Berisha takim me demokratët në Londër: Rama kryehajduti, zëvendësoi ligjet me ato të shtetit mafioz

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryeministri Sali Berisha po zhvillon një takim virtual me bashkatdhetarët në Londër. Në fjalën tij përballë një grupi demokratësh shqiptarë në Londër, ish-kryeministri në fjalën e tij hodhi akuza...

Berisha bashkëbisedim me demokratët e Londrës: Rama kryehajduti! Shqipëria ...

para një jave - BalkanWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha në një bashkëbisedim të zhvilluar këtë të shtunë me demokratët në Londër, u shpreh se kryeministri Edi Rama është kupola e hajdutëve. Gjithashtu ai theksoi se inceneratorët...

Berisha bisedë virtuale me shqiptarët në Angli: Na mbështesni në çdo formë që mundeni

para një jave - Vizion Plus

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe pse i shpallur ‘non-grata’ nga Britania sërish ka gjetur një formë për t’iu drejtuar shqiptarëve që ndodhen atje. Në një bashkëbisedim virtual me ta, Berisha iu bëri...

Sali Berisha foltore me shqiptarët e Londrës: Edi Rama kryeson kupolën e hajdutëve që po shkreton vendin

para një jave - Bota Sot

Sali Berisha ka zhvilluar pasditen e sotme një bashkëbisedim virtual me shqiptarët e Londrës. Ai u ndal te ngjarjet e fundit që tronditën vendin, nga masakra e Don Boskos ku mbeti një e vrarë dhe 5 të...

Berisha: Sot shqiptarët vidhen me tendera sekretë. Energjia e HEC-eve i shitet sekserëve me çmime qesharake

para një jave - Syri

Kryetari i PD, Sali Berisha akuzon qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama se vjedhin shqiptarët me tendera sekretë. Gjatë foltores me demokratët e Londrës, të cilët jetojnë dhe punojnë në Britaninë e Madhe,...

Sali Berisha foltore me shqiptarët e Londrës: Edi Rama kryeson kupolën e hajdutëve që po shkreton vendin

para një jave - Albeu

Sali Berisha ka zhvilluar pasditen e sotme një bashkëbisedim virtual me shqiptarët e Londrës. Ai u ndal te ngjarjet e fundit që tronditën vendin, nga masakra e Don Boskos ku mbeti një e vrarë dhe 5 të...

Berisha “takim” virtual me shqiptarët në Londër: Qeveria vjedh 90 % të buxhetit të shtetit, Rama drejton një kupolë hajdutësh që ka marrë 420 milion euro vetëm për…

para një jave - Panorama

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur se qeveria shqiptare vjedh rreth 90 % të buxhetit të shtetit. Komentet Berisha i bëri gjatë një takimi virtual me shqiptarët në Londër, ku tha se të mirat publike...

Berisha me demokratët e Londrës: Rama zëvendësoi ligjet dhe rregullat e shtetit ligjor me atë të shtetit mafioz

para një jave - Syri

Krytari i PD, Sali Berisha zhvilloi këtë të shtunë një foltore me demokratët e Londrës të cilët jetojnë dhe punojnë në Britaninë e Madhe. Në fjalën e tij, Berisha tha se Rama zëvendësoi ligjet dhe rregullat...

Kompensimi/ Nuk udhëton dot për në Britani se është “non grata”, Berisha takim “virtual” me shqiptarët e Londrës

para një jave - Java News

Sali Berisha është shprehur se qeveria shqiptare vjedh rreth 90 % të buxhetit të shtetit. Komentet Berisha i bëri gjatë një takimi virtual me shqiptarët në Londër, ku tha se të mirat publike janë kthyer...

Kryetari i PD-së zhvillon foltore me shqiptarët në Londër, Berisha: 80% e buxhetit vidhet nga qeveria nëpërmjet punëve publike

para një jave - FaxWeb

Berisha: “Një javë më parë arrestohej një lehonë me një foshnë 8 ditëshe për një gjobë. Një javë më parë u ekzekutua një zonjë në banak, që punonte dy punë dhe mbante mbesën, prej bandave, ku një nga anëtarët...

Berisha bashkëbisedim me demokratët e Londrës: Rama ka ndërtuar një shtet mafioz

para një jave - Euronews

Ish-kryeministri Sali Berisha zhvilloi këtë të shtunë një bashkëbisedim virtual me simpatizantët e Partisë Demokratike në Londër. Në fjalën e tij Berisha sulmoi kryeministrin Rama, për të cilin tha se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK