Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

para 12 muajve - Syri.net Kosova

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë. Hoxhaj tha se Thaçi e Veselin janë “të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë”....

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - RTV 21

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj e i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Hoxhaj në rrjetin social Facebook, ka shkruar se ka vizituar në Hagë miqtë e tij, ish-presidentin...

Hoxhaj vizitoi Thaçin e Veselin: Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë

para 12 muajve - Telegrafi

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka vizituar të shtunën dy ish-krerët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin të cilët ndodhen në Hagë. Ai ka thënë se Thaçi e Veseli janë...

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Indeks online

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë...

Hoxhaj viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë: Drejtësia do të triumfojë

para 12 muajve - Zeri

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj sot ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Ai është shprehur optimist se drejtësia do të triumfojë dhe se krerët e UÇK-së do të dalin të pafajshëm, raporton...

Enver Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

para 12 muajve - Express.mk

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush. Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë. Hoxhaj...

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Gazeta Express

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë...

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

para 12 muajve - Klan Kosova

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë. Hoxhaj tha se Thaçi e Veselin janë “të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë”....

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Bota Sot

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë...

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

para 12 muajve - Pa censure

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë. Hoxhaj tha se Thaçi e Veselin janë “të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë”....

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veslin në Hagë: Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë

para 12 muajve - GazetaBlic

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar sot në Hagë ish-krerët e UÇK-së dhe të PDK-së, Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli, ka njoftuar ai përmes një postimi në Facebook. “Sot vizitova miqtë e mi, Hashimin...

Enver Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

para 12 muajve - OraInfo

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush. Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë. Hoxhaj...

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Infokusi

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë...

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

para 12 muajve - Gazeta10

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë. Hoxhaj tha se Thaçi e Veselin janë “të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë”....

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë

para 12 muajve - Epoka e Re

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj i ka vizituar sot në Hagë ish-presidentin e Hashim Thaçin dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli. Ai ka shkruar në “Facebook” se ata ishin të vendosur...

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Fakti Ditor

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë...

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

para 12 muajve - Gazeta Metro

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë. Hoxhaj tha se Thaçi e Veselin janë “të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë”....

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Insajderi.org

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka vizituar sot ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në Facebook, Hoxhaj tha se ka takuar ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarin...

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë

para 12 muajve - RTV 21

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qëndruar në Hagë ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së që po mbahen atje. Hamza përmes një statusi në Facebook ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - KosovaPress

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë...

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Arbresh

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë...

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

para 12 muajve - Periskopi

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë 18 Mar, 19:16 Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin...

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë

para 12 muajve - Dukagjini

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), Enver Hoxhaj, ka vizituar ish-presdeitnin e Kosovës, HaShim Thaçin dhe ish-kryepalramentin, Kadri Veseli, në Hagë. Hoxhaj tha se Thaçi e Veseli ishin të...

Hamza vizitoi ish-krerët e UÇK-së në Hagë: Ata si gjithmonë me moral e atdhedashuri të palëkundur

para 12 muajve - Telegrafi

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza bëri të ditur sot se ka takuar krerët e UÇK-së në Hagë. Hamza, ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin. “Sot përfundova...

Kryetari i Mitrovicës i viziton ish krerët e UÇK-së në Hagë

para 12 muajve - Kallxo

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza ka vizituar të paraburgosurit e Gjykatës Speciale të cilët janë duke u gjykuar në Hagë. Hamza ka njoftuar sot se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup...

Hamza viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

para 12 muajve - Syri.net Kosova

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka vizituar sot, ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin në Hagë. Hamza ka thënë se të gjithë ishin...

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë

para 12 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qëndruar në Hagë ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së që po mbahen atje. Hamza përmes një statusi në Facebook ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Hamza viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

para 12 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka vizituar sot, ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin në Hagë. Hamza ka thënë se të gjithë ishin...

Hamza viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

para 12 muajve - Zeri

Kryetari i Mitrovicës Bedri Hamza, ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Hamza ka njoftuar se sot ka përfunduar vizitën në Hagë ku ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep...

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë

para 12 muajve - Reporteri

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qëndruar në Hagë ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së që po mbahen atje. Hamza përmes një statusi në Facebook ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Hamza vizitoi ish-krerët e UÇK-së në Hagë: Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qendruar sot në Hagë, ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së, Hashim Thaçin, Kadri Veselin dhe Rexhep Selimin. “Sot përfundova vizitën time në Hagë ku takova Hashimin,...

Në ditën që Kurti po dialogon në Ohër, krerët e UÇK-së pranojnë në vizitë një figurë publike

para 12 muajve - Lajmi.net

Në ditën kur Kurti po dialogon me Vuçiqin në Ohër, krerët e UÇK-së në Hagë kanë pranuar një vizitë. Për t’i parë ata, ka shkuar kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të...

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë

para 12 muajve - Infokusi

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qëndruar në Hagë ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së që po mbahen atje. Hamza përmes një statusi në Facebook ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë

para 12 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qëndruar në Hagë ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së që po mbahen atje. Hamza përmes një statusi në Facebook ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Hamza vizitoi ish-krerët e UÇK-së: Ata si gjithmonë me moral e atdhedashuri të palëkundur

para 12 muajve - ATV Live

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza bëri të ditur sot se ka takuar krerët e UÇK-së në Hagë. Hamza ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin. “Ata si gjithmonë me moral të...

Hamza viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë: Ata si gjithmonë me atdhedashuri të palëkundur

para 12 muajve - Insajderi.org

Kreu i Mitrovicës, Bedri Hamza ka takuar sot krerët e UÇK-së në Hagë. Hamza, ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin. “Sot përfundova vizitën time në Hagë...

Hamza vizitoi ish-krerët e UÇK-së: Ata si gjithmonë me moral e atdhedashuri të palëkundur

para 12 muajve - KosovaPress

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza bëri të ditur sot se ka takuar krerët e UÇK-së në Hagë. Hamza ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin. “Ata si gjithmonë me moral të...

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë

para 12 muajve - Periskopi

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë 18 Mar, 15:57 Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qëndruar në Hagë ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së që po mbahen atje. Hamza përmes...

‘Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur!’: Hamza takon Thaçin dhe të tjerët

para 12 muajve - Gazeta Metro

Kryetari i Komunës së Mitrovicës s Jugut, Bedri Hamza, me një postim në rrjetin social Facebook, ka thënë se ka vizituar të akuzuarit e Gjykatës Speciale, shkruan Gazeta Metro. Ai tha se aty takoi ish-presidentin...

Hamza viziton çlirimtarët: Si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur

para 12 muajve - Gazeta10

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka vizituar ish krerët e UÇK-së, në Hagë, duke përfshirë, Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin e Rexhep Selimin, raporton Gazeta10. Me këtë rast ai ka shkruar...

Hamza i viziton ish-krerët e UÇK-së: Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur

para 12 muajve - Dukagjini

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza, ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Hagë. Më tej, Hamza ka treguar për gjendjen emocionale të ish-krerëve të Ushtrisë...

Kryetari i Mitrovicës viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

para 12 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka vizituar sot ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin në Hagë. Hamza ka thënë se të gjithë ishin...

Hamza i shkon për vizitë Thaçit me shokë në Hagë

para 12 muajve - Arbresh

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qenë sot për vizitë në Hagë te ish-krerët e UÇK-së, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi. Në një postim në Facebook, Hamza ka njoftuar se ish-krerët...

Bedri Hamza viziton Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin në Hagë

para 12 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka qëndruar në Hagë ku ka vizituar ish-krerët e UÇK-së që po mbahen atje. Hamza përmes një statusi në Facebook ka njoftuar se ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Më 3 prill në Hagë protestohet për çlirimtarët

para 12 muajve - Syri.net Kosova

Më 3 prill do të nis procesi i gjykimit ndaj ish-eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit. Për këtë shkak në këtë datë do të protestohet...

Protestë më 3 prill në Hagë në mbrojtje të ish-krerëve të UÇK-së

para 12 muajve - Reporteri

Fotografi ilustruese. Më 3 prill do të nis procesi i gjykimit ndaj ish-eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit. Për këtë shkak...

Më 3 prill në Hagë protestohet për çlirimtarët

para 12 muajve - Klan Kosova

Më 3 prill do të nis procesi i gjykimit ndaj ish-eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit. Për këtë shkak në këtë datë do të protestohet...

Më 3 prill në Hagë protestohet për çlirimtarët

para 12 muajve - GazetaBlic

Më 3 prill do të nis procesi i gjykimit ndaj ish-eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit. Për këtë shkak në këtë datë do të protestohet...

Më 3 prill në Hagë protestohet për ish-krerët e UÇK-së

para 12 muajve - Infokusi

Më 3 prill do të nis procesi i gjykimit ndaj ish-eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit. Për këtë shkak në këtë datë do të protestohet...

Protestë në Hagë pikërisht në ditën e nisjes së gjykimit ndaj ish-krerëve të UÇK-së

para 12 muajve - Lajmi.net

Me 3 prill fillon gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së në Hagë. Për këtë arsye, një grup mbështetësish kanë organizuar protestë në Hagë, pikërisht në atë datë, përcjell lajmi.net . Gati për nisjen e gjykimit:...

Më 3 prill në Hagë protestohet për çlirimtarët

para 12 muajve - Gazeta Metro

Më 3 prill do të nis procesi i gjykimit ndaj ish-eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit. Për këtë shkak në këtë datë do të protestohet...

Nisja e gjykimit ndaj ish-krerëve të UÇK-së, më 3 prill protestohet në Hagë

para 12 muajve - Gazeta10

Në ditën kur pritet të nis gjykimi ndaj ndaj ish-eprorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit, më 3 prill edhe do të protestohet në Hagë. Organizatorët...

Më 3 prill në Hagë protestohet për çlirimtarët

para 12 muajve - Lajm

Më 3 prill do të nis procesi i gjykimit ndaj ish-eprorëve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimit. Për këtë shkak në këtë datë do të protestohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK