botë për vitin 2023

para një jave - Syri.net Kosova

Prestigjiozja “Time” i ka kushtuar një artikull qytetit të bukur të Beratit në Shqipëri duke e sygjeruar si një prej vendeve më madhëshore të botës për vitin 2023. “Këtë vit shenjohet 80 vjetori i arritjes...

Revista prestigjioze amerikane shkruan për Beratin, e vë në listën e vendeve për t’u vizituar më 2023

para një jave - Indeks online

Revista prestigjoze amerikane “Time” i ka dedikuar një artikull qytetit të Beratit duke e sugjeruar për turistët si një ndër vendet për t’u vizituar në vitin 2023. Lajmin e bukur e ka bërë publik kryeministri,...

“Time” rendit Beratin në vendet për t’u vizituar gjatë 2023: Qytet i mbushur me histori dhe mikpritje

para një jave - RTSH

Histori dhe Mikpritje, kështu e cilëson revista prestigjioze amerikane “Time” qytetin e Beratit, ku fton turistët ta kthejnë në destinacionin e tyre gjatë 2023. Bukuria e lagjeve të gurta, arkitektura,...

Berati vlerësohet nga revista “Time”, Rama ndan artikullin në Facebook

para një jave - Euronews

Kryeministri Edi Rama ka postuar në faqen e tij të Facebook një artikull që revista prestigjoze amerikane “Time” ia ka dedikuar qytetit të Beratit. Në këtë shkrim Berati është cilësuar si një nga vendet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK