Siguria rrugore, fushata edukuese në Gjirokastër

para një jave - Klan

Siguria rrugore, fushata edukuese në Gjirokastër Balluku: Synimi i programit, edukimi i brezave të rinj Pas Tiranës, tashmë këndi edukativ për fëmijët mbi sigurinë rrugore “Traffic Toën” është ngritur...

Gjirokastër, inaugurohet "Qyteti i trafikut" mbi sigurinë rrugore për fëmijët

para një jave - RTSH

"Qyteti i trafikut", një kënd edukativ mbi sigurinë rrugore për fëmijët , është hapur edhe në Gjirokastër. Ai është pjesë nga programet më të reja që ARRSH dhe Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë...

SYRI TV/ Emigrim masiv e mungesë punëtorësh në Gjirokastër, sipërmarrja private po tkurret

para një jave - Syri

Gjirokastra është një nga qytetet më të prekura nga emigrimi e për rrjedhojë me mungesa të fuqisë punëtore, ndaj ka vështirësi të zgjerojë kapacitetet në ekonomi dhe turizëm. Së fundmi, 25 ekspertë ndërkombëtarë...

Balluku dhe Kumbaro vizitojnë “Traffic Town”: Ky është këndi edukativ mbi sigurinë rrugore për fëmijët e Gjirokastrës

para një jave - Lexo

Zëvendëskryeministrja, njëherësh Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, së bashku me Ministren e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro, kanë vizituar “Traffic Town”, këndin edukativ...

Balluku dhe Kumbaro në Gjirokastër: Kënd edukativ për fëmijët mbi sigurinë rrugore

para një jave - Euronews

Zëvendës kryeministrja, njëherësh ministrja e Infrastrukturës dheEnergjisë, Belinda Balluku dhe ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mireka Kumbaro ishin këtë të shtunë në Gjirokastër, ku inspektuan këndi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK