Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

para një jave - Fakte

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”. Si pasojë e përplasjes është plagosur...

Aksident në aksin rrugor Lezhë-Milot, përplasen dy makina, dy të plagosur

para një jave - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot në hyrje të Lezhës. Janë përplasur dy automjete, njëri tip “Benz” dhe tjetri me “Audi A3” dhe për pasojë janë lënduar dy persona ku po marrin trajtim...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

para një jave - Zhurnal

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”. Si pasojë e përplasjes është plagosur...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, një i plagosur

para një jave - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune, në aksin rrugor Lezhë-Milot. Mësohet se dy makina u përplasën me njëra-tjetrën në hyrje të Lezhës, në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit, ku për pasojë...

Përplasen makinat në aksin Lezhë-Milot

para një jave - NOA

Aksident në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot në hyrje të Lezhës në afërsi të kryqëzimit të shëngjinit. Një mjet tip ‘Benz" u përplas me një mjet tip ‘Audi A3". Për pasojë një peerson...

Aksident në aksin Lezhë-Milot/ Përplasen dy automjete, plagoset pasagjerja ...

para një jave - BalkanWeb

Aksident në aksin Lezhë-Milot. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë ka mbetur e plagosur...

Përfshihen në aksident 2 makina

para një jave - Klan

Përfshihen në aksident 2 makina Një aksident ndodhi pasditen e kësaj të shtune, në aksin rrugor Lezhë-Milot. 2 makina u përplasën me njëra-tjetrën në hyrje të Lezhës, në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit....

Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

para një jave - Medial

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”. Si pasojë e përplasjes është plagosur...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

para një jave - Daily News

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”. Si pasojë e përplasjes është plagosur...

Përplasen dy automjete në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjerja

para një jave - Bota Sot

Një grua ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pasditen e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Një makinë tip...

Përplasen dy automjete në aksin Lezhë-Milot, pasagjerja përfundon në spital nga lëndimet

para një jave - Panorama

Një aksident është regjistruar në aksin Lezhë-Milot pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit ku dy automjete një Benz dhe një Audi janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë ka mbetur e plagosur një...

Aksident në Lezhë-Milot/ Një grua dërgohet në spital

para një jave - Syri

Një aksident i dyfishtë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Dy automjete, tip “Benz” dhe “Audi” janë përplasur, teksa mësohet se është plagosur...

Përplasen dy automjete në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjerja

para një jave - Albeu

Një grua ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pasditen e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Një makinë tip...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

para një jave - Vizion Plus

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”. Si pasojë e përplasjes është plagosur...

Aksident i dyfishtë në aksin Lezhë-Milot/ Plagoset një grua, dërgohet me urgjencë në spital

para një jave - ABC News

Një aksident i dyfishtë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e së shtunës në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Dy automjete, tip “Benz” dhe “Audi” janë përplasur, teksa...

Aksident i dyfishtë në aksin Lezhë-Milot: Plagoset një grua, dërgohet me urgjencë në spital

para një jave - Java News

Një aksident i dyfishtë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e së shtunës në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Dy automjete, tip “Benz” dhe “Audi” janë përplasur, teksa...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

para një jave - Argument

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”. Si pasojë e përplasjes është plagosur...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

para një jave - InFokus

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”. Si pasojë e përplasjes është plagosur...

Perplasen dy automjete në aksin Lezhë-Milot, plagoset një nga pasagjeret

para një jave - FaxWeb

Aksident ne aksin lezhe-milot prane kryqezimit te rruges se shengjinit. Perplasen dy automjete benz dhe audi, plagoset nje grua qe ishte pasagjere. Ajo eshte derguar me urgjence ne spitalin e lezhes, ndersa...

Përplaset një Benz me një Audi në Lezhë, plagoset një grua

para një jave - Euronews

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Dy mjete, një Benz dhe një Audi janë përplasur duke lënë të plagosur një grua e cila ishte pasagjere në një prej mjeteve....

VIDEO/ Aksident i rëndë në Fier, dëmtohet drejtuesja e mjetit

para një jave - Express.mk

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si “Pallatet e Sharrës”, në Fier. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Mercedes Benz”. Mësohet se si pasojë e plagëve...

VIDEO/ Aksident i rëndë në Fier, dëmtohet drejtuesja e mjetit

para një jave - Zyrtare

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si “Pallatet e Sharrës”, në Fier. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Mercedes Benz”. Mësohet se si pasojë e plagëve...

VIDEO/ Aksident i rëndë në Fier, dëmtohet drejtuesja e mjetit

para një jave - Ditari.mk

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si “Pallatet e Sharrës”, në Fier. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Mercedes Benz”. Mësohet se si pasojë e plagëve...

Përplasen dy “Benz”-at, shoferja dërgohet në spital

para një jave - Klan

Përplasen dy “Benz”-at, shoferja dërgohet në spital Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si Pallatet e Sharrës në Fier. Dy automjete “Mercedes Benz” janë përplasur me njeri...

Shqipëri – Përplasen dy “Benz”-at, shoferja dërgohet në spital

para një jave - Klan Macedonia

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si Pallatet e Sharrës në Fier. Dy automjete “Mercedes Benz” janë përplasur me njeri tjetrin duke sjellë edhe lëndimin e drejtuesve të...

Dy ‘benza’ përplasen kokë më kokë në Fier

para një jave - NOA

FIER- Aksident në Fier. Dy automjete “Mercedes Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën në Fier. Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si ‘Pallatet e Sharrës’ në Fier. Si pasojë...

Aksident në Gramsh, ‘Audi’ përplas fuoristradën në hyrje të qyt...

para një jave - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Gramshit në një kryqëzim ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Raportohet se një makinë tip” Audi” është përplasur me një fuoristradë,...

Përplasen dy ‘Benz’-at në Fier, përfundon në spital drejtuesja ...

para një jave - BalkanWeb

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si pallatet e sharrës në Fier. Dy automjete “Mercedes-Benz” janë përplasur me njeri tjetrin duke sjellë edhe lëndimin e drejtuesve të...

Aksident në hyrje të Gramshit, lëndohen dy persona

para një jave - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Gramshit në një kryqëzim ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Raportohet se një makinë tip” Audi” është përplasur me një fuoristradë,...

Aksident në mes të Fierit, dy makina përplasen me njëra-tjetrën

para një jave - Albeu

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si pallatet e sharrës në Fier. Dy automjete “Mercedes-Benz” janë përplasur me njeri tjetrin duke sjellë edhe lëndimin e drejtuesve të...

“Audi” përplaset me “Fuoristradën” në Gramsh, plagosen dy shoferët

para një jave - Albeu

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Gramshit. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në kryqëzim. Raportohet se një makinë tip” Audi” është përplasur me një fuoristradë,...

VIDEO/ Aksident i rëndë në Fier, dëmtohet drejtuesja e mjetit

para një jave - Vizion Plus

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si “Pallatet e Sharrës”, në Fier. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Mercedes Benz”. Mësohet se si pasojë e plagëve...

Aksident në hyrje të qytetit të Gramshit! Mjeti tip “Audi” përplaset me një fuoristradë

para një jave - Panorama

Një aksident rrugor është regjistruar sot në mbrëmje në hyrje të qytetit të Gramshit. Sipas News24, dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. foto ilustruese Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar...

Aksident në Gramsh, ‘Audi’ përplas fuoristradën në hyrje të qytetit, plagosen shoferët

para një jave - Syri

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Gramshit në një kryqëzim ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Raportohet se një makinë tip” Audi” është përplasur me një fuoristradë,...

Aksident i frikshëm në Fier, përfundon në spital drejtuesja e njërës prej makinave

para një jave - Java News

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si pallatet e sharrës në Fier. Dy automjete “Mercedes-Benz” janë përplasur me njeri tjetrin duke sjellë edhe lëndimin e drejtuesve të...

Përplasen dy automjete në Fier, dërgohen në spital drejtuesit si pasojë e plagëve të marra (VIDEO)

para një jave - FaxWeb

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si pallatet e sharrës në Fier. Dy automjete “Mercedes Benz” janë përplasur me njeri tjetrin duke sjellë edhe lëndimin e drejtuesve të...

Aksident në Durrës/ Automjeti përplas 60-vjeçarin që lëvizte me biçikletë

para një jave - Top Channel

Durrës/Informacion paraprak Rreth orës 14:45, në lagjen nr. 4, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin E. T, ka përplasur shtetasin P. P., rreth 60 vjeç, që lëvizte me biçikletë, i cili ndodhet nën...

Aksident në Durrës, makina përplas biçikletën, 60-vjeçari përfundon në spital

para një jave - Gazeta Express

Një aksident është regjistruar në Durrës ku një makinë ka përplasur një 60-vjeçar që po qarkullonte me biçikletë. Mësohet se 60-vjeçari është në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa shoferi...

Makina merr para biçikletën në Durrës, plagoset 60-vjeçari

para një jave - Albeu

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45, në lagjen nr. 4. Policia bën me dije se një automjet...

Makina përplas 60-vjeçarin në Durrës

para një jave - ABC News

DURRËS- Një aksident rrugor me pasojë plagosjen një 60-vjeçari ka ndodhur sot në qytetin e Durrësit. Personi që ka mbetur i plagosur është përplasur nga një makinë gjatë kohës që po lëvizte me biçikletë....

Aksident në Durrës/ Automjeti përplas 60-vjeçarin që lëvizte me biçikletë

para një jave - Bota Sot

Durrës/Informacion paraprak Rreth orës 14:45, në lagjen nr. 4, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin E. T, ka përplasur shtetasin P. P., rreth 60 vjeç, që lëvizte me biçikletë, i cili ndodhet nën...

Makina përplas biçikletën në Durrës, 60-vjeçari përfundon në spital. Ja si është gjendja e tij shëndetësore

para një jave - Panorama

Një aksident është regjistruar në Durrës ku një makinë ka përplasur një 60-vjeçar që po qarkullonte me biçikletë. foto ilustruese Sipas njoftimit të policisë, 60-vjeçari është në spital dhe ndodhet jashtë...

Durrës/ Një automjet përplas 60-vjeçarin që lëvizte me biçikletë

para një jave - FaxWeb

Durrës/Informacion paraprak Rreth orës 14:45, në lagjen nr. 4, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin E. T, ka përplasur shtetasin P. P., rreth 60 vjeç, që lëvizte me biçikletë, i cili ndodhet nën...

Aksident me tre të plagosur në Krujë

para një jave - Top Channel

Dy të rinj dhe një e mitur mbetën të plagosur sot në mëngjes në një aksident rrugor në Krujë. Ka qenë ora 07:30, kur në aksin Krujë- Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin D. Xh., 45 vjeç, ka përplasur...

Aksident me tre të plagosur në Krujë

para një jave - Top Channel

Rreth orës 07:35, në aksin “Krujë- Fushë Krujë”, automjeti me drejtues shtetasin D. Xh., 45 vjeç, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin D. H., 23 vjeç. Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar shtetasi...

Aksident me 3 të plagosur në aksin Krujë – Fushë Krujë

para një jave - Klan

Aksident me 3 të plagosur në aksin Krujë – Fushë Krujë Një aksident me 3 persona të plagosur ka ndodhur në aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë, ku dy automjete janë përplasur. Për pasojë ka mbetur i plagosur...

Aksident në Krujë, lëndohen 3 persona, mes tyre një e mitur

para një jave - Gazeta Express

Një aksident rrugor ka ndodhur sot rreth orës 07:35 në rrugën Krujë-Fushë Krujë. Dy makina janë përplasur, e për pasojë kanë mbetur të lënduar 3 persona, mes tyre edhe një 15-vjeçare. Lexo Edhe: Të lëmduarit...

Aksident në Krujë, përplasen dy automjete, tre persona të plagosur

para një jave - BalkanWeb

KRUJË Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident mëngjesin e sotëm. Aksidenti ndodhi rreth orës 07:35, në aksin “Krujë- Fushë Krujë”, ku automjeti me drejtues shtetasin D. Xh., 45 vjeç, ka përplasur...

Përplasen dy makina në Fushë Krujë-Krujë, plagosen 3 persona

para një jave - RTSH

Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave është regjistruar mëngjesin e kësaj të premte në aksin Krujë-Fushë Krujë. Një automjet me drejtues një 45-vjeçar është përplasur me një tjetër automjet...

Përplasen dy automjete në Krujë, tre të plagosur, mes tyre një e mitur

para një jave - ABC News

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident mëngjesin e sotëm në Krujë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur njëri nga drejtuesit e mjeteve si dhe pasagjerët...

Aksident në Krujë, përplasen dy automjete

para një jave - NOA

Rreth orës 07:35, në aksin “Krujë- Fushë Krujë”, automjeti me drejtues shtetasin D. Xh., 45 vjeç, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin D. H., 23 vjeç. Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar shtetasi...

Aksident në Krujë, 3 të lënduar, mes tyre një e mitur

para një jave - Albeu

Një aksident rrugor ka ndodhur sot rreth orës 07:35 në rrugën Krujë-Fushë Krujë. Dy makina janë përplasur, e për pasojë kanë mbetur të lënduar 3 persona, mes tyre edhe një 15-vjeçare. Të lëmduarit janë...

Aksident në Krujë, përplasen dy automjete, tre persona të plagosur

para një jave - Syri

Një aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:35, në aksin “Krujë- Fushë Krujë”, ku automjeti me drejtues shtetasin D. Xh., 45 vjeç, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin D. H., 23 vjeç. Tre persona kanë...

Aksident me 3 të plagosur në aksin Krujë – Fushë Krujë, detajet e para nga ngjarja

para një jave - Java News

Një aksident me 3 persona të plagosur ka ndodhur në aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë, ku dy automjete janë përplasur. Për pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i njërës prej makinave, D.H. 23 vjeç dhe pasagjerët...

Përplasen dy automjete në Krujë, tre të plagosur, mes tyre një e mitur

para një jave - FaxWeb

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident mëngjesin e sotëm në Krujë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7:30 të mëngjesit në aksin rrugor “Krujë- Fushë Krujë”, ku 45-vjeçari D.Xh., ka përplasur automjetin...

Përplasen dy automjete në Krujë, tre të plagosur dhe një e mitur

para një jave - Arbresh

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident mëngjesin e sotëm në Krujë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur njëri nga drejtuesit e mjeteve si dhe pasagjerët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK